Srsen napísal:
skôr to vyzerá tak, že ak nás príde brániť nato, tak im vynadáme...

Toho sa bojím aj ja.
25.02.2022 - 22:33:58
00
A ani všetky sankcie nestačia,keď Čína prisľúbila pomoc.
25.02.2022 - 22:34:23
00
marano napísal:
Ty picho!!! - Vymakaný panzerfaust z 3. tisícročia. Len či bude čas vycvičiť obsluhy, lebo podľa príbalového letáku to asi nepôjde.
Či za milión našich pesos kúpiš aspoň štyri kusy, je teraz úplne nepodstatné.

Vraj je to uplne jednoduche na pouzivanie typu pozri cez kukatko na tank stlac tlacitko a papa hotove
25.02.2022 - 22:36:06
00
Zipsik napísal:
Rusi presuvaju interkontinentalne balisticke strely….

https://mobile.twitter.com/UA_BotTwitte/status/1497300415360258049
25.02.2022 - 22:36:25
01
Na ČT 24 zástupcovia strán naprieč spektrom. Všetci sa zhodli. Prečo niečo takéto nie je u nás? Ten moderátor ich tam dusí ako malé deti... U nás by Fico j*bol dvermi...
25.02.2022 - 22:36:27
03
Zatiaľ mi nikto neodpovedal.Ste ochotní v prípade napadnutia SR armádou RF položiť život?
25.02.2022 - 22:40:55
00
Putin to pripravoval ďaleko ďaleko dopredu a samozrejme tam zarátal všetky možné sankcie, toto s ním nepohne.
šancu vidím len v tom , že by Ukrajina vydržala dlhšie vzdorovať ako by sa mu páčilo, čo ale nevyzerá veľmi pravdepodobne
slabosť únie je v tom, že dlho váha, ten swift mali urobiť hneď, takto to vyzerá, že dáva prednosť vlastnému pohodliu.
Viem, že si to vyžerieme všetci, ale toto poukazuje na slabosť.
Nakoniec asi aj tak zaškrtí kohútiky
a všetky vyhrážky, čo povedal doteraz, treba brať smrteľne vážne.
25.02.2022 - 22:41:44
03
Dnes som vykladal tovar UA šoférovi.Povedal mi,že odstaví kamión u špeditéra a ide domov bojovať.
25.02.2022 - 22:44:28
00
pachoO, na toto neviem odpovedať, my sami nie sme schopný ubrániť sa komukoľvek, neviem čo by som urobil, budem riešiť až to nastane...
25.02.2022 - 22:46:00
00
Jasné,že pripravoval.A počkal si kým nebudú predsedať bezp. rade OSN.
25.02.2022 - 22:46:47
00
thumb_up0thumb_down
25.02.2022 - 22:47:12
00
clxno1 napísal:
mirec16, ako sme mohli/mali pomoct Ukrajine? Pokial viem, jedna sa o zvrchovanu krajinu, ktora nie je sucastou EU ani NATO. Poziadala Ukrajina oficialne o vojensku pomoc? Pokial nechceme, aby z toho vznikol globalny vojensky konflikt, tak si tam nemozme len tak na tankoch napodochodovat, ani v zaujme dobrej veci, to by sme boli to iste, co je teraz Rusko. Jedine, co mozme spravit, je odsudit utok Ruska a odrezat ho uplne od zapadu (co sa zial pri tej zavislosti na rope a plyne z Ruska lahsie povie ako vykona. Aspon takto to vnimam ja. Ak by bola Ukrajina sucastou NATO, tak by to podla mna prebiehalo trochu inak (aj ked, ako som spomenul, nikto nechce tretiu svetovu). Pod pojmom MY myslim EU, resp. NATO.

Inde NATO zasahovať môže, ale Ukrajine pomôcť proti psychopatovi nemôže? Ako sorry. Prečo sa potom Francúzsko, USA, GB (Rusko a Čína) zaviazali Ukrajinu chrániť, ak sa zbaví jadrových zbraní? Čo je s tou dohodou? GB (FRA, USA asi dtto) sa vyhovárajú, že zasiahnuť nemôžu, lebo keby na nich Rusi strieľali, bol by to útok na člena NATO a to by muselo pomôcť GB, lenže to nemôže, lebo NATO je obranná organizácia ... No skrátka úplná kktina. Západ sa napriek prísľubu na Ukrajinu vys*al. A prečo to urobil? Lebo Putin je psychopat, ktorý sa úplné vymkol kontrole. Boja sa a sledujú hlavne svoje záujmy.
Západ má predsunutú obranu na Balte, buduje ju v Poľsku, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Keď bude najhoršie, má nárazníkovú zónu, kde sa bude môcť agresívnemu Rusku brániť. A keď bude ešte horšie, zopakuje sa Mníchov. Bohužiaľ tak to je. A keď vidím názory polovice obyvateľov Slovenska, ani sa im nečudujem.
Západ rieši neškodné sankcie, proti ktorým je Rusko imúnne. To už dokonca Zeman povedal. Ja neviem akú drogu mu dali, ale konečne hovorí rozumne. Všetky sankcie sú zamerané na bežných ľudí, ktorí žijú v biede celé generácie. Zmrazenie majetkov pár Putinových osobných bankárov sú úplné smiešne. Je to kvapka v mori z ich majetkov a zo štátneho rozpočtu si to vynahradia. Zablokovanie majetkov a účtov Lavrova a Putina na západe? Si robia kozy? To je ako keby chceli obstaviť účty a majetky Ficovi vedené na jeho meno.
Sankcie, ktoré by boli účinné, by museli zasiahnuť horných pár sto tisíc Rusov a tie by totižto západ boleli. Veď benzín by stál možno tri eurá. Bol by drahý plyn. Mercedes by utrpel straty keďže tam má fabriku. Veď prečo Nemecko kolaboruje s Ruskom? Bráni dodávke zbraní, RAF musí oblietať Nemecko pri transportoch na Ukrajinu, blokujú SWIFT. Nenase*me moc psychopata a nech nás to moc nestojí. Za pár životov nám to predsa nestojí.
Všetko je o tom, či to Ukrajinci ustoja alebo nie. Ak nie, tak ako sa psychopat rozhodne. Či skúsi malý rusofilný členský štát NATO, kde má podporu vyše 50% obyvateľov a odskúša si reakciu, alebo zaútočí na istotu zo severu na krajinu, ktorá nie je členskou krajinou NATO a to sa bude môcť opäť iba prizerať.


Naposledy upravil Joe70 dňa 25.02.2022 - 22:50:08, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2022 - 22:48:41
06
Singularity napísal:
Zatiaľ mi nikto neodpovedal.Ste ochotní v prípade napadnutia SR armádou RF položiť život?

A ty?
25.02.2022 - 22:49:21
02
Nie som ochotny. Mozno zmenim nazor ked uvidim mazurekove akne v prvej linii
25.02.2022 - 22:54:10
01
My sme malé Slovensko a nemôžme sa ubrániť,tak máme akože zložiť zbrane a podvoliť sa?!Priznám sa,že som nezažil ani len pouličnú bitku ale keby nás napadnú,tak pôjdem a zoberiem so sebou toľko okupantou koľko zvládnem.Chalani za Slovensko,za EU,za slobodu za mier👍
25.02.2022 - 22:56:32
11

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up