[quote="@1818177"]


....
České dráhy vypravujú mimoriadne vlaky na hranice Ukrajiny, ŽSR zrušila všetky vlaky na Ukrajinu, ten náš slovenský predposratizmus vojde do dejín.[/quote

1. Asi nemyslis ZSR ale ZSSK
ano preklep, uz som to nezeditoval hadam to je jasne, ze ide o vlak a nie o lod na Latorici

2. ZSSK umoznila Ukrajincom bezplatnu prepravu vo vsetkych vlakoch vratane IC.
Ale kedy?
1. krok bol zrusenie vlakov na Ukrajinu a do Ciernej ide jedno ICecko za druhym 😉


Dnes viac ako kedykolvek inokedy je imho dolezite si overovat fakty.
sleduj casovu postupnost
hned ako vypukla vojna, zrusili vlaky na prd je mi listok zadarmo na vlak, ktory nejazdi
26.02.2022 - 08:40:36
00
Bezplatna preprava plati pre Ukrajincov vo vnutrostatnej preprave, cize na vlaky ktore jazdia. ZSSK ako civilna organizacia ma podla teba posielat vlaky a civilny personal na Ukrajinu v aktualnej situacii?
26.02.2022 - 08:43:43
02
ano mas pravdu
26.02.2022 - 08:44:42
00
Česko:
Za schvalování ruské invaze hrozí až tři roky
Nejvyšší státní zastupitelství upozorňuje občany, že některé veřejné projevy podpory a souhlasu s útoky Ruské federace na Ukrajinu mohou být posouzeny jako trestný čin. Více v tiskové zprávě: http://verejnazaloba.cz/nsz/informace-k-moznym-trestnepravnim-limitum-svobody-projevu-ve-vztahu-k-situaci-na-ukrajine/
pbs.twimg.com
26.02.2022 - 09:11:33
47
práve teraz na internetoch:
V tejto smutnej dobe prišla z Fínska krátka odpoveď na adresu ruských teroristov, po tom, čo sa začali vyhrážať Švédsku a Fínsku.
"Na východnej hranici Fínska už máme desiatky tisíc ruských vojakov. Len sú všetci 6 stôp pod zemou.
26.02.2022 - 09:12:09
032
toto je pre fínov klúčové.

https://www.armadninoviny.cz/finsko-vybralo-stihacky-f-35a-lightning-ii.html?hledat=finsko+f35
26.02.2022 - 09:30:32
03
ukradol som koment pod clánkom na sme:
Najvacsia sranda ze na slovensku nacek a neofasista podporuje bolsevika pri likvidacii udajneho neonacizmu a fasizmu na ukrajine - vacsiu schizu si uz ani neviem predstavit - podobne ako tvrdit ze zelenskij - zid je neonacista to su take absurdnosti ze normalnemu rozmyslajucemu cloveku musi odstrelit dekel
26.02.2022 - 09:42:40
728
Autor: Milan Kňazko

Matrioška

Sociálny demokrat je vrchná vrstva. To je tá najväčšia bábka, v ktorej sa skrývajú všetky ostatné.

Komunista je hneď pod sociálnym demokratom. Bábka komunistu je pevná, prepracovaná do najmenších detailov. Po justičných vraždách v päťdesiatych rokoch, po okupácii v šesťdesiatom ôsmom a následnej „normalizácii“, mohol vstúpiť do komunistickej strany len bezcharakterný karierista, alebo úplný idiot. Nuž a Fico úplný idiot nie je. Nasledujúca bábka je fašista, o čom nás presvedčil vyvreskovaním na pouličných mítingoch. Tou poslednou, štvrtou bábkou je on sám. Nervózny, zamindrákovaný, zúfalý Robko, ktorý márne živí v sebe nádej, že či už zvíťazí komunista, alebo fašista, stále bude víťazom on sám, malý Robko.

Jeho fundovaná analýza, že Ukrajina je iba nesvojprávnou obeťou konfliktu medzi Ruskom a USA, si zaslúži pozornosť. Američania môžu predsa aj za okupáciu Československa v roku 1968. Snažili sme sa tomu zabrániť ostnatými plotmi na západných hraniciach, no nepomohlo to. Rafinovaní Američania obišli ostnaté drôty, prepadli nás z východu a všetci plynne hovorili ruským jazykom.

Nedávno sa tento politický analytik blysol postrehom, že polícia chce urobiť zo Smeru zločineckú organizáciu. Neskoro. Polícia naozaj pracuje pomaly. Smer totiž už dávno zločineckou organizáciou je, vrátane Peleho Hlasovej mutácie. Keď bude najbližšie hlásna trúba Smeru, vuvuzela Blaha, zostavovať zoznam zradcov národa, nech použije zoznam vlastných poslancov a členov. Ak pôjde podľa abecedy, má šancu byť na prvom mieste.

Myslím si, že keď je niekto v takejto miere rektálnym obdivovateľom uplatňovania ruskej demokratickej politiky, mal by poznať aj oblasť kultúry a umenia. Úprimne a bez štipky irónie, ruské umenie mám naozaj rád. Našej matrioške odporúčam do pozornosti dramatické dielo L. N. Tolstoja, ktoré napísal v roku 1900. Jeho názov je Živá mŕtvola. Nech mi pán Tolstoj odpustí malú hru s názvom. „Živá politická mŕtvola“. Neviem, či to nie je výstižnejšie ako matrioška.
26.02.2022 - 09:52:42
212
Dotknú sa sankcie aj našich bánk,resp.sú niektoré naše banky dcér.spoločnosťami ruských bánk?
26.02.2022 - 10:13:59
00
Srsen napísal:
ukradol som koment pod clánkom na sme:
Najvacsia sranda ze na slovensku nacek a neofasista podporuje bolsevika pri likvidacii udajneho neonacizmu a fasizmu na ukrajine - vacsiu schizu si uz ani neviem predstavit - podobne ako tvrdit ze zelenskij - zid je neonacista to su take absurdnosti ze normalnemu rozmyslajucemu cloveku musi odstrelit dekel


A v idealnom pripade ked sa este vozi “emerickym” autom, vola z ajfonu a tajne dufa, aby raz jeho krpec hral en-ha-el. Aj taki sa vyskytuju :tmi: Zadubenost a zakomplexovanost niektorych ludi nema obdoby.
26.02.2022 - 10:43:13
00
Singularity napísal:
Dotknú sa sankcie aj našich bánk,resp.sú niektoré naše banky dcér.spoločnosťami ruských bánk?

Nie
26.02.2022 - 10:51:18
00
10:04

Robert Fico na správu o možnej účasti nemeckých vojakov pri ochrane hraníc Slovenska reagoval slovami: „Koalícia chce privítať nemecký Wehrmacht.“ Súčasná nemecká armáda sa nazýva Bundeswehr, Wehrmacht je jej názov z druhej svetovej vojny.
26.02.2022 - 11:03:20
00
Je to blazon... ale asi mu ine neostava, Hlas sa vyjadril proti Rusku a vojne, takze ak chcu ziskat percenta musia hovorit opak.
Ale rozum sa mi zastavuj, jak si myslia ze sme safe pred Putinom...
26.02.2022 - 11:17:00
03
Ja som normálne hotový s tých ľudí na SK..ešte budú podporovať Putlera a obhajovať ho... smutné
26.02.2022 - 11:21:56
00
Fiko nech v tom pokracuje. Cele roky sa vadime s brachom s otcom o politike. Prezil 68 a dobre si to pamata, stale som nechapol co ma s tym Ficom. Je to velke nestastie co sa prave deje ale precitol. Fico u neho definitivne skoncil aj jemu podobni. Snad to nie je vynimka.
26.02.2022 - 11:22:28
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up