Z pohladu Putina nema zle umysli ani s Ukrajinou. Bombarduje z lasky. :puke:
04.03.2022 - 13:02:01
00
Hosť napísal:
duves Asi si bol na vojne a úprimne dalo ti to niečo? Si resp. bol si po absolvovaní tej šaškárne pripravený (odhodlaný) v prípade potreby ísť bojovať proti niekomu?


Definuj to "niečo". Si príliš všeobecný. Zadaj konkretnosti, potom ti konkretne odpoviem.
bojovať

Tu ťa len vyvediem z omylu. Armády nie sú vyslovene o vojakoch na fronte. Máš dost pomýlené predstavy. Ty si bol naozaj na vojenčine?
Vojak musí jesť, pit, mat sa kde umyť. dostať oblečenie, alebo dostať vyprané, možno sem tam mať príležitosť sa riadne vyspať, nie v lese na machu. Musí dostať lekarske ošetrenie. Technika musí dostať starostlivosť, alebo byť opravovaná, musí sa zabezpečiť prísun palív.....
04.03.2022 - 13:09:20
24
duves napísal:
Tu ťa len vyvediem z omylu. Armády nie sú vyslovene o vojakoch na fronte. Máš dost pomýlené predstavy. Ty si bol naozaj na vojenčine?
Vojak musí jesť, pit, mat sa kde umyť. dostať oblečenie, alebo dostať vyprané. Technika musí dostať starostlivosť, alebo byť opravovaná, musí sa zabezpečiť prísun palív.


Dobre nechaj to tak. Ja som sa ťa pýtal či ti vojenčina niečo dala a ty my odpovedáš nezmyselnou otázkou. O tom či som bol na vojne som ti už napísal, tak neviem čo čakáš, že ti napíšem znova. A to o jední vypraní a iných kok..inách ani nemám chuť diskutovať, takisto o stasrostlivosti o techniku. Ak má byť toto premetom tebou navrhovanej povinnej vojenskej služby tak prať, variť a upratovať vie aj moja žena ktorá na vojne nebola. Takže ak by bol nejaký konflik tak páni vojaci večer povedia , že sa idú vyspať do hotela alebo neviem kde , lebo oni na machu v lese spať nebudú a ráno sa potom vrátia či ako si to predstavuješ. A neviem o akú techniku sa chcveš starať o tie haraburdy čo tu máme kade tade zašité. To je lepšie dať všetko do šrotu a peniaze za šrot minúť inak.


Naposledy upravil Hosť dňa 04.03.2022 - 13:17:50, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2022 - 13:15:06
06
mne sa zda divna aj ta nenavist voci ruskym vojakom - nemam pocit ze su tam dobrovolne - na vyber moc nemaju - su len figurky - bud pocuvas rozkazy alebo si zbeh. dokopy ani nevedia co robia. myslim ze by sa radsej vratili domov. preco vstupili do armady tu tiez vysvetlene bolo.
04.03.2022 - 13:15:44
05
Gusto presne toto je aj môj názor, ale normálne som sa to bál napísať aby ma tu niekto neukrižoval za to.
04.03.2022 - 13:18:59
03
aj toto je smutne citanie, kolko ludi toto besnenie proste obhajuje, lebo minulost, lebo usa, lebo vsetko mozne
https://twitter.com/hashtag/IStandWithPutin
04.03.2022 - 13:20:03
00
Nieco z ineho sudka - Dusan Kovacik bol prepusteny z vazby!!!
04.03.2022 - 13:21:14
00
thumb_up0thumb_down
04.03.2022 - 13:22:18
03
mathoso napísal:
aj toto je smutne citanie, kolko ludi toto besnenie proste obhajuje, lebo minulost, lebo usa, lebo vsetko mozne
https://twitter.com/hashtag/IStandWithPutin


ano je to smutne. to je proste hromadna kognitivna havaria.
04.03.2022 - 13:24:09
00
Ale toto odtial je vystizne:

pbs.twimg.com
04.03.2022 - 13:29:14
05
Ja žasnem ked niekto povie, že tý ruský vojaci su nevinný. Kto to potom striela na obytné domy, školy nemocnice a atomovú elektráreň???
04.03.2022 - 13:50:07
13
Hosť napísal:
Dobre nechaj to tak. Ja som sa ťa pýtal či ti vojenčina niečo dala a ty my odpovedáš nezmyselnou otázkou. O tom či som bol na vojne som ti už napísal, tak neviem čo čakáš, že ti napíšem znova. A to o jední vypraní a iných kok..inách ani nemám chuť diskutovať, takisto o stasrostlivosti o techniku. Ak má byť toto premetom tebou navrhovanej povinnej vojenskej služby tak prať, variť a upratovať vie aj moja žena ktorá na vojne nebola. Takže ak by bol nejaký konflik tak páni vojaci večer povedia , že sa idú vyspať do hotela alebo neviem kde , lebo oni na machu v lese spať nebudú a ráno sa potom vrátia či ako si to predstavuješ. A neviem o akú techniku sa chcveš starať o tie haraburdy čo tu máme kade tade zašité. To je lepšie dať všetko do šrotu a peniaze za šrot minúť inak.

No vidiš, vieš o tom makový t*t.
Podla všetkeho, až sem vtrhnu hordy hrdlorezov, budu to braniť ženy a ty a tebe podobní budu pindať, že sa to aj tak neoplatí.
04.03.2022 - 13:51:46
06
https://twitter.com/666_mancer
(niekedy drasticke)
04.03.2022 - 13:55:04
10
:lol:

scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net
04.03.2022 - 13:56:19
04
duves napísal:
No vidiš, vieš o tom makový t*t.
Podla všetkeho, až sem vtrhnu hordy hrdlorezov, budu to braniť ženy a ty a tebe podobní budu pindať, že sa to aj tak neoplatí.


Bože môj mne asi praskne cievka teraz si písal príspevok pred týmto, že to nie je o boji ale o tých bláboloch čo si popísal vyššie a zrazu píšeš úplne niečo iné. Zrazu už netreba spať v hoteli, prať, žrať ale bojovať. Ďakujem za plodnú debatu s tebou, ale mne už na túto tému s tebou stačilo.

Edit: ak si nepostrehol , tak Slovensko je členom NATO a odvádza tam príspevky (narýchlo som našiel, že v roku 2018 to bolo 14,8 mil. EUR viac hladat sa mi nechce), takže si v podstate platíme profesionálnu armádu, tak nechápem prečo by mal niekto z nás ísť v prípade potreby bojovať.


Naposledy upravil Hosť dňa 04.03.2022 - 14:11:13, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2022 - 13:59:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up