bombtrack napísal:
mne Heger príde ako kazateľ v nejakom združení, je málo rázny, priam nudný, nevie byť proste taky priamy, neviem ako to ani povedať. on je taky Tarkovic, ale potrebovali by sme Mourinha:-)

No je proste úplne neviditeľný. A je to tak asi aj lepšie. Dnes sa zviditeľnil a nedopadlo to dobre.
16.03.2022 - 22:48:31
00
My zrobeli padarúnok ... 8)

thumb_up0thumb_down
16.03.2022 - 22:56:39
02
Velmi inteligentne... Uz len mobilove fotky z clankov a fotiek z noveho casu tu chybaju.
16.03.2022 - 23:04:22
00
No pritvrdzuje sa, asi sa rusi pripravujú mobilizovať, tak treba na to nejaký dôvod

Několika běloruskými městy se ozývají výbuchy. Situace je zatím nejasná. Jeden ze zástupců běloruské vlády na svém twitterovém účtu uvedl, že v uplynulých třech hodinách se do vzduchu v Baranoviči, Gomelu, Lidě a Luninci vznesly asi 3 stíhačky, dopravní letadla a vrtulníky. Poblíž města Kalinkoviči mělo být údajně vypáleno šest raket, píše.
16.03.2022 - 23:07:23
00
[quote="@1823838"]Už je to jedno. Ale aspoň to Heger priznal ako chybu a nehľadá x ďalších výhovoriek a obkecávačiek (hoc nepočul som ten rozhovor...).

Ale to je klúcove si to vypocuť.
Ja som ro zvladol do9:48 ,hambil som sa zaňho!
17.03.2022 - 05:26:09
00
Joooj aki ste všetci “chrabromili “… uvedomte si láskavo , že heger je cintľavy, nie príliš Bohom fyzicky obdarený jedinec , ktorý radšej sa pôjde pomodliť so svätým otcom i duchom za mier , ako by mal ísť prejaviť podporu a spolupatričnosť udatnému narodu … ale , na druhej strane nečítate medzi “ riadkami “ . Prosim vás , kedy nám došlo palivo pre atómové elektrárne ? Kedy mal byt vo vlaku na ceste na Ukrajinu ? Čo keby si rus povedal , ideš za nepriateľom a ja jbem tvoje energetické hospodárstvo ? Čo by ste povedali potom , keby ste svietili petrolejkami a sedeli doma na riti , bo všetky fabriky by boli pozatvárane ? P*icovali na Hegera , že si to mohol odpustiť a sediet na riti , mali by sme palivo na viac ako na rok … on to mohol zvaliť na “ strategické rozhodnutie “ a vzišiel by ako geroj . No asi je príliš čestný a priznal , že nie kazdy ma gule ísť vlakom do obliehaneho mesta , z ktorého sa už nemusí vrátiť . Áno od tých troch to bol akt absolútnej spolupatričnosti , no strategická kkcina . Obdobná ako keď “ spadlo “ lietadlo s celou poľskou vládou … takze , kým začnite súdiť , kuknite sa do zrkadla , a úprimne sa zamyslite ako by ste sa rozhodli Vy na jeho mieste tu a teraz .
17.03.2022 - 06:02:15
122
Ramon1,a ak ta vojna potrva este rok, nebudeme tak ci tak potrebovať tie petrolejky?
Spoľahnúť sa na nenasratie ruZa je dost naivne. Ak teraz nezlavime kratkodobo zo svojho komfortu ,nič nam nepomoze,lebo živoriť pre ruZa je viacmenej normalne...
17.03.2022 - 06:26:14
02
Ešte raz … mame palivo skoro na rok aj pol . Toto je kľúčové ! Robiť “ ramena “ môžeme, len ak nás z druhej strany podopiera “ velky brat “ . Myslím , že všetci vieme ako som to myslel .
17.03.2022 - 06:29:40
00
Mame sice 'len' jeden druh paliva, ale vdaka aj za to. Inak suhlas.
17.03.2022 - 08:00:01
00
Ramon1 napísal:
No asi je príliš čestný a priznal , že nie kazdy ma gule ísť vlakom do obliehaneho mesta , z ktorého sa už nemusí vrátiť .


No, najmä je to premiér a ten si nemôže robiť úplne, čo chce. Ak to slovenská strana označila za príliš riskantné, tak nie je úlohou premiéra jej oponovať, skúmať jej rozhodnutia a presadzovať svoje, tak to v centrálnych orgánoch nefunguje. Popri stovkách iných bodov agendy je toto v pozícii:
"Idem na Ukrajinu? "
"Nie, naše orgány to označili ako príliš rizikové."
"Dobre, Ďalší bod programu?".

Otázkou je skôr, že prečo to naše orgány označili sa príliš rizikové, zatiaľ čo české, polské a slovinské nie. Ale niet sa čo čudovať, slovenská verejná správa je všetko, len nie kvalitná a niet dôvodu si myslieť, že práve táto jej časť je nejaká kvalitnejšia ako iné časti.
17.03.2022 - 08:22:11
02
to je vec pohladu, ano mohol ist a pocitovo by bol "hrdina" ale tiez mohol ostat tu a myslim ze SK pomaha Ukrajine dost, tak za sraba ho myslim netreba mat. kazdopadne navsteva premierov v Kyjeve bolo velke gesto, to bez pochyby.
17.03.2022 - 08:42:52
08
Tiež si myslím, že viac ako takéto gestá /aj keď morálka vo vojne je dôležitá/ Ukrajina a Zelenský potrebuje vojenskú pomoc. To je priorita každého jeho prejavu. Tu je náš premier zatial OK.
17.03.2022 - 09:00:28
01
To, že tam nebol je OK,
to že na druhý deň plače že tam nebol už OK nie je.
17.03.2022 - 09:02:00
011
nechcem sa zastávať politika a už vôbec nie čiernopláštnika ... ale keby urobil čokoľvek skritizovali by ste to
17.03.2022 - 09:05:33
06
To ze tam nesiel, je imho naskodu iba pre neho samotneho. Mohol z toho vytlct slusny politicky kapital na domacej scene, zazlievat mu to ale netreba
17.03.2022 - 09:11:37
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up