https://hnonline.sk/svet/25850876-putina-podrazili-skorumpovani-velitelia-konci-za-mrezami-chybaju-biliony-rublov
11.04.2022 - 12:19:54
03
Palo TT napísal:


našich politikov (ako minulých, tak aj súčasných) treba stíhať za ten bordel čo tu narobili, ale toto mi príde ako blbosť... že utajovaný presun... 🤔

ak ma archív neklame, tak v utorok bol Naď na Markíze, kde ho Kovačič s videami z presunu S300 konfrontoval, a Naď tvrdil, že o ničom nevie... resp. sa tváril, že nevie čo je to za technika...

Fico myslím zverejnil video z presunu vo štvrtok, ako odkaz z YouTube alebo z kerej matere... kde už toho bolo kopec po internete...

aby som použil slová klasika: "to mi nejako nevychádza", nedávam tomu veľké šance...

ak si niekto myslí, že v dnešnej dobe satelitov sa dá takýto kolos utajiť, tak je naivný... zvlášť keď majú UA pod drobnohľadom všetky zainteresované strany... 😉


Naposledy upravil madbugie dňa 11.04.2022 - 12:39:55, celkovo upravené 1 krát.

11.04.2022 - 12:32:09
00
A mení to niečo na tom, že Fico nás ide zapredať rusom ?
11.04.2022 - 12:39:24
013
Pokial viem tak na Markize bolo video z nakladania systemu pred presunom na vychod. Tak to aj vysvetlovali - ze ide o presun v ramci Slovenska. Fico podla titulku "zverejnil video z vychodnej hranice".
11.04.2022 - 12:41:16
00
madbugieVšetky tvoje argumenty sú v rovine dohadov,ale treba ich vycapiť na net veď to niekoho zneistí, že?
Čo keby si to nechal na orgány ktorých sa to týka a sú na to určené?
11.04.2022 - 12:44:08
02
Jaroh napísal:
Doplním príklad z dnešného rána: prednosta významnej kliniky, vo svojom odbore kapacita na Slovensku a v určitých špecializáciach kapacita v strednej Európe, žiadny dezolát, práve naopak - liberálne orientovaný vedec a praktik ... tak mi dnes vykladal, že to darovanie S-300 nebolo právne v poriadku, pretože Lavrov povedal, že v zmluve o S-300 medzi SK a RF bolo ustanovenie, že ho nemôžeme dať tretím stranám.

Tak ak veciam a súvislostiam nerozumejú napríklad vysoko kvalifikovaní lekári, tak nemajme očakávania, že veciam a súvislostiam rozumejú jednoduchší ľudia...

Tie voľby dopadnú veľmi zle.


a toto je najväčší problém dnešnej ,,dokonalej,, doby, totálny chaos ktorý má v hlave obyčajný človek, totálny chaos v obrovskom množstve informácií generovaných širokým intelektuálnym spektrom od totálnych dezolátnych blbov až po relatívne objektívne zmýšlajúcich ludí, totálny informačný chaos na množstve platform - od stoviek televíznych kanálov cez sociálne siete, internetové spravodajské denníky, ... toto s S - 300 je len malý príklad ako pri riešení nezmyslu - nejakého právneho podkladu darovania ... uniká podstata - že ten systém môže zachrániť ľudské životy, neslúži na zabíjanie

Jaroh - neexistujú žiadne súvislosti pri darovaní obranného systému - to pochopí aj debil že na tom neni nič zlé - jedine že ho začneš oblbovat, zahlcovať nezmyselnými informáciami o nejakých zmluvách, prednostoch významných kliník, ...
11.04.2022 - 13:32:41
07
Jaroh tvoja " kapacita " v odbore je mimo ako cigán na Aljaške . Osobne poznam docentov , profesorov , bývalých riaditelov nemocníc a sú obdobných názorov identickí kkti ako ten tebou menovaný . Ak už má v " S-300vke " pomýlený morálny aj názorový kompas , je mimo aj v inom . Za všetkých menovaných spomeniem rusofilneho Toroka . A plati , čo som už tu spomenul ..." kto bol debil za kovidu , je debil aj za vojny " . Česť docentom a kapacitám :D
11.04.2022 - 14:34:56
03
“ tri maximum 4 dňa “ 😂 … Javelinové injekcie a Bayraktarovy klystir každého rusofila vylieči z ťažkého poblúznenia mysle .

https://youtube.com/shorts/KR7WNutWKmY?feature=share


Naposledy upravil Ramon1 dňa 11.04.2022 - 14:54:06, celkovo upravené 1 krát.

11.04.2022 - 14:48:06
13
Keď sa bavíme o voľbách, tak tu chýba normálna pravicová, stredo pravá strana s klasickou štruktúrou, ktorá by oslovila ľudí. Lebo takých je dosť. Veď kde sú tí ľudia? Proste nevolia. A naposledy sa spučili a išli aj do Matoviča, lebo inak by mal výtlak 7 percent. Teraz zase chýbajú, určite sa nepremiestnili na opačnú stranu.

Máme tu tak KDH, čo je dosť konzervatívna strana a SAS, kde ujo vedúci sa chová ako blbec. No koho bude taký stredopravý volič voliť? Niet koho. Naposledy SDKÚ, ale tí sa tiež sami vyšachovali. Proste bude teba, aby sa toho niekto chytil a stihol to do volieb...
11.04.2022 - 14:53:16
05
Reinkarnujte “ fúzika “ i ukrajinského poradcu a zabudnite na ich šílene privatizácie .
11.04.2022 - 14:56:23
22
tak do toho by som išiel.
11.04.2022 - 15:04:46
05
Článok, fakt neviem či mám plakať , smiať sa a či veriť..., či je vôbec niečo také možné...

https://dennikn.sk/2800024/rusky-dostojnik-ktory-emigroval-v-armade-som-videl-sikanovanie-aj-korupciu-porazky-ma-neprekvapuju/?ref=list


Načrtli sme tému korupcie. S akou korupciou ste sa v armáde stretli?
Korupcia je veľmi rozšírená. Začína sa tým, čo sme si hovorili: niektorí vojaci základnej služby dajú peniaze veliteľovi, aby nemuseli umývať podlahy. A pokračuje spreneverou. V našom útvare sme napríklad dostali peniaze na nákup stavebného materiálu, aby sme urobili nejaké opravárenské práce. Materiál sa nekúpil, miesto toho sa tie peniaze vyčlenili na vodu.

Tomu nerozumiem, prečo na vodu?
Vymysleli si napríklad zámienku, že vojaci musia mať čo piť, preto treba nakúpiť vodu. Prečo vodu? Pretože vodu viete doliať aj z kohútika. Je to podobné, ako keby ste povedali, že potrebujete nakupovať vzduch.

A vďaka tomu si tie peniaze mohol niekto nechať?
Tak nejako.
11.04.2022 - 15:05:32
01
Srsen napísal:
tak do toho by som išiel.

https://www.aktuality.sk/clanok/3uJu6Xt/na-rovinu-s-luciou-duris-nicholsonovou-korcok-by-mal-zalozit-stranu-s-dzurindom/
11.04.2022 - 15:06:56
04
Ramon1 napísal:
Reinkarnujte “ fúzika “ i ukrajinského poradcu a zabudnite na ich šílene privatizácie .


Obaja toho majú plné zuby. Už by do toho znovu nešli...
11.04.2022 - 15:07:28
01
Snad nie tu nasu (najskor len propaganda)- April 11 (Reuters) - Russia said on Monday that it had used cruise missiles to destroy S-300 anti-aircraft missile systems which had been supplied to Ukraine by an unidentified European country.

Russia launched Kalibr cruise missiles on Sunday against four S-300 launchers which were concealed in a hangar on the outskirts of the Ukrainian city of Dnipro, the defence ministry said.

Russia said 25 Ukrainian troops were hit in the attack.
11.04.2022 - 15:39:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up