Treti odsek, druha veta. Dakujem.

Ako vravim, toto popieranie volebnej abecedy a reality nepomoze nicomu. Ani Sulikovcom tipujem nepomoze tak ako mozno dufaju. A to pisem ako ich volic (ktoreho to ale prestava bavit).

Prílohy:

FXCcpk3XoAAZYuC.png
FXCcpk3XoAAZYuC.png 140.65 KiB thumb_up0thumb_down

11.07.2022 - 01:08:08
12
Ja tiež ako volič SaS, si kladiem otázku ako z tohto von? Lebo pokračovať s Matovičom je nemožné - ten človek je chorý!
11.07.2022 - 05:45:09
01
Takuto otazku občan nemá šancu vyriešiť, pretože informácie, ktoré má, sú iba špickou ľadovca. Ako radoví občania nevieme, co je v skutočnosti za rozhodnutiami politikov. Ja osobne tipujem, ze Matovičove šialenstvo je zámienkou rozhodnutia SaS, ale nie príčinou.
11.07.2022 - 06:09:07
01
fajn príspevok,je tam aj video-v mene Alláha sa chcú prebojovať až do Berlína :tmi: no pekne im tam ***** :
https://www.facebook.com/alexander.kaduc/posts/pfbid02vp6KkzHSuoHcca135K9uAXXmXHjGnE4ZgPjmQ71yzc94wRSEVF2YUFWoj6VG91MDl
11.07.2022 - 08:31:14
01
Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) aj podľa väčśiny ľudí zle. Čudoval by som sa preto ak by mal lepšiu popularitu ako má. Mnoho krát aj mňa nasr.... jeho vystupovanie a preto sa naozaj nečudujem že media , politológovia a politici zo starej doby a teda aj zo starým finančným zázemím a myslením to príslušne aj využili - veď jedine kritiku ľudia počúvajú a ona im ako jediná prináša aj živobitie.
Keď som si však poloźil otázku čo vlastne naozaj urobil zle tak moja odpoveď je nasledovná:
1. Pri Covide sa snaźil sa o záchranu životov aj Rakúšania to odkukali.
2. Podporil zodpovedných dôchodcov
3. Podporil zodpovedných tj len pracujúcich rodíčov
4. Nechce podporiť darebákov a nezodpovedných zbytočne vyhodenými aj keď oveľa menšími financiami - almužna je typický odrb najbohatších
5. Chce obrať o zisky priekupníkov s tými najškodlivejšími produktami a službami
6. Chce zjednodušiť sperhľadniť a teda aj odvšiviť daňový systém

Jedeiné čo mu ja veeeeľmi vyčítam je to že všetko to mal urobiť bez pompézneho a nafúkaného prezentovania týchto krokov a teda bez toho aby umožnil svojim protivníkom to mediálne zneužiť.
Toto je podľa mňa dôvod že je vlastne žiaľ aj pre voľby v roku 2024 asi nepoužiteľný aj keď dúfam že menšinová vláda ešte dokončí aspoň to čo sa dá.
11.07.2022 - 12:26:15
01
Tak pomeee len trebars bod c.1)
* spomenme si na navstevu svadby, a ze on nevestam svadby kazit nebude
* len a len preto ze "chcel zachranovat zivoty",tak sa vyhrazal a tlacil na ludi ktori na to ani nemali pravomoci, aby zacali pichat 1 konkretnu vakcinu, u ktorej sa toho, fakt mega prekvapivo, preukazuje cim dalej tym viac zvratenosti (tusim som zachytil par t dozadu ze zrejme data aj co boli publik boli sfalsovane?)
* zubami nechtami drzal min zdrav kt miesto riesenia covid krizy riesil obmedzovanie potratov kvoli jeho nabozenskemu presvedceniu
Iste by sa toho naslo viac, ale toto len tak, na ukazku demagogii co tu siris
11.07.2022 - 12:37:48
27
Nepodporil zodpovedných rodičov. Rodičia, ktorí zarábajú menej, aj dostanú menej...
11.07.2022 - 12:42:29
00
Ja len k tomu
Pri Covide sa snaźil sa o záchranu životov aj Rakúšania to odkukali.

Ano ale bolo to sprevadzane obrovskym chaosom.

Vid ockovanie: najprv spravili prioritizaciu vakcin podla veku, kritickych chorob atd (nastavene podla UK), co bolo dobre. Potom zrazu sa tam dostali policajti, majitelia obchodov, cele poradie sa poprehadzovalo, potom sa to zrusilo, potom opat bolo nejake poradie, proste totalny chaos. Na moju otazku, ze v ktorej skupine vlastne som, mi min.zdravotnictva po 2 tyzdnoch odpovedalo, ze pripravuju novu vyhlasku, cize vlastne neodpovedalo. A za toto im odvadzam tisice eur rocne len na odvodoch do zdravotnictva. Tak dakujem pekne za takyto chaos...

Ludom podla mna vadi viac ako to co Matovic robi skor to, aky obrovsky chaos to cele sprevadza
11.07.2022 - 12:44:30
00
eCT81 napísal:
Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) aj podľa väčśiny ľudí zle. Čudoval by som sa preto ak by mal lepšiu popularitu ako má. Mnoho krát aj mňa nasr.... jeho vystupovanie a preto sa naozaj nečudujem že media , politológovia a politici zo starej doby a teda aj zo starým finančným zázemím a myslením to príslušne aj využili - veď jedine kritiku ľudia počúvajú a ona im ako jediná prináša aj živobitie.
Keď som si však poloźil otázku čo vlastne naozaj urobil zle tak moja odpoveď je nasledovná:
1. Pri Covide sa snaźil sa o záchranu životov aj Rakúšania to odkukali.
2. Podporil zodpovedných dôchodcov
3. Podporil zodpovedných tj len pracujúcich rodíčov
4. Nechce podporiť darebákov a nezodpovedných zbytočne vyhodenými aj keď oveľa menšími financiami - almužna je typický odrb najbohatších
5. Chce obrať o zisky priekupníkov s tými najškodlivejšími produktami a službami
6. Chce zjednodušiť sperhľadniť a teda aj odvšiviť daňový systém

Jedeiné čo mu ja veeeeľmi vyčítam je to že všetko to mal urobiť bez pompézneho a nafúkaného prezentovania týchto krokov a teda bez toho aby umožnil svojim protivníkom to mediálne zneužiť.
Toto je podľa mňa dôvod že je vlastne žiaľ aj pre voľby v roku 2024 asi nepoužiteľný aj keď dúfam že menšinová vláda ešte dokončí aspoň to čo sa dá.


len z absolutnej zvedavosti. ty aj tomu co si napisal veris?
11.07.2022 - 12:57:48
011
eCT81 napísal:
Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) aj podľa väčśiny ľudí zle. Čudoval by som sa preto ak by mal lepšiu popularitu ako má. Mnoho krát aj mňa nasr.... jeho vystupovanie a preto sa naozaj nečudujem že media , politológovia a politici zo starej doby a teda aj zo starým finančným zázemím a myslením to príslušne aj využili - veď jedine kritiku ľudia počúvajú a ona im ako jediná prináša aj živobitie.
Keď som si však poloźil otázku čo vlastne naozaj urobil zle tak moja odpoveď je nasledovná:
....


mal by si si zmenit avatar

www.ciwf.eu
11.07.2022 - 13:43:22
01
[quote="@1855597"]Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) aj podľa väčśiny ľudí zle. Čudoval by som sa preto ak by mal lepšiu popularitu ako má. Mnoho krát aj mňa nasr.... jeho vystupovanie a preto sa naozaj nečudujem že media , politológovia a politici zo starej doby a teda aj zo starým finančným zázemím a myslením to príslušne aj využili - veď jedine kritiku ľudia počúvajú a ona im ako jediná prináša aj živobitie.
Keď som si však poloźil otázku čo vlastne naozaj urobil zle tak moja odpoveď je nasledovná:

,,1. Pri Covide sa snaźil sa o záchranu životov aj Rakúšania to odkukali.
,,

snažil sa v štýle iniciatívny blbec, z pozície moci ignorant nerešpektujúci názory odborníkov, alebo mal nákup miliónov nepresných Ag testov nevhodných na masové použitie - o čom vedel - iný význam, po druhom viac miliónovom celoplošnom Ag testovaní v priebehu troch dní sme sa takýmto mega zvýšením mobility národa dostali na 1. miesto na svete v úmrtiach, rakušania od neho nič neodkukali - nemali žiadne plošné devastačné testovania celého národa v priebehu troch dní

to len aby sa si sa aj s dalšími ovečkami vrátil do reality :D
11.07.2022 - 14:11:27
00
eCT81 napísal:
Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) ....

Mne je na zvracanie uz len z toho, ako ho familiarne oslovujes...
11.07.2022 - 15:24:51
00
eCT81 napísal:
Je pravda že vśetko čo urobil Maťko je podľa médií , politológov a teda ( lepšie povedané - hlavne preto ) aj podľa väčśiny ľudí zle...

Tvoj "Maťko" v priamom prenose, samozrejme za to mozu opat media:

"Také oslavy zvrchovanosti v Starej Bystrici síce vyzerajú iba ako dedinská zábava pri vatre, a predsa odhaľujú mnohé.
Na bigotfeste politického kresťanstva mali v družnej debate osláviť našu zvrchovanosť obľúbený poslanec Roberta Fica Ľuboš Blaha s obľúbeným poslancom Igora Matoviča Györgyom Gyimesim. Diskusie mali viesť šéfredaktor marginálneho kresťanistického portálu Štandard Jaroslav Daniška i bývalý poslanecký asistent a hovorca žilinského župana Juraja Blanára (Smer) Peter Kubica. S Kubicom, ktorý oslavuje prezidenta vojnového štátu Jozefa Tisa ako svätého mučeníka, má diskutovať nominálny antifašista a hviezda konšpiračných webov Eduard Chmelár.
Akciu svojho bývalého neoľudáckeho poslanca, dnes starostu Starej Bystrice Jána Podmanického, spoluorganizuje Smer, spolufinancovať ju mal Žilinský samosprávny kraj pod vedením predsedníčky Eriky Jurinovej z OľaNO."
11.07.2022 - 15:44:13
06
zle medya sy to cele vimislely abi ho ocyernyly!!!11!!1!!!!1!!!!!!1111
11.07.2022 - 15:53:58
04
1. Výnimočne práve v infektológii a v očkovaní bol socík popredu a teda ja som veril a verím Krčmérimu, Jančuškovi,.... ale vtedajší procesný bordel samozrejme nepopieram.
Teraz je už každý múdri.
3. Obvykle platí že tí pracovitejší zarábajú viac takže majú dostať viac a to už len preto že je tam väčší predpoklad že to neprepijú ale vložia do výchovy detí.
11.07.2022 - 16:55:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up