Valecek - táto veta platí vo variante A alebo B? mám svoj tip, ale počkám si na rozuzlenie...

A úplná topka bola, že očkovaný si z home office urobili pernamentnú dovolenku a neočkovaný doslova chceli chodiť fyzicky do práce.

B úplná topka bola, že neočkovaný si z home office urobili pernamentnú dovolenku a očkovaný doslova chceli chodiť fyzicky do práce.
13.10.2022 - 08:44:33
00
platí B, sorry za preklep
13.10.2022 - 08:49:18
01
Dano5 napísal:


zásadné zlyhanie policajného spravodajstva a spravodajstva ako takého.Ak nedokážu v takejto malej krajine zachytiť priamo na sieti v predstihu niekoľko hodín takéhoto teroristu ako chcú potom bojovať voči skutocným teroristom.
13.10.2022 - 08:51:18
01
triki napísal:
zásadné zlyhanie policajného spravodajstva a spravodajstva ako takého.Ak nedokážu v takejto malej krajine zachytiť priamo na sieti v predstihu niekoľko hodín takéhoto teroristu ako chcú potom bojovať voči skutocným teroristom.

Zase musíme si uznať, že na Slovensku je príliš veľa kadejakých k*k*t*v, ktorí sa radikalizujú voči rôznym témam, od Covidu, cez vojnu na Ukrajine, až po podobné rasové drísty. Sledovať to celé dezolátske prostredie , to neusleduje nikto.
13.10.2022 - 08:57:51
01
https://www.aktuality.sk/clanok/AsGBYHd/vrazda-zo-zamockej-nasli-mrtve-telo-pravdepodobneho-pachatela/

to je ten rozdiel prečo na západe spravodajské služby dokážu zabrániť drvivej väčšine útokov skutočných teroristov.
predpokladám,že ten nagelovaný xujlo sa bude chváliť ako boli zase úspešní.Ak by to bol skutočný terorista tak im zdrhne s prstom v nose.Tento sa im proste sám zastrelil.
13.10.2022 - 09:02:11
00
je to priamy dôsledok politiky filciek,ako je Blaha,Fico,Chmelár,Harabín a pod... už mali byť dávno riešený políciou-jaj,aha,máme demokraciu,každý si môže písať a hovoriť,čo sa mu zachce :^)
13.10.2022 - 09:09:31
211
Vzhladom na to, ze som bol oznaceny (okrem ineho) za prokremelskeho trolla, dokonca vraj si tu ziskavam zakerne doveru, aby som mohol potom...uz neviem co by som mal potom....
Prevelice rad sy som sa tycho uzivatelov spytal, co robili pred par mesiacmi a ako sa vyjadrovali.
Ja som napriklad zverejnil tychto niekolko videai, za ktore som na YT (ako inak) ominuskovany uplne rovnako ako tu. Na YT je su prorusaci totizto vyrazne aktivnejsi.
Par dni po zacati speci operacie.
thumb_up0thumb_down
Toto je za 14.3,
thumb_up0thumb_down
Toto z 24.3
thumb_up0thumb_down

Za prezdielanie Bayraktar videa som mal dokonca strike na asi 3 tyzdne.

Takze akoze fakt chalosi ma tu este niekto bude podozrievat z toho, ze fandim Rusku, ci som prokremelsky troll???
My to tu trosku zacina pripominat cistky po vitazstve komunistou v Rusku, kde sa zacali tvorit frakcie a ta vitazna strana si to rozdala vo svojom vnutri so vsetkymi nepohodlnymi (Trockij a spol).
Nieco v style vyhraveme (tu na fore su prorusaci v mensine), ale kto si dovoli v niecom oponovat bude asimilovany.
13.10.2022 - 09:25:19
02
flegko, len sa nevykrúcaj. Už si proruský troll a nevyhrabeš sa z toho :-) :-) :-)
13.10.2022 - 09:33:27
00
Pozrite čo napísal ten vyšší z vášho tábora

Prílohy:

767A9613-C4CF-483B-8D5E-B9F6388066C6.jpeg
767A9613-C4CF-483B-8D5E-B9F6388066C6.jpeg 122.8 KiB thumb_up1thumb_down

13.10.2022 - 09:41:51
00
Útočníka zo Zámockej našli mŕtveho, k streľbe sa prihlásil na Twitteri, pár hodín predtým zverejnil manifest proti židom a LGBTI

https://dennikn.sk/3052833/k-strelbe-na-zamockej-sa-prihlasil-muz-na-twitteri-par-hodin-predtym-zverejnil-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?ref=tit1
13.10.2022 - 09:49:47
00
Nevidím v tom statuse žiadny zádrheľ. Jedine by to chcelo porovnať, či to čo je napísané a čo si viacero ľudí myslí že je napísané sa úplne zhoduje ...
13.10.2022 - 09:50:22
32
Sasulnik napísal:
flegko, len sa nevykrúcaj. Už si proruský troll a nevyhrabeš sa z toho :-) :-) :-)

Asi mas pravdu, sme v sekcii politika a tam sa nehra fer.
Musel som dokonca uznat pod tarchou dislajkov, ze 5=1 a ako hovorievali stari otcovia...co uz nastis proti vetru.
Skatulky boli rozdane a ja mam uz tu cervenu.
Este aj to clovece s deckami hravam najradsej s cervenymi figurkami.
13.10.2022 - 09:53:35
01
Ja mám túto verziu, červená tam nie je :)
cdn.myshoptet.com
13.10.2022 - 09:55:54
00
flegko už si zaradený takže sa nesnaž:) Byt racionalny v čase masovej iracionality je velmi nevďačna rola.
Napr aj dnes pri tých dvoch vraždách zo včera. Na vine Fico Blaha a podobne, To ze lgbt tematika je presadzovana každy den od tv ,filmy, hry , pochody socialne siete a podobne nehra žiadnu úlohu, pritom možno máš problem uživit seba v dnešnej ekonomickej situacii alebo nejake vztahove alebo rodinne problemy to už nepripada tiež v úvahu. Ani to že ti nadavaju nostop do dezolatov. Ved aj sme a dennik n je tolko nenavistnýcha vulgarnych člankov,že potom spoločnost vypada ako vypada. Ved dôkazom je aj toto forum, kde cyklistika už je len okrajová téma. Ludia sa radikalizuju na jednej či druhej strane a každa strana ukazuje na tu druhu že je na vine.
13.10.2022 - 10:09:24
01
Kokos, napísať takýto žblebt a zároveň sa označiť za závan racionality v tomto fóre, to je naozaj silná káva :x

Aj by som sa opýtal, či náhodou hlava nebabre, ale osobne už som si odpovedal ...
13.10.2022 - 10:15:54
020

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up