Dosť ľudí na Slovensku sympatizuje z Ruskom a ich názory sú totožné z ruským myslením. Či už je to v otázke agresie na Ukrajine,ale aj otázke lgbti menšiny. A politici u nás tiež k tomu prispievajú,lebo vedia,že im to prinesie hlasy vo voľbách. Keď už Matovič napíše, že niekomu vadí teplý,lebo je teplý a nenazve ho gayom,tak to človeka z tej komunity zabolí...
13.10.2022 - 12:04:02
00
foobar napísal:
Ake LGBTI riesia politici? Nikto nepresadzuje ziadne posilnenie prav pretoze parlament je plny katolibancov na cele s tou pi.cou Zaborskou co kazdych 6 mesiacov chce zakazovat potraty


čo myslíš ako bude spoločnost dalej vyvijat ked slova ako katolibanec, dezolat kkt a podobne budeme nadalej používať, že to tu bude lepšie? čo sa zmení alebo ako sa ja zmením? akurat tak zase si niekto vyleje svoju frustráciu ktorá aj tak bude dalej narastat
13.10.2022 - 12:05:13
01
Slovensko je duševne a morálne veľmi chudobná krajina a žiaľ tak to aj ostane.
13.10.2022 - 12:07:10
013
ten cas ale leti. whops tak nie nie je februar...
13.10.2022 - 12:33:03
02
Digmore - napísal frustráciu :)
13.10.2022 - 12:35:42
02
a katolibanec je výstižnejšie a kratšie ako pomýlený náboženský fanatik
13.10.2022 - 12:39:25
03
cokupit napísal:
Strelec napisal 65 stran dovodov, preco to urobil. FB profil jeho tatka ich ukazkovo zhrnuje.
Ale dovolim si sem skopirovat jednu vetu z toho jeho manifestu:
"As for my ideology, it's hard to say. Shitposting and trolling are my favorites, but perhaps removing traitors will surpass that."
Preklad: co sa tyka mojej ideologie, je to tazko povedat. Najradsej mam pisanie sraciek a trolovanie, ale mozno to prekona odstranovanie zradcov.
Tolko ku tolerancii voci trolom a dezolatom.
PS: Dezole uz teraz pisu, ze pricinou su obete. Analogicky s holocaustom alebo UA. A hovnomety sa este len rozbehnu ked sa prevali, ze bol sam gay a vdaka tomu v com vyrastal, to nedal...

Clovek co v kazdom poste spomina kolko lajkov ne/dostal bude ostatnym hovorit, ze nezvladaju svoje ego :D postuj maciatka na fb, budes mat vela lajkov a vyrieseny svoj existencny problem, ty iny nazor.

Áno toto je hlavný problém DEZOLÁTOV. Apriori musia byť automaticky proti hlavnému prúdu

Očkovanie im vadí.
Vadí im prijímanie Ukrajincov.
Vadí im zníženie teploty vykurovania o 2 stupne vo verejných priestoroch.
Vadí im židovská lobby, ktorá ovláda svet.
Vadia im minoritné komunity (Rómovia, LGBTI atď).
Vadia im demokratické režimi a výsledky volieb. Naopak milujú díktátorské režimy (Rusko a Čína sú ich idolmi).

Technicky, keby im niekto čo i len odporučil, že majú kúriť o 2 stupne, vadilo by im aj to.

Oni skrátka musia byť vždy Tí, ktorí prekukli systém a musia s ním vybabrať byť vlastne antisystémoví. Pritom to označenie im vadí.

Ale akonáhle príde kríza, niečo od štátu potrebujú, sú prví, ktorí nastrkujú ruku.
13.10.2022 - 12:41:14
330
Hosť napísal:
flegko tebe ozaj na tých lajko tak záleží?

Vikino urcite nie, naopak na YT som vedel, ze ked pribudli dislajky a komentare, ze som trafil presne tam, kde som chcel.
Vikino nie, mna to skor zaujima z toho psychologickeho hladiska, ze ako je mozne, ze pred 2-3 tyzdnami som tu od istych ludi dostaval lajky bezne a zrazu mi nevedia prist na meno a kazdy druhy prispevok je vyminuskovany.
No nefascinovalo by ta to;o)?
Zacnu ta nalepkovat, fantazirovat o tom, ze si tu zakerne ziskavam doveru, vkladat ti slova, ktore si nenapisal a ty len pozeras, ze coze???

Podobnu skusenost mam nieco vse 10 rokov dozadu, ked som mal zachvat obcianskej zodpovednosti a rozhodol sa prispiet svojou troskou k lepsiemu chodu mesta.
Zacal som sa zaujimat o vydavky mesta a napriklad pytat sa vtedajsieho priamtora (kandiduje aj teraz), ze preco platime mesacne za informacny system 2x tolko ako o trosku vacsia kosicka mestas cast. Tej istej firme, za ten isty software. Divne nie?
Zaroven som sa ho spytal preco si mesto plati pravne analyze externej firme do BB, ked ma vlastne pravne oddelene, kde zamestnava 5 ludi,
Hadaj co mi odpisal.
Zacal sa vypytovat z akej politickej strany som a kto ma poslal a preco ho chcem politicky zlikvidovat.
Vtedy som pochopil, ze o moje otazky a pripadnu bezplatnu pomoc z pozicie oblasti, v ktorej som doma mesto/primator nestoji.

A samozrejme. kedze sme male mesto som dostal odkaz cez rodinneho prislusnika od miestnej "IT mafie" nech sa do toho nerypem, pretoze v meste bolo zauzivane, ze IT zakazky sa zasadne nerozporuju a policka su uz davno dopredeu rozdelene.

Hned ma to cele preslo, pretoze pomoct sa da len tomu kto chce a odvtedy veci verejne na komunalnej urovni neriesim a statnym zakazkam sa vyhybam ako cert krizu.
13.10.2022 - 12:54:10
05
Najvacsi nepriatel dezolatov je diktat z Bruselu… druhy najvacsi je diktat zo slovenciny :)
13.10.2022 - 13:20:40
035
A Mgr Matovič už mal tlačovku,ako treba zhabat všetky otcovske legalne zbrane?
13.10.2022 - 13:36:49
00
od neho sa skor dockas toho, ze "liecba" sexualnej orientacie bude hradena z verejneho zdravotnictva (ale Lengvarskemu na to z rozpoctu peniaze neda)
13.10.2022 - 13:38:38
13
matelko bol donedávna prenasledovaný žid a po včerajšku je z neho katolík z teplárne.ten xujlo sa vie integrovať do každého.nechcel by som byť v jeho koži po volbách.
13.10.2022 - 13:52:13
00
Zabudnite na Armaty, Rusi vyťahujú zo skladov železný šrot – staré tanky i húfnice.
https://dennikn.sk/3053790/vyvoj-bojov-231-den-rusi-vytahuju-zo-skladov-hufnice-ktore-dobyjali-berlin-v-roku-1945/?ref=mwat
13.10.2022 - 14:59:35
00
Dobrá správa …

14 európskych krajín vrátane Slovenska chce spoločný systém protivzdušnej obrany. Ide o projekt spoločnej protiraketovej obrany, o ktorom v auguste v Prahe hovoril nemecký kancelár Olaf Scholz.

Európske krajiny, ktoré sa chcú podieľať na obrannom systéme proti balistickým raketám a ďalším hrozbám zo vzduchu podľa návrhu nemeckého kancelára, podpísali vyhlásenie v rámci aktuálneho stretnutia ministrov obrany v bruselskej centrále NATO. (čtk, reuters)
13.10.2022 - 15:51:44
07
https://blog.sme.sk/martingregus/politika/homofob-roka-2022-igor-matovic-opat-perlil-igorovi-matovicovi-nezalezi-slovensku-igorovi-matovicovi-zalezi-igorovi-matovicovi
13.10.2022 - 16:25:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up