správne pomenovanie.

Prílohy:

FffnoktXkAEzwUg.jpg
FffnoktXkAEzwUg.jpg 139.44 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2022 - 18:38:54
010
triki napísal:
už se perou..?ak by sa vzbúrili tak rusák zostane aj bez ropy a plynu.

videl som nejaké videá na tube, ktoré predpovedali, že rozpad Russka sa začne v Tatarstane alebo Baškirstane, prípadne oboch - zdá sa, že zatiaľ to Putinovi vychádza "podľa plánu"...
20.10.2022 - 20:14:25
05
a čína čaka na svoj čas.

amerikáni chystajú novú pomoc pre ukr. 50 mld. dolcov.

https://twitter.com/televizeseznam/status/1583174289057931264?t=pv0Eu3-VeBrUVkayxQcz-w&s=19
20.10.2022 - 20:22:54
03
niekto pojde za odmenu do gulagu :D

Fail of the day. A Russian defence ministry expert doesn't realise he is already on air and says: "Just don't ask too much about these Iranian drones. We all know they are Iranian, but the authorities don't want to admit it".


https://twitter.com/TadeuszGiczan/status/1583042663426584578?s=20&t=qcMAbdzN7e9Dcd_H1XhVyg
20.10.2022 - 22:02:16
05
gebula napísal:
Čo sa týka toho QAnon pablba, že bol vymletý nepochybujem. Ale že útok na Tepláreň bola úplná náhoda nesúhlasím ani trochu - podľa časovej osi útoku tie minúty (možno desiatky minút) odhodlávania vo výklenku vedľa baru voči zbabelému útoku v dĺžke 24 sekúnd vôbec nedávajú zmysel. Na ceste od primárneho cieľa cez X ďalších až po údajne úplne náhodný (akurát pre takýchto vylízancov celkom vhodný) je to po toľkých rokoch príprav úplne nelogicky dlhá cesta. Navyše po zverejnení CCTV záznamu ma zaujal kontrast, keď po zaseknutí zbrane (alebo vystrieľaní zásobníka, to je jedno) utekal preč od neozbrojených ľudí v extra silnom šoku - no po pár minútach zverejnil status „No čo siláci, nejaké posledné slová?“. Ak toto nie je dôkaz o tom, že to bol navyše zbabelý zmrd, tak potom vážne neviem ...

Ale veď sám v tomto príspevku píšeš, že to vyzeralo na nepripravený, nelogický, náhodný útok.
Jasné, že to nemalo nič spoločné s premysleným pripravovaným teroristickým útokom. Ten bar mal síce predbežne vyhliadnutý. Ale takých objektov mal veľa. Mohol to byť Fico, Čaputová, novinári, Židia a neviem čo všetko plánoval. Proste z "milióna" rôznorodých cieľov si vybral asi náhodným výberom LGBTI.
Úplný pako. Idem zabiť Hegera (prečo??? Ten chudák je najnesvojprávnejší člen vlády), ten sa ale zdržal v robote, tak idem stepovať pred gaybar a nakoniec zastrelím dvoch "bezvýznamných" homosexuálov? A to predtým napíšem dlhý manifest ako spravím niečo, čo zmení svet? Ako sorry. Ten magor bol úpne vymletý.
Btw, viete si predstaviť čo by sa dialo, keby Edo prišiel domov načas a zastrelil ho?
Ale je zaujímavé, že všetci riešia LGBTI a nikto nerieši Eda. Nečítal som jediný článok, kde by rozoberali jeho bezpečnosť. Či ten pako ho mal zmapovaného a naozaj meškal cestou domov, alebo proste to bol úplný magor a nemal zmapované nič. A žiadny teroristický čin to nebol.
20.10.2022 - 22:22:41
01
user_id napísal:
Mnohi si asi kladu otazku, preco bol primarny ciel Heger a nie Fico.

No mňa prekvapuje práveže Fico. Ale on nebol klasický slovenský dezolát. Nenávidel aj Rusko. A to bol jeho foter členom vlasti a babka z Londýna velebí Rusko. Preplo mu z tej jeho *ebnutej rodiny. On bol QAnon a oni sú proti všetkému.
20.10.2022 - 22:26:34
00
2. decembra 2022 americké letectvo predstaví prvé lietadlo 6. generácie na svete

...a rusi predstavia ďalší šach mat T 62 model 2023...k.koti na 12stu.
20.10.2022 - 22:27:12
00
canopus napísal:
ta fotovoltika narobi iba problemy,sotakovi nie,ale distribucke a rozvodnym zavodom ano.SEDu sa budu tocit panenky,vykryvat pripajanie a odpajanie toho instalovaneho vykonu narobi pekne vrasky par ludom

zatial 30kWp,ciel bude 80kWp,ale toto je v "ostrove",tak ako to ma byt,a nie strpcovanie zivot inym ludom

No ale oni musia mať nejakú energiu rezervovanú a tú musia zo siete odobrať, či slnko svieti alebo nie.
Nie je to tak, že zo siete si beriem toľko koľko chcem. Nemôžu odobrať menej a nemôžu odobrať ani viac ako majú zazmluvnené. Či ako je to pri takýchto mamutích podnikoch?
20.10.2022 - 22:35:43
00
Nič také nepíšem, aj to údajne by mohlo byť dobrým vodítkom. To nebol ani s prižmúrením oka náhodný útok, dokonca aj to premyslenie by som nepodceňoval - prázdny zásobník alebo zaseknutie ho akurát zabrzdili. Tá nelogickosť je práve v tom, že ak mám "milión cieľov" s LGBT komunitou na úplnom konci bez akejkoľvek dôležitosti, je divné že ich po preskočení primárneho všetky vynechám a naberiem smer gay bar. Navyše nie je potrebné, aby každý útok skončil ako napríklad Pulse aby bol reálne teroristický ...

Mne to s tým premiérom inak nepríde zaujímavé, pomerne logicky má vyššiu prioritu reálny, nie teoretický cieľ útoku (to je ako napísať, že každý rieši len Zochovu, ale ľudí na chodníku o 100 metrov nižšie čo cestný pirát tiež mohol trafiť nikto). Atentát na predsedu vlády by bol samozrejme obrovský prúser, aj keď celkom určite by to nebolo z dôvodu "najvyššie postaveného praktizujúceho katolíka", ako som už X-krát čítal - keby šiel magor aj úplne naslepo, terorizmus a útok na politickú elitu to nijako nevylučuje. A že na FB, prípadne titulke Plusky alebo Nového Času nerozoberajú borci z odboru ochrany ústavných činiteľov prvky zabezpečenia a odchýlky denného programu premiéra od plánu, ma tiež nešokuje, však tak by to aj malo byť.
20.10.2022 - 23:13:46
01
Načo tie tl;dr príspevky? Čím viac tl;dr, tým menej ľudí to prečíta.

Too long, don't read.

Áno, nie každý vie hlavnú myšlienku vtesnať do pár slov, ako to vedel napríklad taký Milan Lasica.
20.10.2022 - 23:33:40
02
To narazas na Gebulu? Rad si precitam kazdu jeho vetu, aj keby prispevok mal dve strany.
20.10.2022 - 23:38:48
01
Nie, to všeobecne.
21.10.2022 - 00:04:41
10
Joe70 napísal:
No mňa prekvapuje práveže Fico. Ale on nebol klasický slovenský dezolát. Nenávidel aj Rusko. A to bol jeho foter členom vlasti a babka z Londýna velebí Rusko. Preplo mu z tej jeho *ebnutej rodiny. On bol QAnon a oni sú proti všetkému.

On nie je klasický SK dezolát, on je vychcaný k*k*t! Hrá na tú stranu, ako sa mu to práve hodí a je jedno, či je to na západ alebo na východ.
21.10.2022 - 07:34:53
05
Tomáš je už na ceste
https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/tank-tomas-ukrajina-t-72m1-darek-pro-putina.A221020_112534_vojenstvi_alv
21.10.2022 - 07:47:21
02
Si myslím že sa mali vyzbierať na dela...tento tak koľko vydrží na bojisku?
21.10.2022 - 07:54:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up