Dudo pointa usla tebe. Ona sa snazi o lepsiu buducnost. Nie nejaky greendeal v zmysle nadrbme vsade vrtule a fve. Nepochybne sa v rozlahlom norsku najdu aj lepsie miesta na tie dve (?) vrtule, ostatne sud im uz dal za pravdu! Takze naozaj nechapem, preco by mala greta byt za kazdu vrtulu, aj tu postavenu nezakonne tam, kde byt nema.
Akoze ked sa raz clovek vyjadri, ze je za vrtule, musi byt za ne bez ohladu na okolnosti a zakony? To o akej fanatickej realite hovorime preboha?
02.03.2023 - 11:59:59
11
jo. to je strasna smola, ze sa umiestni x veternych vrtul do miesta kde to je efektivne. Cize co by mali robit? umiestnit 2x veternych vrtul tam kde to je efektivne menej.

Jasne lebo to tvoje "nepochybne" vobec neni povysenecke. Nepochybne spolu s par neomylnymi ludmi na tomto svete vies vsetko lepsie ako tim ludi co o tom v Norsku rozhodoval.

Jano na Slovensku je kazdych 5 km dedina a kde neni tam je narodny park. Keby sa mala dopravna a energeticka infrastruktura budovat len tam kde to nikomu nevadi tak neposavime nic.

to je uplne to iste ako s dialnicou. Vsetci sa chcu vozit po dialnici, ale ked ma niekto predat statu prúžok bačoriny za rodnou vieskou, tak je hned kral sveta a stavia sa na hlavu. Nasa rodina si tiez s vystavbou vselijakych veci vo verejnom zaujme zazila. A museli sme velakrat ustupit a znasat neprijemnosti. Ale co uz, prisposobili sme sa.
02.03.2023 - 12:17:53
00
cokupit, dakujem uz za slusnu diskusiu. Len to povysenectvo a citanie nadpisov si mohol vynechat.

Este doplnim, naco potom aktivisti vykopavaju otvorene dvere, ked sud rozhodol? Reagujem podrazdene na mnozstvo neprimeranych demonstracii, ktore nasieraju nie len ludi, no zneistuju aj buducich investorov/banky, ktori si rozmyslia, ci financovat eko projekt, pokial mi ho moze hrstka demonstrantov ohrozit. Dnes uz nie je mozne financovat jadro, aj ked ho mozno opat povolime a v konecnom dosledku budeme potrebovat, cena sa tym navysuje. O ciernej stavbe sa snad bavit nemusime.
02.03.2023 - 12:29:32
01
cokupit napísal:
Jano amen. Ale aj tu ludia citaju len tie nadpisy, to na nasratie a povysenectvo uplne staci, o viac velkemu mnozstvu "citatelov" ani nejde...


Ad volit Matelka. Pred volbami som sa bavil s kolegom, vraj nevie koho, hodi to asi Psychopatovicovi. Vravim mu ano, vresti ako chora vrana a je v tom vyborny, ale staci to? To je fajn v opozicii, ale vies si ho predstavit vladnut?
Povedal, ze nevie a ze mam pravdu. A aj tak mu to hodil. Takze tolko k tym predvolebnym "analyzam". Ako povedal uz Hascak, bezny volic toho zial nie je schopny a klze iba po absolutnom povrchu = nadpisy clankov...

A jeden obrazok lepsi ako milion slov

A to som si ja egoisticky myslel, že dokážem voliť, že politiku úplne neignorujem. Priznám nakoniec, dal som krúžok aj Záborskej (áno, naozaj som ju nepoznal čo je zač, nebudem po mene lustrovať 150 ľudí každej strany, a nemám prehľad o členoch fanatických spolkoch) povrchne len preto, že mala MUDr. (ako ukázal COVID-19 naozaj veľa lekárov má problém s EBM napriek vysokoškolskému titulu, dovtedy som bol dosť naivný ohľadom mať vysokoškolský titul a automaticky preto nemať nasrané v hlave). Ako som minule písal, už nikdy nebudem voliť krúžkovaním mena (jediná výnimka budú prezidenské voľby a župana), síce môj krúžok bol v tomto prípade nevýznamný, ale už to nikdy neurobím, iba ak v danú osobu budem mať istotu limitne blížiacu sa k 100%. A keď si predstavím ako volia jednoduchší ľudia a ľudia čo nemajú sebakritiku, tak sodoma gomora.

K obrázku. Za znásilnenie si tá žena / Ukrajina môže sama lebo bola necudne oblečená a dávalo najavo svoju nezávislosť…
02.03.2023 - 14:58:35
00
thumb_up0thumb_down
02.03.2023 - 15:32:11
00
a presne takto to vyzera,ked niekto vidi titul Mudr.tak sa ideme vsetci z toho priposrat...... pozrite si,kolko ludi sedi v zastupitelstvach miest,VUC apod. s titulmi MUDr. toto tu funguje od dob sociku...... cele zle.
02.03.2023 - 18:20:42
02
Ti čo volili toho psychopata Matoviča a jeho debilne panoptikum , nie že sa zle rozhodli , ale rečou gádža , “ to celé d*ali “ . A tento ešte od Matoviča neodpojeny v chrípke zrobený cintliak dnes dosiahol , že náš novy minister zdravotníctva bude patológ … :D . Rozumiete , patológ … to nevymyslí ani cynická obluda . Aj keď , ako odborník v danom odbore určite nie je zlý , no predsa , kontakt so živými ma až opustí brány svojho pracoviska .

🔓 : https://dennikn.sk/3264222/lengvarsky-na-odchode-hovori-o-politickej-korupcii-krizovym-manazerom-ministerstva-bude-patolog-palkovic/?cst=f8d3d4ecdb10d5ee62bc874cba5031a7db09b3dbf3e075babed92a0cb3bb76d4
02.03.2023 - 18:39:42
00
Zdravotníctvo je mŕtve,lepší odborník ako patológ nie je😀.
02.03.2023 - 20:11:08
01
:lol: :rofl: :D na tuto biedu v zdravotnictve uz viacej smajlikov neexistuje.... posledny nech zhasne a hodi kusok zeminky
02.03.2023 - 21:13:08
00
o tejto zelenej gume som už dávno hovoril,že je rovnako neschopný ako jeho svätuškársky predchodca.Dúfam,že takýchto generálov nie su plné ossr.mafia z penty si nemohla želať lepšieho ministra.
čaputová sa môže hanbiť,za tento bordel rozpadávania sa rozpadnutej vlády nesie plnú zodpovednosť.
02.03.2023 - 21:33:12
01
Plnú zodpovednosť nesie za všetko - aj za tvoje defekty a ťažké ranné vstávania...
02.03.2023 - 21:40:00
017
Na istej televizii mali celkom lahko sa nukajuci a priamociary titulok, parafrazujem, slovenske zdravotnictvo bude ozivovat patolog
02.03.2023 - 23:43:35
00
Veľmi zaujímavý rozhovor Dzurindu a Mikusovica na tému Modrá...
A teda celkom rozumiem prečo to Dz. nechce dať do rúk Naďohegerovcom...
https://open.spotify.com/episode/6Hxy6JLOvlCSEnUXPNVSLA?si=ZZZxguygSzGTPuvHZOXh7Q
03.03.2023 - 05:28:48
00
Fico asi pukne od závisti a súdruh Blaha rozbije klávesnicu :D
https://dennikn.sk/3264333/nemecky-kancelar-scholz-sa-stretol-s-pellegrinim-ukazal-koho-vidi-za-svojho-buduceho-partnera-komentuje-analytik/?ref=tit
edit:
je o tom info aj v podcaste:
https://dennikn.sk/3265115/newsfilter-a-teraz-si-predstavte-hegera-este-aj-ako-predsedu-strany/?ref=tit
03.03.2023 - 07:25:25
00
Pelle si spravil slušné PR...
03.03.2023 - 07:32:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up