Dal si Unfriend? 😁
06.01.2024 - 12:48:18
00
No toho som nemal len som čítal čo tam píše , a v robote mám min 60% takto zmýšľajúcich ludi

Tu som ako v inom svete, tu Rusa málokto obhajuje 👍
06.01.2024 - 12:59:28
00
Sovicka30 napísal:
Tu som ako v inom svete, tu Rusa málokto obhajuje 👍


No ale to je práve tá naša nespravodlivosť že si nevážime našu históriu a latríny.
Mali by sme sa uskromniť - dať 50% na zbrojenie a Goebbelsovskú podporu sebavedomia.
Veď sa len pozrime koľko psychicky narušených ľudí u nás pribúda. Aj také otužovanie orgánov na latríne by nám vlastne len pomohlo.
:headbang:
07.01.2024 - 06:38:50
00
:D :y:

Pro všechny, kterým se stýská po dobách minulých.
Stručné, jasné, s CZ titulky.

https://twitter.com/nikorepi/status/1743365113204150445
07.01.2024 - 08:47:48
012
Minister Taraba je extrémne nebezpečný,pozor naňho-kopírujem FB status Jaroslava Spišiaka:

O TARABOVEJ ZÚFALEJ OBHAJOBE ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU
Tomáš Taraba sa o mne vyjadril na svojej facebookovej stránke. Dospel som k záveru, že buď nič nechápe, alebo naopak - veľmi dobre vie, čo a pre koho robí.
V každom prípade si realitu interpretuje podľa svojich snov, respektíve podľa prianí svojho kamaráta Petra Košča, ktorý je na úteku pred spravodlivosťou.
Pán Taraba tvrdí, že som nabádal či dokonca schvaľoval nezákonné využívanie inštitútu spolupracujúceho obvineného. Je to lož. Len vďaka jeho zákonnému využívaniu za takmer 20 rokov došlo k rozloženiu všetkých (nielen) hrubokrkých mafiánskych skupín.
Ľudia ako Tomáš Taraba chcú chrániť svojich kumpánov aj novelizáciou inštitútu spolupracujúceho obvineného. Veľmi dobre vedia, čo vsúvajú do promafiánskeho balíčka zákonov. Čo chcú dosiahnuť?
Potenciálny spolupracujúci obvinený si bude môcť nelegálne nahrať operatívca, ktorý s ním bude vyjednávať o možnej spolupráci. Už toto vyjednávanie bude značne obmedzené. Takéto nahrávky budú môcť zničiť policajtov, ak napríklad mafia svedka naspäť preplatí, alebo on sám usúdi, že je pre neho výhodnejšie potopiť policajta.
A práve na tento aspekt som poukázal a budem poukazovať. Novela tak okreše možnosti policajtov, že podľa zákona nebudú môcť nič robiť a sami sa budú môcť dostať kedykoľvek do problémov.
Rozumiem tomu, že Tomáš Taraba nikdy nebol policajtom a nemá šajnu o policajnej, a hlavne operatívnej činnosti. Chlapec by sa mal však upokojiť v tak zúfalej a otvorenej obhajobe svetlej budúcnosti organizovaného zločinu na Slovensku.
A že ma označuje za šedú eminenciu polície posledných troch rokov, ktorá všetko riadila z úzadia? Ide samozrejme o nezmysel, až hystériu ľudí ako on. Tu platí stonásobne “Podľa seba, súdim teba”, však pán Taraba?

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0Ua1cn5fz8AuCGo6mVPPdGUncjkiNz7Hp6wSoUyaNWzynTevu6ZUbzeN2z3GVsobWl&id=100089564606232
07.01.2024 - 09:19:41
110
Samozrejme, normalne do sexualnej orientacie nikoho nic nie je. V pripade Pelegriniho by som, ale rozhodne nebol taky utlocitny. Treba urobit vsetko, aby sa nestal prezidentom a vyuzit na to vsetky prostriedky. Na hentu smeracko-hlas cvargu nie je ziadna taktika tabu.
Najlepsie by sa na tuto ulohu hodil Matovic.

Aby sa totiz v priebehu prezidentskej kampane nahodou nestalo, ze "priatelske, bulvarne media" a zaplateni "paparatzi" zinscenuju nejake fotografie na ktorych sa bude Pelegriny drzat za ruku s nejakou babenkou, alebo sediet s nou niekde na kavicke a hladiet si uprimne do oci. Este lepsie by bolo, keby ju niekde opieral o stenu.
Jeho marketingovy tim urcite rata s rizikom pretrasu Pelegriniho orientacie.
07.01.2024 - 13:27:30
09
Práve teraz na Markíze v Na telo sa Huliak vykrúca ako malý chlapec, ani za svet neprizná, že 5,6 milióna Eur nie je to isté, ako 650 000 Eur 🤬
07.01.2024 - 13:45:29
00
Radšej si vydlabem oči a prepichnem uši ako by som mal pozerať tieto "diskusné" relácie...
07.01.2024 - 14:43:59
215
Z môjho pohľadu zaujímavá úvaha:

https://dennikn.sk/3759499/lgbti-ludia-naozaj-ohrozuju-nas-svet-budme-im-za-to-vdacni/
07.01.2024 - 19:37:18
14
Kristína Tormová :bow:
Úplne rozumiem frustrácii v našej spoločnosti. Ťažko sa hľadá motivácia, aby sme nerezignovali. No nemlčať, postaviť sa za demokraciu a vzoprieť sa zlu - považujem za svoju občiansku povinnosť. Nikdy by som s týmto neváhala, aj keď sa mi nie vždy veľmi chce. Viem, že ľuďom lezie na nervy, že som taká iniciatívna. Dostávam za to veľa hejtu: tí "láskavejší" mi píšu, že nech sa radšej starám o deti. A tak im odpisujem, že to presne robím.

Prílohy:

kt.pdf [2.5 MiB]

07.01.2024 - 22:54:06
010
Inak tuším tu táto info ešte nezbehla ... v BA sa najbližšie vidíme na námestí SNP vo štvrtok 11teho januára 18:00 ...
08.01.2024 - 07:48:20
08
Súdruha Blahu vyšetruje NAKA

https://www.aktuality.sk/clanok/fmYKZ5X/lubosa-blahu-bude-vysetrovat-naka-policia-zacala-trestne-stihanie-pre-obraz-che-guevaru-v-jeho-kancelarii/
08.01.2024 - 11:25:43
011
kukol som si nejake dezinfo a vyzera to dobre, dezolati su roztriesteni a Pelleho moc nemusia, jeden citat ako priklad z mnohych:
"No ja určite volím Harabina, je to jediná správna voľba. Funkcia prezidenta je jedna z najvyšších funkcií v krajine a prezidentský palác nie je ďalšia Tepláreň."

...a verim ze sa to bude dalej len zhorsovat :)

Okrem toho sa chysta kandidovat aj Radacovsky, tj dalsie triestenie dezohlasov :)
---
btw, volby budu 23.marca, druhe kolo 6.aprila
08.01.2024 - 17:46:31
05
Bodaj by si mal pravdu.
08.01.2024 - 18:23:28
02
Chystam sa otca podpychnut ak bude hovorit ze ide volit Peleho či sa zrazu neboji teplejších, ako sa bál pred voľbami 🤣🤣
08.01.2024 - 18:34:38
014

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up