Kalinak? Hej... :lol:
18.05.2024 - 22:24:34
09
😂👌
18.05.2024 - 22:27:50
00
pista napísal:
Mal by som tiez niekolko poznamok. Je to uz dost rokov co som mal 71 rokov ale mam iste predstavy. Ten clovek neposobi dojmom supermana. Kludne ho mozeme povazovat za "podpriemerne trenovaneho teroristu". Pred par minutami spachal atentat na premiera. V zivote este na cloveka nevystrelil - ak ano uz by sa vedelo. Je v neskutocnom strese a napriek tomu vie odrecitovat kompletnu zbierku dovodov k atentatu - specialnu prokuraturu, RTVS ... ani si neviem na to cele spomenut. Smrdi dost konspirovanim to co pisem ale nie je tam dovod k zamysleniu?

A trafil 4 z 5 striel ......, fakt tie náhody sú nejak prečíslené
18.05.2024 - 22:49:09
00
V tomto svetle je aj viac ako sebavedomy postoj Estoka lahko vysvetlitelny.
Nemam rad nejake konspiracie, ale tato lumpenbanda je schopna vsetkeho. S podporou a know-how z mordoru by to zorganizovat vedeli.
Ale nerad pustam myslienky tymto smerom...
18.05.2024 - 23:21:04
00
Tak ešte raz pre tých, čo majú problém s pochopením písaného textu.

Každý politik ktorý kedy vyhral voľby, musel byť v čase víťazstva ako politik dobrý, inak by ich asi nevyhral, že?
Alebo si o političke Čaputovej myslíte niečo iné?

Vy tu ale chlapci úmyselne popletiete politické súperenie s politickým smerovaním, len aby ste si mohli uľaviť. Dosť smutné.

Rasťo Iliev všetkým jasne poukázal na reálne vzťahy politikov za kamerami, a ja sa úprimne divím chalanom ktorí si nechajú takými politikmi domotať hlavu tak, že si ju už nedokážu vyvetrať ani na bikoch. To fakt nikto nevidí ako sú teraz všetci do jedného rovnako vystrašení z nálady v spoločnosti? Že zrazu volajú po jednote?

A mimochodom, tak ako má stabilný bike dve kolesá, tak i stabilná demokracia potrebuje dva póly.
Takže všetci bikeri ktorí v politike uznávajú len jedno koleso, by sa mohli aspoň trochu zamyslieť.
18.05.2024 - 23:30:55
00
peter120 napísal:
Fakt neviem, co take strasne Caputova urobila slovakom...

Nekandidovala...
18.05.2024 - 23:33:35
22
Marian61 stále ti uniká najpodstatnejšia vec, toto nie je vôbec nejaký štandardný stav, je vojna - russká imperialistická vojna
volebné víťazstvo súčasnej koalície spolu s našim novým dokonca teplým prezidentom je z veľkej miery zásluhou šírenia dezinformácií, nenávisti a výborne vedenou russkou hybridnou vojnou, ktorá má dokonca aktuálne vládnu podporu.
To je, že za tým všetkým sú russké krvavé peniaze, ktoré financujú tzv alternatívne médiá, trolie fabriky na sociálnych sieťach, kde sa aktuálne vyzýva v podstate na občiansku vojnu a na vystúpenie z EU a NATO
18.05.2024 - 23:53:59
223
A kde má demokracia v Maďarsku druhý pól?
@Marian61 píšeš akoby sme žili v nejakom izolovanom systéme, kde existujú iba demokracie a kam nemajú dosah nejaké hybridné hrozby z vonka.
A politici sú za kamerami asi takí povrchní kamaráti, akí povrchní sú voči voličom.
19.05.2024 - 00:09:32
03
dodo58 napísal:
A kde má demokracia v Maďarsku druhý pól?

V opozícii.
Bohužiaľ, ale pokiaľ nám západný svet uznáva výsledky demokratických volieb, musíme sa s tým zmieriť.
Ale máš pravdu, ak sa KDH zapojí do zmeny volebného systému, vidím to cez väčšinový systém na maďarskú cestu.
19.05.2024 - 00:16:41
00
Tak podľa tvojej vlastnej logiky Maďarsko má segway a nie bicykel.
19.05.2024 - 00:24:15
01
Srsen napísal:
toto nie je vôbec nejaký štandardný stav, je vojna - russká imperialistická vojna

Áno.
Zatiaľ ale reálne obavy nemám, teda aspoň kým trvá stav od vstupu do NATO, keď koalícia chodí na americkú ambasádu spredu, a opozícia zozadu..
Zaregistroval tu niekto fakt, že prvé kroky Kaliho po zostavení vlády viedli rovno na americkú ambasádu?
Že vraj menšie úpravy v zmluve...no, čo mal dovolené povedať, to aj povedal...
19.05.2024 - 00:26:59
00
dodo58 napísal:
Tak podľa tvojej vlastnej logiky Maďarsko má segway a nie bicykel.

Ale no tak, ja demokraciu v Maďarsku nijak nespochybňujem.
A ty to prečo robíš?
19.05.2024 - 00:29:34
00
A kde som ju spochybnil? Ja som spochybnil tvoj úsudok o tom, že stabilná demokracia potrebuje 2 póly. Ako vidíš, nepotrebuje, čím menej pólov, tým stabilnejšia demokracia.
19.05.2024 - 00:34:31
00
Marian61 napísal:
Nekandidovala...

I keď s vedomím,že mozno zbytocne a nepotrebne odpovedám (lebo argumentácia v iných príspevkoch je veľmi pochybná), ale dovolím si tvrdiť,že to nekandidivanie celkom logicky a uveriteľne vysvetlila a nehnevany za to by sme nemali/nemuseli byť. (Za seba hovorím,že mi to síce bolo ľúto, no chápal som ju). Navyše by bolo na hlavu postavené vynucovať si kandidatúru kohokoľvek proti jeho vôli.
19.05.2024 - 00:47:49
04
A ďalšia nepravda, nepresnosť,neviem či nechtiac alebo úmyselne,Marian61 vyššie:..' To fakt nikto nevidí ako sú teraz všetci do jedného rovnako vystrašení z nálady v spoločnosti? Že zrazu volajú po jednote?..'

Ani náhodou nie všetci. Niektorí 'politici' si idú svoje, pokračujú v slovnych útokoch, napádaní, podnecovaní. Menovať ich nebudem, sú notoricky znami
19.05.2024 - 00:55:04
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up