pbs.twimg.com
https://x.com/SimonStefanka/status/1792259602018406792
https://x.com/Packator1/status/1792161132251111502 direr ta3
https://x.com/PaloMacko/status/1792195649334866152
pbs.twimg.com
19.05.2024 - 23:05:55
07
dislukas napísal:
Som si pozrel kusok debaty na TA3, kde bol Danko. Kua v jeden moment sa tam rozculil, ze ho az triaslo od zlosti a nenavisti. Uz len pena z ust chybala. Kukal som ako puk, ze si toto dovoli v TV. Nepozeral som to cele, pytal sa ho Direr aj na ten incident na pumpe pri Nitre? Neviem co je na tom pravdy, ale vraj tam vyskakoval napity zase.


Videl som to viac-menej cele, s obcasnymi odchodmi, na pol ucha. Pri plnom vedomi a zodpovednosti si vsak dovolim povedať svoj nazor, hodnotiaci usudok, ze to je ... vol. Splietal strasne,obcas o tri vety neskor znegoval to, co povedal skor. Sam seba vyvracal/protirečil si. Aj bez zmienky o incidente na pumpe (netusil som o tom) ma teda nepresvedcil, ze tu ide upokojit situaciu svojim prejavom a myslienkami/cinmi. A teda verim, ze mu nesposobujem dozivotnu traumu, kedze v politike zostava.


Za vsetko zle mozu (niektori) zli novinari, PS, majitelia medii, zomri, zahranicni netransparentni podporovatelia mimovladok, IM, a este som urcite na niekoho zabudol.
20.05.2024 - 00:13:09
00
Cirkus humberto bol tak zásah jeho ochranky počas atentátu.
Inak mi napadlo, je podľa vás Fico naozaj v nemocnici v BB? Ja len tak, keby sa ma ako vysokopostaveného človeka pokúsili zabiť, asi by som nechcel, aby celá krajina vedela kde ležím, ako sa mám a kedy ma budú operovať.
V tejto súvislosti mi dáva zmysel aj konšpirácia.... z MV zavolajú záchranársky vrtuľník. Po prílete oznámia záchranárom, že pacient bol kvôli ochrane prevezený na tajné miesto a ošetrený a vás tu potrebujeme, aby ste urobili krycí manéver akože odvážate premiéra do nemocnice v BB. Nikto z ošetrovateľov reálne nevie kde je skutočná obeť atentátu, veď za plachtami nikoho nebude vidieť. Možno pozerám veľa filmov, ale takto nejako si predstavujem evakuáciu zraneného premiéra po atentáte.
20.05.2024 - 00:32:05
01
Čo by si chcel ako ty je jedna vec, ide o vládnu špičku a verejnosť má právo vedieť ako je na tom zdravotne
a či je zdravotne spôsobilý zastávať tento vládny post.
Ale tu už pomaly prechádzame na russký štýl diktatúry, takže súčasná koalícia si to už nemyslí
20.05.2024 - 00:38:37
01
Neviem, ja by som tipoval, že musí existovať nejaký bezpečnostný protokol, ako evakuovať ústavného činiteľa po atentáte a myslím si, že nie je rovnaký, ako keď zavoláte záchranársky vrtuľník k dopravnej nehode.
20.05.2024 - 00:40:09
01
Samozrejme protokol je
Niekto začne na premiéra strieľať, tak časť ochranky od neho ustúpi aby strelec mal priestor,
keď je po všetkom zoberieme premiéra normálne ako vrece zemiakov, a ako vrece zemiakov ho hodíme do audiny
Potom privoláme vrtuľník ...
20.05.2024 - 00:46:04
013
ale ved Sutaj Estok nam vsetkym GARANTOVAL ze zasah prebehol v poriadku a ty si len hrdina za klavesnicou
20.05.2024 - 08:16:48
07
ale nie. práve preto to považujem za štandardný protokol :)
20.05.2024 - 08:25:24
02
Na sk tych vrtulnikov so zachranarmi nie je az tolko, aby mohli lietat len tak ako dymova clona. Rovnako ani nemocnic nemame tolko, aby si ktokolvek s dvomi dierami v bruchu mohol vyberat, kde ho budu rezat. Nehovoriac aby sa to potom neprevalilo.

Navyse toto narychlo zorganizovat znamena mat tam niekoho rozumneho, profesionalneho a schopneho. Cely svet si tuka na celo z toho co ochranka predviedla, takze nie, toto nehrozi. Ze ho previezli neskor je mozne, ale hned po atentate imho sli tam, kde to bolo najblizsie a nespekulovali nad takymito eventualitami.
20.05.2024 - 09:58:41
00
CZ hejt scéna tiež ide bomby,
tlsťoch na adresu Vašáryovej...
https://x.com/kalousekm/status/1792259475761492242

hľadal som k tomu kontext "vasaryova xaver vesely", a samozrejme
je už z toho hit na našich dezinfo weboch
(po voľbách povedala, že voliči ĽSNS a Rep. čo prešli k Ficovi sú spodina)
20.05.2024 - 10:52:34
00
Nie, to nepovedala. Povedala:

"Robert Fico a jeho družina to sú takí ľudia už vypáchnutí, ktorí sú tu už dávno, už tridsať rokov. Od nich nemôžeme nič čakať pre moderné Slovensko .... uvidíme, nakoľko sa stotožnili s hľadaním voličov medzi nesystémovými voličmi alebo vyslovene spodinou“.

To je diametrálne významovo odlišné od konštatovania, že tí "voliči ... su spodina". Ale faktom je, že dezinfoscéna takéto odlišnosti zanedbáva a značnej časti Slovákov stačí útok na prvú signálnu spájaním pojmov "Magda Vášáryová" a "voli či spodina". Nejakým factchecking sa nikto nezdržuje.
Kombinácia clickbaitového bulváru s ruskou hybridnou vojnou je fatálne svinstvo vyše hlavy ...
20.05.2024 - 11:26:39
611
Cele je to také frustrujuce, že normálne vážne zvažujem stranu Demokrati (Hamrana) namiesto PS (ktorí ma svojou retorikou zklamali). :?:
20.05.2024 - 12:11:30
00
Mne sa u Demokratov velmi páči Kiča ... a samozrejme aj Odór.

A aká rétorika PS ťa sklamala?
20.05.2024 - 12:16:18
00
Kiča zrejme ok (nepoznam ho natolko), Odor je za PS! Je to dilema, či PS (Odor) alebo Demokrati (Hamran). NaHamranovi sa mi páči, že pomenúva veci, tak ako sú. Simečka akoby nahodil postoj "vinníka", resp. si to nechal "vnútiť". Tak to vnímam, a podla vsetkého to vnímaju aj zvonka, napr. ČR (doporučujem všerajsiu reláciu na CT24 o 20:15).
20.05.2024 - 12:25:30
03
petersa napísal:
Odor je za PS!


Kua, dobrý trapas... nejako sa mi už pletú, že kto je kde :-) :-) ... len teda neviem, či je to moja vina alebo ich :-)
20.05.2024 - 12:27:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up