ze najprv oni musia chciet :D

ved oni aj chcu...
http://www.tvoje-video.sk/video/ciganka-sa-stazuje-ze-nedostal-dom-zadarmo/

+ toto video od juznych susedov je dobre ( skoda len ze vsetci si tam zapisu poznamky a tym to skonci )
http://www.youtube.com/watch?v=3jiZYEoW_ks&feature=share


Naposledy upravil matt dňa 25.11.2013 - 20:18:12, celkovo upravené 1 krát.

25.11.2013 - 19:44:21
02
LL neviem či sa rozumieme ja chcem povedať, že násilné a nátlakové akcie nič neriešia. Myslím že oni už nemajú čo stratiť ich štýl života je dno a môže sa to iba zhoršiť. ak už nebudú mať s čoho žiť tak budú kradnúť ešte viac.
Inak Lunik si pamätám ako nové sídlisko kde sme sa pravidelne chodili spíjať. Bol som v KE na vojne ale to už je velmi dávno. Ale tam sa malo zasiahnuť keď zničili prvý barák.
25.11.2013 - 19:59:55
00
Po Kotlebových výrokoch typu ".....európska únia je okupácia....." atď. som si istý že EÚ,ktorej sme tak hlboko zalezení v zadku, pohrozí a priškrtí nejaké tie finančné benefity dovtedy, pokiaľ si tu "neurobíme poriadok" . Som na to celé veľmi zvedavý .
25.11.2013 - 20:52:15
00
LL neviem či sa rozumieme ja chcem povedať, že násilné a nátlakové akcie nič neriešia.

za minuleho rezimu boli cigane sterilizovane, vytrznictvo sa riesilo pelendrekovym tancom na mieste cinu popripade v CPZ. relativne boli drzani na kratko. za Marie Terezie sa im za kradeze ťali koncatiny a mali prisny zakaz vstupu do mesta, nesmeli prekrocit hranicu. po revolucii sa im zacali nadherne casy ktore ako dnes vidime zmenili slusnym ludom zivot. tato etnicka skupina pochadzajuca pravdepodobne z indie sa nikdy nezmeni z historie je zname ze sa o to pokusali aj po vojne ked boli vystahovani karpatski nemci a statu ostali prazdne domy, hospodarske usadlosti ktore boli zariadene a odovzdane ciganom. kurili podlahou, nabytkom proste vytvorili si prostredie sebe vlastne. ako inak vsetko padlo popolom a vznikla klasicka ciganska osada. takze ja som nazoru ze tato etnicka skupina sa po dobrom zmenit neda.


Naposledy upravil matvej11 dňa 25.11.2013 - 21:00:25, celkovo upravené 1 krát.

25.11.2013 - 20:59:08
01
EU by si mohla zobrat tych dobrych ciganov k sebe kym tu bude ten zly kotleba, aby im nahodou neublizil :))
25.11.2013 - 20:59:32
03
Príde domov mladý cigáň s vyholenou hlavou. Ide za svojim otcom a hovorí mu:
- Chcem byť skinhead!
- To si ako predstavuješ??? - zmláti otec syna.
Zbytý mladý cigáň si ide posťažovať za starým otcom.
- Bol som za otcom pochváliť sa, že chcem byť skinhead, ale on ma zmlátil.
Starý cigáň nechce veriť svojim ušiam a pobúrený dobije mladého palicou.
Mladý dobitý cigáň uteká z domu a hovorí si:
- Som skinhead len hodinu, ale ja tých cigáňov tak nenávidím!
25.11.2013 - 21:09:22
01
Matvej no vidíš a napriek všetkým perzekuciam su stále tu a ešte ich počet rastie. Tak aké je riešenie?
25.11.2013 - 21:15:48
00
budem sprosty , genocida
berte s nadhladom
25.11.2013 - 21:17:23
00
Tú so stratami, ale úspešne prežili. Podla mňa každá násilná cesta je cesta do pekiel. Pre obidve strany. Ten kto vyrieši cigánsku otázku dostane Nobelovú cenu pretože to je problém väčšiny Europy. Preto si myslím, že toto nemôže vyriešiť jeden župan.
Toto je na túto tému odo mňa všetko..
25.11.2013 - 21:30:50
00
ich pocet zacal neumerne rast od 89-teho. je smutne ze sa musi z obce odstahovat slusny obcan aby dozil v bezpeci vlastneho domova.
ja by som zo zaciatku navrhoval aby sa pan zupan kotleba sem tam previezol po osadach v tom svojom safari aute a ono to svojim sposobom vzbudzuje u nich respekt. taka mala prevencia :lol:
ale vazne situacia je uz neunosna. vies ako by som to riesil ja? v rakusku ked odtrhnes vo vinohrade strapec hrozna mas riadny problem a hrozi ti basa. ked uz mam z dani platit romov tak ano budem prispievat na vodu a chleba v base za cin ktory sposobia a nie na "socialne davky" pytam sa preco nie su riadne odsudeni ?


Naposledy upravil matvej11 dňa 25.11.2013 - 22:20:52, celkovo upravené 1 krát.

25.11.2013 - 21:31:09
00
lebo by to bol rasizmus keď policajt.... :-/
25.11.2013 - 21:40:55
00
vikino1.. sám musíš uznať že situáciu s nimi treba nejako riešiť. Po dobrom to nešlo, treba skúsiť iné riešenie, Kotleba aj tak nemôže riešiť veci mimo zákona lebo ho velice rýchlo eskortujú... Ja proste verím že sú možné riešenia v rámci zákona "tvrdšie", len proste na to nemali gule ani z ľava ani z prava. Snáď si nikto nemysli že ich teraz začne linčovať alebo im postaví pracovný tábor :-)
No a na pobavenie si treba prečítať titulky zahraničnej tlače, asi zabudli koho si tam nasťahovali a chovajú na prsiach... Hlavne tie kometáre pod článkom, nevravím že drvivá väčšina ale ľudom sa oči otvárajú nie len u nás...
25.11.2013 - 21:41:03
00
daj sem prosím nejaké linky na tie fajné diskusie :D
25.11.2013 - 21:46:34
00
Už to tu bolo povedané. Pri súčasnom nastavení jediné použiteľné riešenie s výhľadom dlhodobej udržateľnosti pre všetkých zúčastnených je samostatný štát. Ak teda nerátam neakceptovateľné a nepresaditeľné radikálne riešenia. Existuje však niekoľko keby - tak...
25.11.2013 - 21:48:38
00
niektore diskusie som cital,vacsinou mu fandili
25.11.2013 - 22:07:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up