A zase chrapúnsky krčmový príspevok od LL – znôška primitívneho osočovania.

Stále čakám odpoveď na tie otázky. Bez tohto sa ďalej nepohneme. Ohľadom tých ciest do Ruska buď prosím ťa konkrétnejší! Rád by som sa dozvedel viac.

EDIT: Uveď kde konkrétne klamem. Lebo keď ma osočuješ že klamem, ale nie si schopný to dokázať, tak len táraš.


Naposledy upravil breza_biela dňa 25.12.2013 - 22:46:01, celkovo upravené 1 krát.

25.12.2013 - 18:46:20
00
Myslim, ze pohneme aj bez tvojho chcenia. Snad uz v najblizsich volbach.
25.12.2013 - 20:41:44
00
Žáková sa stala skôr obeťou propagandy a možno ani sama nechcela,aby to dospelo až tak ďaleko.
26.12.2013 - 02:06:44
00
Ja si skôr myslím, že tí trojpísmenkoví to spackali. Dokonca aj ten Remiáš im vyšiel vďaka neskorším opatreniam "ONaSISa"* lepšie. Skrátka, operatívci raz za čas potrebujú prevetrať. Priame informácie od trojpísmenkových dostáva ten najvyšší a ešte jeden minister. Sem-tam najvyšší s jedným ministrom zvolá hneď po nejakej udalosti tlačovku, kde sa všetci dozvedia, že jemu najvyššiemu aj s tým ministrom je hneď začerstva ten prípad jasný a že to nie je vôbec tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Občan by to mal pochopiť tak, že je to úplne inak a že je to vlastne provokácia operatívcov konkurenčnej ...


* - ONaSIS = LenOn, Mufti, Doktor, Boxer, ...
26.12.2013 - 20:07:05
01
To s tými trojpísmenkovými je zaujímavá konšpiračná teória.

Zaujali ma tieto nezrovnalosti v jej prípade:

Tvrdila že bola napadnutá keď telefonovala po maďarsky. Záznam rozhovoru sa nenašiel. Zmenila výpoveď, a uviedla že napadnutá bola po tom ako radila maďarsky hovoriacim motoristom. Žiadni takýto ľudia sa na výzvu svedčiť nedostavili. Tvrdila že ju tiež okradli. Okradnutie je pri rasovo alebo národnostne motivovaných útokoch málo pravdepodobné. V tomto prípade boli páchatelia mimoriadne precízni; vzali jej peňaženku, mobil (ktorý sa záhadne našiel pohodený kúsok odtiaľ), hodinky, a dokonca si dali tú námahu že jej zobrali náušnice. Útočníci však boli takí dobráci, že jej zo susednej dediny poslali späť doklady aj s vizitkami, a ešte zaujímavejšie je že na známke sa našli stopy jej DNA.

Každá takáto jedna nezrovnalosť je dôvodom na pochybnosti. Aká je pravdepodobnosť že by sa jednalo o toľko nezrovnalostí naraz, a predsa by to bola pravda?
26.12.2013 - 21:06:49
00
To, čo píšeš, si niekde počul, niekde čítal. Nemôžeš vedieť, či to počuté, alebo napísané je naozaj pravda.
Nemôžeš vedieť, ako to bolo naozaj.

Preto môžem pre zmenu aj ja s kľudným svedomím tvrdiť, že to, čo si napísal, je taktiež zaujímavá konšpiračná teória.
26.12.2013 - 21:16:00
00
Mýliš sa. To čo som napísal sú fakty ktoré zaznamenal vyšetrovateľ.
26.12.2013 - 21:28:39
00
... sú fakty ktoré zaznamenal vyšetrovateľ.

... o ktorých si niekde čítal, alebo si ich niekde počul. Ty si s tým vyšetrovateľom pri získavaní tých faktov nebol. A tiež sa treba opýtať, od ktorého vyšetrovateľa v poradí tie-ktoré fakty pochádzajú.

Pamätáme sa na vyšetrovanie únosu mladého Kováča. Museli vystriedať až dvoch vyšetrovateľov, aby sa dosiahli tie správne výsledky. ... a Mečiar - to je ten ONaSIS, LenOn a Doktor - to avizoval vtedy dopredu, keď verejne v médiách vyhlásil niečo také, že "však prídu stredoslováci a tí to vyšetria".

- ešte poznámka: Keď som spomenul mladého Kováča, to neznamená, že ho v kauze Technopol považujem za čistého. Ako to bolo, však neviem. Je mi ale podozrivý. Jeho parťák bol v tej dobe Kočner ...
26.12.2013 - 21:48:48
00
Keby som sa mal riadiť podľa tvojich slov, tak povedzme keď som nenavštívil SŠA, nemôžem vedieť či tá krajina vôbec je, a ak verím že Spojené štáty americké existujú, tak som konšpirátor. Toto nie sú argumenty ale sofizmy, ktorými si sa zase zhodil o kúsok nižšie, a tým bystrejším si ukázal že demagógia ti je prednejšia ako pravda. Ani používaním tučného písma svojim slovám väčšiu váhu nepridáš. Prípad mladého Kováča sem pletieš zbytočne. Ad hominem nie je argument.
26.12.2013 - 21:58:32
00
ono Remiáš bol v podstate v rovnakom postavení ako teraz Snowden.ten keby sa vrátil do ameriky tak dostane rovno doživotie,za Reagana by dostal kreslo.
Proste agent ktorý vynáša z vnútra musí s týmto počítať.
Čo sa týka Žákovej je z toho už len guláš...pár ľudí,ale presne vie o čo tam išlo.Mne osobne ju je ľúto,že sa do tejto divnej hry nechala zatiahnuť.
26.12.2013 - 22:06:56
00
... keď som nenavštívil SŠA, nemôžem vedieť či tá krajina vôbec je, a ak verím že Spojené štáty americké existujú....


To SŠA to je USA - aby aj ostatní rozumeli, skratka SŠA sa v slovenčine nejako nepoužíva, bohužiaľ. Po rusky je tá skratka tiež SŠA, resp. azbukou písané США - Соединенные Штаты Америки. Už len to tvoje vyjadrovanie sa je signifikantné. Skoro ako niekoho, čo má za úlohu vylepšovať obraz Ruska na území, za ktoré zodpovedá. Je to dojem z mnohých, mnohých tvojich príspevkov.

Skrátka, napíšem to narovinu! Breza, si nepolepšiteľný. Si demagóg, familiárne povedané, "jak sviňa". ;) Tvoj "kamarát" Tomáš je síce tiež demagóg, ale jemu to vyplýva aspoň z titulu funkcie šéfa propagandy nejakého nacionalistického spolku.

... a presne, ako TomasTom, ked ti dochádzajú argumenty, útočíš hocičím, čo ťa akurát napadne, úplne primitívnymi metódami. Stále v takýchto prípadoch obaja opakujete to isté. AKOBY STE MALI TO ISTE ŠKOLENIE. Divné.


Naposledy upravil laco dňa 26.12.2013 - 22:30:54, celkovo upravené 1 krát.

26.12.2013 - 22:21:43
01
Keď ma nazývaš demagógom, uveď nejaké konkrétne prípady kde to robím. Inak táraš.
26.12.2013 - 22:30:01
00
... a tým bystrejším si ukázal že demagógia ti je prednejšia ako pravda.


... niet čo dodať.
26.12.2013 - 22:32:27
00
To bol môj úsudok o tebe, ktorý som si utvoril na základe toho akým spôsobom si sa snažil spochybniť hodnovernosť záznamu vyšetrovateľa z výpovede Malinovej. Že by som bol demagóg to nijako nedokazuje.

USA vs. SŠA: United States Of America – po slovensky: Spojené štáty americké – skrátene: SŠA. Čo je na tom čudné? Mám rád slovenčinu, snažím sa písať po slovensky. Vidieť za mnou to čo si o mne napísal chce riadnu dávku paranoje alebo prebujnelej obrazotvornosti.

Ešte prosím ťa skús rozviesť tie „primitívne metódy“ ktoré vraj využívam „keď mi dôjdu argumenty“. Mám totiž obavy že si si ma s niekým pomýlil. Ja sa snažím diskutovať vecne.
26.12.2013 - 22:52:35
01
"Vy máte kuráž. Vám je opravdu jedno, co si o vás lidé myslí, viďte?"
 "Naopak," řekl jsem, "já chci říkat pravdu. A oni by si měli myslet: Tady je někdo, kdo říká pravdu." 
"A? Myslí si to teď?" 
"Ne. Ale už si nemyslí to, co předtím. A to je vše, čeho je třeba dosáhnout. Zbytek udělá neustálé opakování."


Je to z jednej knihy, ale výstižné.
26.12.2013 - 23:09:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up