do ritky vy sa tu este stale vadite? :)
Porosenko tu UA znici nielen delostrelectvom ale aj ekonomicky. dalsi zaujmavy tah bez uvedomenia si dosledkov.
http://www.nwoo.org/2014/08/11/jak-porosenko-nici-ukrajinu-dani-z-plynu/
11.08.2014 - 15:08:00
00
určite mu to nakázali západné mocnosti zla aby oslabili dobrého buťušku .... safra ja idem niekde nájsť tie články o staroslovienskej ríši a o tom ich boji dobra zo zlom a ako potom tí zlí zmenili históriu
11.08.2014 - 15:13:50
00
www.vedy.sk
11.08.2014 - 15:21:33
00
k tomu ruseniu diskusii pod clankami...ukazkovy navrat k totalite. este niekto tu veri na slobodu slova?

mimochodom aj tu niekto navrhoval zrusit chlievik "Politika"...
11.08.2014 - 15:40:40
00
Nikto nikomu zatial nebrani si zalozit vlastny blog/web a dat tam volnu diskusiu... Cenzura ako v Rusku, Cine, ci UK tu este nie je, ale tlaky na to su. Treba rozlisovat ale statnu cenzuru (napr great firewall v Cine), nejako nastavenu zakonnu cenzuru (spochybnovanie holokaustu a propagacia fasizmu v SR) a autocenzuru u ludi.
11.08.2014 - 15:47:10
00
na aktualitach aj toto mazali. a priznajte sa kolko beriete vy? :D
http://www.auria.sk/blog/trollovia-vydavatelstva-axel-springer-beru-do-450-eur-mesacne
11.08.2014 - 15:50:47
00
auria.sk - muúhahaha :)

Kto si chce zachovať serióznu tvár, musí diskusie moderovať, lebo inak by ich ovládli príčinliví hyperaktívni debili a podstata by unikla.

Diskusie by mali byť v prvom rade prínosné a mali by aj trochu vychovávať. ... a nie byť priestorom pre exhibicionistov, platených alebo neplatených. Denníkov tu máme viac, pravicových, ľavicových, bulvárnych ...., pluralita je zaručená. O to strach mať netreba. Chvalabohu.
11.08.2014 - 15:59:43
00
ale všetky s iným pohladom alebo názorom sú zlé :D
11.08.2014 - 16:16:15
00
K niektorým problémom sa proste diskusia nehodí, nech je denník akokoľvek orientovaný. No a debilov by som nespomínal pretože diskusia sa ruší len pri témach "nevhodných"..
Pri témach,napr. kto s kým a ako, sú tie príspevky omnoho korenistejšie, rozhodne nikoho nevychovávaju a nikomu to nevadí....
11.08.2014 - 16:17:41
00
k tomu ruseniu diskusii pod clankami...ukazkovy navrat k totalite. este niekto tu veri na slobodu...


matt, ty si uvedom, že vlastníkom médií sú prevažne súkromné firmy.

Ako by sa tebe páčilo, keby ti tu každú chvíľu niekto kecal do tvojej súkromnej firmy a hovoril ti, ako to máš robiť.

Začnem! Prečo deklaruješ, že tovar je na sklade, keď nie je? Mám napríklad záujem, že chcem nejaké konkrétne tretry. E-shop píše, že sú na sklade. Vyberiem si teda veľkosť napr. 43 a neskôr sa dozviem, že 43-ky na sklade nie sú. Hocijaká veľkosť. aspoň jeden kus, keď je na sklade, tvoj obchod sa tvári, ako by to platilo pre všetky veľkosti. ALEBO JE TO UŽ OPRAVENÉ?

Ja viem, to asi nie je dobrý príklad. Možno také kecanie do tebou stanovených cien by bolo lepšie.

Toto by sa ti páčilo?
11.08.2014 - 16:23:22
00
... No a debilov by som nespomínal pretože diskusia sa ruší len pri témach "nevhodných"....


Prečítaj si môj príspevok ešte raz. Nepísal som o rušení diskusií. DEBILOV som spomínal v súvislosti s moderovaním diskusií, ku ktorým seriózny nebulvárny denník pristúpi, keď zistí, že mu diskusie začínajú ovládať príčinliví hyperaktívni DEBILI. ... či už platení, alebo neplatení, skrátka takí od "prirodzenia".
11.08.2014 - 16:41:46
00
matt, ty si uvedom, že vlastníkom médií sú prevažne súkromné firmy.

Ako by sa tebe páčilo, keby ti tu každú chvíľu niekto kecal do tvojej súkromnej firmy a hovoril ti, ako to máš robiť


ved aj "kecaju". dokonca si predstav ze ma mnoho ludi "presviedca" ako to mam robit. ( teda presne ako pises ). dokonca si predstav ze niektore staznosti ktore sa objavili aj tu na fore sa nezakladali na pravde. v piatok mi jeden pan napriklad napisal ze "ze sice si cital ze uprednostnujeme mailovu komunikaciu ale nech mu ihned zavolam, nemieni si so mnou vypisovat ako *****." atd atd atd... ale ved ok, berie to ako nazor niekoho ineho, teda ako "slobodu slova" ( ci toto je opat nieco ine? :) )

a napr to ze sa statny aparat stale snazi stazovat kazdu jednu vec, vymysla si zbytocne "tlacitka" ktore maju byt v internetovych obchodoch, vymysla zbytocne formulacie urcitych viet v obchodnych podmienkach ktore sa musia menit snad kazdeho pol to je zbytocne aj spominat :) ( a to je v podstate tiez urcite zasahovanie do sukromnej firmy )

PS : k tej skladovej dostupnosti...tiez nerozumies pisanemu textu alebo je pre teba zbytocne citat obchodne podmienky? ( mimochodom potvrdenim objednavky s nimi suhlasis )
http://www.suncycle.sk/sk/obchodne-podmienky
2 Dodanie tovaru / Upozornenia / bod D
taktiez to najdes tu :
http://www.suncycle.sk/sk/faq
...ak s takymito podmienkami zakaznik nesuhlasi, mal by si objednat inde. ak si to vsak zakaznik neprecita a objedna to co nie je skladom, vacsinou este v ten den dostane info ze tovar bohuzial nie je, cize moze kludne ihned objednavku vystornovat )

lenze toto nie je diskusia o nejakom internetovom obchodiku ( pripadne inej sukromnej firme ), ale o slobode slova! ak media zakazuju diskusie pod clankami s informaciami ktorymi kazdy den krmia ludi, tak mi to silne pripomina casy pred rokom 89 ( a to su presne tie casy co sa tu mimochodom dost silno kritizuju )
11.08.2014 - 17:01:13
00
laco... nazvať naše denníky serióznymi snáď ani nejde, pretože pokiaľ média (TV, noviny a pod.) nedajú možnosť vyjadriť sa aj druhej strane, nemôže byť o objektivite ani reči. A tak ako si spomínal vyššie, dnešné média sú v rukách súkromných firiem. No a ktorej strane politického spektra patria si dohľadá každý sám, to nie je problém.
11.08.2014 - 17:20:05
00
Neschovávaj sa za skryté obchodné podmienky a obviňovanie, zákazníkov, že nerozumejú písanému textu! E-shop má byť "user friendly", keď raz je napísané, že "na sklade", tak nechci aby niekto zisťoval v nejakých siahodlhých textoch niečo "iné".

Načo sa takto trápne vyhovárať? Ty to naozaj nepotrebuješ. Ja osobne rád u teba nakupujem a nemám s tým najmenší problém. Aj keď sa sem tam v rámci tých veľkostí nejaké oneskorenie alebo storno vyskytlo. Vždy však bolo tvoje následné konanie ústretové. Fandím ti. To, čo som uviedol, bolo iba na lepšiu ilustráciu toho, čo som chcel vyjadriť.
11.08.2014 - 17:31:13
01
laco, ved ok, ja to beriem ako konstruktivnu kritiku a rovno napisem ze ked budu peniaze navyse tak to je jedna z veci ktoru chcem riesit.

len mi prislo trochu mimo porovnavat uzamykanie diskusii v mediach ( mnoho krat sa dozviem ovela viac prave v diskusii ako v samotnom clanku ) s "dostupnostou" tovaru v akomkolvek obchode ( aj v tom mojom ).

nadava sa tu na byvaly rezim ktory bol v mnohych veciach urcite poriadne na ***** a na druhej strane akoby sa schvaluju prave tie veci ktore vam v tom case najviac vadili :( ( ja som byvaly rezim moc nezazil, ale v urcitych veciach si myslim/opat moj osobny pocit, ze sa snad rutime do este vacsich srac.ek ake tu boli pred 89 )


Naposledy upravil matt dňa 11.08.2014 - 17:41:08, celkovo upravené 2 krát.

11.08.2014 - 17:35:25
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up