Mozno by som ti aj uveril nebyt toho, ze ramena robi len Fico aby sa predviedol svojim naivnym volicom. Okrem neho sa vyjadruje len len jeho druzina. Kde je nazor odbornikov? Restart atomovej elektrarne je cisto politicky problem? Az prilis mi to pripomina Meciarove postupy. Povedat co chce narod pocut a za 10 minut sa na to vykaslat. Skus si vyhladat sled Ficovych slubov a ich dalsi osud. Jediny co splnil je euro. Asi musel chudak.
10.01.2009 - 21:23:29
00
Ja mozem fica a vsetkych ostatnych osriať.Ja hovorim,ze kvoli rakuskym zelenym tupcom podpisali odstavenie elektrarne ktora mohla este 15 rokov fungovat.


Naposledy upravil triki dňa 10.01.2009 - 21:34:42, celkovo upravené 1 krát.

10.01.2009 - 21:28:19
00
Len tak na margo toho celeho vyvoj nakup - predaj za 2007

Prílohy:

mapa_2007.jpg
mapa_2007.jpg 149.68 KiB thumb_up0thumb_down

10.01.2009 - 21:29:15
00
Ty si myslis,ze elektrina sa nakupuje ako rozky v potravinach??
To sa dost mylis.Plati co som pisal vyssie.nechat to do 012 zapnute.

No...už sa objavila teoria, že je za tym ruska atomova lobby. Aby reaktor fachčil.
10.01.2009 - 21:55:44
00
Nemyslim si ,ze su za tym rusi kedze na slovensku mame a budeme mat zas len ruske reaktory.Takze zavislost bude pokracovat aj nadalej.Rusi maju u nas na dlhe roky o kseft postarane.
10.01.2009 - 22:00:13
00
mne je uz z toho fika na grc...to uz sa neda pocuvat. "spustime bohunice a berieme za to na seba zodpovednost" . ak sa tak stane ( co dufam ze nie ) , som zvedavy aku pokutu dostaneme od EU. a potom som zvedavy ci fiko preda to svoje volvo, vinohrad a ci to na tu pokutu bude stacit :evil:
11.01.2009 - 20:39:59
00
mne je uz z toho fika na grc...to uz sa neda pocuvat. "spustime bohunice a berieme za to na seba zodpovednost" . ak sa tak stane ( co dufam ze nie ) , som zvedavy aku pokutu dostaneme od EU. a potom som zvedavy ci fiko preda to svoje volvo, vinohrad a ci to na tu pokutu bude stacit :evil:
Zatial je to v štadiu, že vláda odsúhlasila prípravy na spustenie II. bloku V1 do prevádzky. Ja verím že sa ten blok nespustí. Je to politický nátlak na EU, aby sa podieľala na vyriešení dodávky plynu na Slovensko a balkán.
11.01.2009 - 20:44:18
00
matt smeruje asi k tomu, ze "narodny hrdina" Fico na seba prebera zodpovednost. Ja by som ju prebral na seba pokojne tiez a tiez by som sa mohol hrat na hrdinu, ved tu pripadnu pokutu od EU za mna zaplatite vy ostatni zo svojich dani, ja zo svojho majetku nepridem ani o korunu. :idea:
11.01.2009 - 20:47:33
00
Ficko zas len robi zo seba akcneho hrdinu.
ale na druhej strane, Brusel je velakrat nevyspytatelny a avizovali na zaciatku krizy, ze "zvlastne situacie si vyzaduju zvlastne opatrenia", mylim ze je mozne, ze spustenie odklepnu
11.01.2009 - 21:00:00
00
...a nechal by som ju spustenu do 2012.Pokial nedokoncia mochovce.

to bohuzial nie je mozne :?


a este mam taky pocit, ze kym spustia bohunice tak plyn uz bude tiect
11.01.2009 - 21:02:44
00
Toto je iba vykrik do tmy zo strany Ficovaj vlady. Slovensku ako clenovi UCTE nehrozi nedostatok el. energie pretoze je prepojene s okolitymi statmi, z ktorych napr. Francuzsko a Nemecko ma dostatok zdrojov na vykrytie moznej spotreby na Slovensku a z tohto dovodu nehrozi ziadny Black Out v energetike. Odstavenim V1 sme sice prisli o sebestacnost vo vyrobe el. energie ale je to dan za pristup do EU. Prifazovanie V1 do sustavy nieje iba o otoceni klucika. Je to zlozity proces nabehnutia reaktora a jeho uvedenie do vykonu. Je to strasenie nasej vlady, aby uradnici EU konali a zabezpecili dodavky plynu. A to uz nehovorim o tom ze na dodavke plynu sme zavisly iba od jedneho dodavatela. Je to politika a boj o vplyv v Europe.


presne ako píše drotar....

triki: tiež som zástancom jadrovej energie, ale o tom ako naozaj funguje nákup EE nemáš žiadnu šajnu...
11.01.2009 - 21:10:58
00
Nikde nepisem ako sa nakupuje elektrina.
11.01.2009 - 21:38:05
00
matt smeruje asi k tomu, ze "narodny hrdina" Fico na seba prebera zodpovednost.


narodny hrdina uz raz prebral zodpovednost za Privilegium a konanie ETho a ejha este stale je premierom :roll:
11.01.2009 - 22:22:57
00
matt smeruje asi k tomu, ze "narodny hrdina" Fico na seba prebera zodpovednost. Ja by som ju prebral na seba pokojne tiez a tiez by som sa mohol hrat na hrdinu, ved tu pripadnu pokutu od EU za mna zaplatite vy ostatni zo svojich dani, ja zo svojho majetku nepridem ani o korunu. :idea:
Jedno je iste ze ziadnu priamu pokutu by sme nedostali, ( Europa predsa musi dokazat ze je jednotna ) ale Europska komisia pre jadrovy dozor by nam to mohla osladit v podobe prisnejsich bezpecnostnych limitov pre spustenie Mochoviec a tuto "pokutu" by splacali zrejme este aj nasi vnuci :shock:
Nikde nepisem ako sa nakupuje elektrina.
Ale nieco o nakupe rozkov si naznacil :lol:
11.01.2009 - 22:24:53
00
Ono co sa tyka eu.komisie tak aj pri ziadosti o dostavbu mochoviec sice sme museli poslat oficialnu ziadost,ale rozhodnutie komisie ma len odporucaci charakter.Kedze eu nema zatial ziadne bezpecnostne standardy pre vystavbu JE.
11.01.2009 - 22:42:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up