nimm_zwei... pokúsme sa aj keď máme rôzne názory na dianie na UK, neurážať jeden druhého, to by si mohol zvládnuť :-) Ja som nikde nespomínal "lietadlo nalozene mrtvolami" a pod. A vôbec som už takéto informácie nepredkladal ako seriózne. Keď už sme pri tom lietadle, pár hodín po zostrelení boli zaručené info. o tom kto ho zostrelil, no doteraz nikto nepredložil dôkazy. Všetko sú to zatiaľ len dohady a ak niekto pozná pravdu tak sa ju aj tak asi nedozvieme :-)
A mám tu teraz začať vypisovať lži ktorích sa dopustila druhá strana ?
15.08.2014 - 13:24:18
00
to nie sú lži, ale len omyl :)
15.08.2014 - 13:25:32
00
Tak teraz neviem, práve v rozhlase bola informácia že sama Ukrajisnká strana poprela informácie o prechode RF obrnených vozidiel.
15.08.2014 - 13:34:09
00
tadeas: zle sa chapeme. Tu story o lietadle, ani ine, nepodsuvam tebe. Iba sa nahlas cudujem, preco takato pomerne tuha, az absurdna, informacna vojna made in russia, vobec nebudi rovnaky skepticizmus a uskrn, ako takmer kazda sprava zapadneho media, ktoru sem niekto vlozi.
15.08.2014 - 13:38:47
00
... opäť niečo od zapredancov* z Cynickej obludy:

lh5.googleusercontent.com.
..........................................................................................................
*zapredanec - normálne rozmýšľajúci človek


Naposledy upravil laco dňa 15.08.2014 - 13:45:39, celkovo upravené 1 krát.

15.08.2014 - 13:44:05
02
Pozri sa, rozprávky sú na oboch stranách. Základ v čom sa naše názory rozchádzajú je, ktorá strana tento konflikt vyvolala. A to masírovanie verejnej mienky je skôr na vašej strane kedže priestor druhej strane žadne média neposkytujú...
15.08.2014 - 13:45:22
00
nimm_zwei: možno je dôvodom pre skepticizmus to (moje videnie) že západné média sa za každú cenu snažia hľadať senzácie, a to aj v prípade, kedy to nie je na mieste. Tu napríklad prebehla správa, že kolóna, ktorá mala prekročiť hranice (a všetci novinári ťažobné čakali že uvidia na vlastné oči inváziu live), bola patrolou, a jej zloženie vysvetľujú situáciou - predsalen je tam reálna vojna. Smutné je, že akosi sa vytráca vedomie zodpovednosti za formu a obsah správ. Až by sa mi chcelo tvrdiť, že je za tým nejaký zámer. No ak je to tak, komu dnes prospieva eskalácia napätia?

A to už nehovorím o diletantizme americkej administratívy, dnes som čítal vyjadrené M. Harf, že Krym kolabuje, lebo tam nikto nechce ísť. No realita je taká, že na trajekty sa čaká niekoľko dní, lebo vzdušné spojenie je nefunkčné vďaka embargu. Mne to príde ako kopnutím si za každú cenu, aj za cenu detinských lží. A to veru nemám dôvod ospevovať.
15.08.2014 - 14:10:20
00
Ruska patrola nema co hladat na uzemi Ukrajiny. Bez debaty a ospravedlnovanim sa cimkolvek.
15.08.2014 - 14:13:09
00
Ak si dobre spomínam, formulácia novinárov bola, že kolóna odišla smerom ku hranici. Hranica v danom mieste nie je vyznačená. Kto reálne preukázal, že hranicu prešli? Ja som také tvrdenia nečítal.
15.08.2014 - 14:19:28
00
vidím,že podaktorí tu majú hrubé medzery v historických faktoch,ale vydávať svoju neznalosť za fakty je trošku moc.
15.08.2014 - 14:21:14
00
Konkrétne?
15.08.2014 - 14:23:27
00
Ak si dobre spomínam, formulácia novinárov bola, že kolóna odišla smerom ku hranici. Hranica v danom mieste nie je vyznačená. Kto reálne preukázal, že hranicu prešli? Ja som také tvrdenia nečítal.

"I witnessed 23 Russian armoured vehicles cross border into Ukraine," says @RolandOliphant on #BBCNewsday
15.08.2014 - 15:19:31
00
Hn, je pre mňa, zapredanca, dosť zvláštne, že tak presvedčivo to píše, hoci tam nie sú fyzicky vytýčené hranice (hraničné stĺpy, či plot). Ale zrejme to vie lepšie ako sami Ukrajinci. Tí mimochodom preberajú humanitárny konvoj namiesto toho, aby hnali votrelcov preč... Zvláštne, prečo?
15.08.2014 - 15:29:59
00
mozno pre to ze o tom nevedeli kedze riesili konvoj 10km vedla...

(tak nejak chcem verit ze maps.google.com si dany novinar dokaze otvorit aby zistil kde su a kde nie su hranice. ty mozno nie...)
15.08.2014 - 15:46:25
00
Tak to som teda riadny chudák ☺️☺️☺️ Veď ale čo by sa dalo od kritikov tvrdej línie čakať, sú tupí a nevzdelaní. Len škoda, že takýchto stopercentných tvrdení bolo za posledné mesiace až príliš veľa. A tvrdenie, že možno riešili konvoj vedľa mi príde naozaj pritiahnuté za vlasy, v situácii, keď celý svet len čaká, aby nachytal ruských vojakov na hruškách....
15.08.2014 - 15:56:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up