z "overeného zdroja"
http://www.topky.sk/cl/1000745/1420513/Rusi-zahajili-invaziu--vyhlasil-prezident-Porosenko--Je-ich-4-tisic-a-su-na-dovolenke--brania-sa-

taká normálna "ruská dovolenka" ...
kto ešte nebol na dovolenke na Ukrajine (z načervenalých mtbikerov) nech sa hlási na Godrovej 4 v BA
(letenka zdarma, all inclusive off road s guľometom k dispozícii, život v prírode, jazda v teréne)
28.08.2014 - 15:13:58
00
"Zapredanci" z Cynickej obludy si robia srandu zo "Slobodného" vysielača, mohutného to zdroja študijných informácií a významného ovplyvňovateľa svetonázoru mnohých prispievateľov do tejto témy.

lh4.googleusercontent.com
28.08.2014 - 16:24:12
00
Rusi to teda asi spustili naplno.
Napadá ešte niekoho paralela so situáciou v medzivojnovom Československu a Sudetmi? Propagande o tom, ako im robia zle a istým fúzatým pánom?
28.08.2014 - 16:58:43
00
teraz pride dalsia faza v propagande, od absolutneho popierania sa presunie k odovodnovaniu
28.08.2014 - 17:35:12
00
- Duleba: Putin neustúpi, blížime sa k vojne.
- laco: Putin už inú šancu nemá, ustúpiť nemôže, lebo by to bol jeho pád.
- triki: Laco neboj sa žiadna vojna nebude,ďalej budeš chodiť v klude na pivo a bajk.Putin bude tam kde je teraz a Duleba bude tiež tam kde je už roky a bude naďalej drístať.Takže klud.

Vahal som, ci je to fakt len ta uzitocna idiocia alebo obycajna podlost, ale teraz chapem, ze (najma) idiocia. Typicky rusofil na tomto fore skutocne veri, ze Putin je mierotvorca a umierneny pragmatik.
28.08.2014 - 19:07:41
00
neboj sa žiadna vojna nebud veď je to len ATO operácia.
28.08.2014 - 19:40:57
00
Taka mala predstava o sne niektorych :

1. Nasa strana ludove Slovensko alebo ako sa to vitazi vo volbach.
2. KDH a SNS pomozu k ustavnej vacsine
3. Kotleba je novym prezidentom
4. Hlavne mesto sa stahuje do Banskej Bystrice
5. V Bratislave, B.Bystrici, Nitre a Ruzomberku pochoduju chlapici bez krku a v ciernych uniformach
6. Kotleba vyhlasuje vystupenie z NATO a EU
7. Kotleba vyhlasuje pravnu kontinuitu so Slovenskym statom
8. Cesi pesi do Prahy
9. Madari za Dunaj
10. Zidov neni kam, poliaci odmietaju spustit Osvieczim napriek ponuknutym poplatkom
11. Na severe, zapade, juhu a vychode sa nachadzaju nepriatelske rezimy
12. Zidia pracuju na vystavbe hranicnych zatarasov a opevneni
13. Useful idioti su naplno nahradeni preverenymi bezkrkymi v ciernych uniformach a zacina zber zapredancov podla pripravenych zoznamov
14. Podaktorym sa zacinaju otvarat oci

... ... ...

len netusim kto bude ten Chamberlain co sa bude tesit, ze zachranil mier.
28.08.2014 - 20:08:37
00
Toto sa mi veľmi páči !!!!!!!!!!!!!!! : Líder proruských separatistov na východe Ukrajiny Alexander Zacharčenko potvrdil, že ruskí vojaci, ktorí majú voľno, bojujú po boku povstalcov proti ukrajinskej armáde. Informovala o tom ruská televízia.

Ja, keď som bol na základnej vojenskej službe 1984/85, tak ma v živote nenapadlo venovať svoj voľný čas boju proti západným imperialistom, aj keď nás o tom politruci vehementne presviedčali, že by to bol správny postoj. Skôr som sa ponáhľal na vlak domov, alebo ak to bola len vychádzka, tak sme chodili do krčmy alebo za babami. Ale že by som išiel za hranice niekde napr. do Maďarska bojovať dobrovoľne proti Maďarom po boku nejakých ich rebelských bojoviek?

Toto už je bohapustá drzosť takýmito kalerábmi kŕmiť médiá. A ešte väčšia by bola, keby to miestni platonickí, alebo aj platení "rusofili" použili tu napr. ako argument "spravodlivého boja veľkého hrdinského ruského národa za svoje práva".

... zopakujem ten citát: "... ruskí vojaci, ktorí majú voľno, bojujú po boku povstalcov proti ukrajinskej armáde." NO NEVERTE TOMU! Kde berú tých hrdých bojovníkov za Putinove mocenské výmysly medzi obyčajnými vojakmi základnej služby? ... alebo už aj v Rusku sú DŽIHÁDISTI? No nazdar! Amen cma!


Naposledy upravil laco dňa 28.08.2014 - 21:10:34, celkovo upravené 1 krát.

28.08.2014 - 21:05:15
00
no vidis keby slovaci bojovali na madarskej hranici ako to tu bolo porovnavane ty by si pocas volna nahanal baby alebo behal po krcmach :)
28.08.2014 - 21:10:06
00
Matvej, Matvej, si ty ale ... Však vieš.
28.08.2014 - 21:11:18
00
:D prepac bolo to OT ;)
viem cerveny rusofil :lol:
28.08.2014 - 21:12:39
00
Nerob sa, však vieš, ktoré slovo na 5 písmen som myslel. ;)
28.08.2014 - 21:15:31
00
Taka mala predstava o sne niektorych :
...
9. Madari za Dunaj
... ... ...


"MAĎARI ZA DUNAJ!" - toto vraj bolo napísané veľkými písmenami na nejakom paneláku niekde v Petržalke. :D :D
28.08.2014 - 21:21:41
01
RUSI UKAZUJÚ RAMENÁ NA VIACERÝCH FRONTOCH!

"
Fínsko obvinilo Rusko z opakovaného narušenia vzdušného priestoru
Fíni vyslali vo štvrtok za ruským lietadlom stíhačky. Za pár dní išlo už o tretí incident.

HELSINKI. Fínsko vo štvrtok obvinilo Rusko z troch narušení jeho vzdušného priestoru za necelý týždeň.
Minister obrany Carl Haglund podľa online verzie denníka Helsingin Sanomat povedal, že bude požadovať vysvetlenie tohto "neprijateľného vpádu".

Fínsko vo štvrtok vyslalo stíhačky, aby identifikovali ruské lietadlo AN-72 podozrivé z narušenia hraníc.
Išlo o štátne lietadlo, teda stroj využívaný armádou, colníkmi či políciou, informovala agentúra Reuters.

Množstvo incidentov podľa ministra obrany naznačuje, že ide o úmysel. Z podobných narušení obvinili Moskvu v sobotu i pondelok.

Celkovo Fínsko obvinilo Rusko z piatich narušení jeho vzdušného priestoru, odkedy sa vo februári začala ukrajinská kríza, hoci podľa pohraničnej agentúry boli dva májové incidenty zrejme náhodné.
Fínsko posilní monitorovanie letov. S Ruskom má severská krajina 1300-kilometrovú hranicu, nad ktorou sprísnili dohľad.

V stredu Fínsko spolu so Švédskom oznámilo, že rozšíri svoju spoluprácu s NATO.

Na budúcotýždňovom summite podpíšu dohodu, ktorá v prípade mimoriadnej situácie umožní jednotkám NATO poskytnúť obom krajinách pomoc.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7356154/finsko-obvinilo-rusko-z-opakovaneho-narusenia-vzdusneho-priestoru.html#ixzz3BiWYcoH9"


VY, ČO TU OBHAJUJETE RUSOV, TO VÁM UŽ DOČISTA *****? Sorry, musel som to napísať takto priamo, bez okolkov. Situácia si to vyžaduje. :(


Naposledy upravil laco dňa 28.08.2014 - 21:51:00, celkovo upravené 2 krát.

28.08.2014 - 21:36:33
01
O malu chvilu triki posle finov a svedov "na okresný úrad vrátiť op" pre nesvojpravnost.
28.08.2014 - 21:49:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up