:D čo nebolo korektné ??
"prebytok kaviáru" ???
alebo
"nedostatok vodky" ???
:lol:
(asi to bude tým, že žijem našťastie v inej krajine)
aj keď som túto krajinu opakovane navštívil X krát v rôznych obdobiach
(určite skôr ako ty)
predpokladám, že žiješ vo veľkom meste a máš na miestne pomery nadštandardné príjmy a to možno "mierne deformuje" Tvoje videnie
03.01.2016 - 12:38:44
00
MageZ napísal:
http://ivana15.blog.pravda.sk/2015/12/30/na-kotlebovej-kandidatke-nacko-rogel-s-vinkarom-cuperom-a-dalsi/

odpad povymetany z najposlednejich kanalov... :puke:


Ktovie kde je pravda...

K Cuperovi pekny rozhovor, treba precitat cele.
http://archiv.extraplus.sk/1183/neprehliadnutelny

Zaujímavé na tej, inak banálnej nehode bolo, že prvá bola na onom mieste televízia JOJ a Markíza, až potom prišla dopravná polícia, ktorú ste sám zavolali...
Je to naozaj pozoruhodné. Môžem sa iba domnievať, že to bola politická pomsta za to, že som riešil ako advokát tých povestných 14 káuz Ivana Lexu a že o tých veciach čosi viem. Mal som spolu so svojimi kolegami, ktorí sme vtedy Lexu obhajovali, aj dôvod báť sa. Nemohli ma zdiskreditovať obvyklými metódami, milenku som nemal, neskorumpovali ma, lebo som neúplatný. Zostala teda možnosť, ktorú zrealizovali za pomoci médií.


V diskusii pod clankom:
Nebudem sa vyjadrovať k tejto strane, som proti nacizmu a fašizmu. Ale chcem sa zastať M. Mišúna. Osobne ho poznám ako slušného človeka, vzorného manžela a otca. Čítala som od neho viaceré články v regionálnej tlači a s jeho názormi voči NATO a EÚ sa úplne stotožňujem. Pokiaľ mi je známe, trestne bol stíhaný len za spálenie vlajky EÚ, ale preto sa na neho veru nehnevám. Vraj aj v Trnave s ním boli nadriadení spokojní, odísť musel len z politických dôvodov.

Veľká škoda, že v prospech SR sa chcú angažovať len niektoré malé strany, tie veľké slúžia predovšetkým cudzím záujmom!
NinaR
3338829 30.12.2015
12:55
04.01.2016 - 13:57:28
00
Cuper - Meciarov spolupachatelov - tomu urcite zalezi na problemoch Slovenska.

A co ten Kotlebov brat - predavac nacistickeho braku? A stary tucny nacista Rogel, ktory pri svojom vycinani so svojou partou neadrtalcov poskodil zdravie x ludom v Bratislave...

www.antifa.cz

www.antifa.cz

A tutu krasavci nazivo - http://www.liveleak.com/view?i=c15_1223547426

spasitelia slovenskeho naroda, Kotlebova kandidatka...
04.01.2016 - 14:04:35
00
hirwils napísal:
Ktovie kde je pravda...

K Cuperovi pekny rozhovor, treba precitat cele.


ozaj nepostrádateľný človek, ktorý v živote NIKDY NIČ nespravil a nikdy nič nedosiahol

dlho sa tradoval nápis na lavici v posluchárni ...
"keď benzín tak super , keď ..... tak ..per"

ozaj nenahraditeľný tak ako Janko Kelňa, súdruh Slopa, alebo KE hokejista :-)

a to auto mu iste skrížili mimozemšťania ...
vedení neschopnou opozíciou,
ktorá mu tajne naliala do kávičky trošku niečoho iného - domáceho
04.01.2016 - 14:22:24
00
hirwils napísal:
Ktovie kde je pravda...

Zaujímavé na tej, inak banálnej nehode bolo, že prvá bola na onom mieste televízia JOJ a Markíza, až potom prišla dopravná polícia, ktorú ste sám zavolali...[/i]

rozmýšľam, kde tam je nejaká polemika ohľadom hľadania pravdy vôbec možná? napil sa toho vášho orešanského? napil. Nabúral (a zničil, teraz už nám..) značku? zničil. Čo s tým, preboha, má spoločné, či tam nejaká tv bola skôr?
04.01.2016 - 14:50:26
00
hirwils
a okrem iného je dlhodobo známe, že všetky TV dlhodobo monitorujú rádiokomunikáciu polície a záchranky
(napríklad)
prečo sa napríklad veľmi často stáva, že pri nehode sú prví hasiči a až po nich ostatné zložky ?
(skús porozmýšľať) možno by jfab mohol ... keby chcel ... TI ozrejmit niektoré veci
04.01.2016 - 15:59:27
00
Jasne, ze by som chcel :)
V minulosti sme mali analogove radiostanice, ktore bolo mozne jednoducho odpocuvat. Samozrejme, ze media to robili a netajili sa tym. Dnes (asi uz 2 roky) vsetky zachranne zlozky pouzivaju digitalnu siet SITNO. Je kodovana, vraj neodpocuvatelna.
Dalsia vec su informatori. Ti su vsade. Aj ja nim som, lebo musim. Legalne, prikazom, nariadenim... Pri zasahoch hodnych zretela informujem media kde a co sa stalo, ale bez podrobnosti. Tie nech si idu novinari zbierat na miesto. Samozrejme, ze su aj udalosti, ktore su zaujimave privelmi. O opitych politikoch to plati nasobne. Ak by som vedel o preslape mne nesympatickeho politika, znicim mobil, len aby si na nom media zgustli. A ten sympaticky politik si to zasluzi tiez, ked robi hovadiny.
Ano, stava sa, ze su hasici na mieste prvi. Mozno casto, ale to je urcite len zhodou okolnosti. Ak prijmem volanie ako prvy ja, posielam "svojich" a vyrozumievam ostatnych zachrananov. Ak prijme volanie prvy zdravotak, robi to rovnako. Je mozna aj vzajomna konferencia a vtedy zalezi len na tom, kto ma udalost blizsie. Vsetci hulakame a blikame naplno pri najrychlejsej moznej jazde :) Nase auta su najvacsie a najtazsie, takze vyhravat by sme velmi nemali. Ale vyhravame casto:)
04.01.2016 - 16:34:31
00
:-)
ja som skôr myslel na TO, že policajti majú na všetko čas ..... (nejde predsa o život .. ich) ... tak prečo sa plašiť ...
04.01.2016 - 16:40:58
00
Je pravda, ze ked mi ukradli bicykel, tak sa neplasili. Mal som nahlasit, ze som zlodeja zastrelil, urcite by prisli skor. Ale to uz je o inom.
04.01.2016 - 16:48:11
01
hirwils tu dal nejaký článok z ExtraPlus pod ktorým je podpísaný Kapusta. Neviete, kto je to Kapusta a čo je ExtraPlus?
04.01.2016 - 19:21:21
00
MageZ Poznas celu pravdu? Ja nie.
Vraj sa s Meciarom nerozisiel po dobrom.
Sadnut za volant je velky pruser, nieto este havarovat, ale vidis, neusiel prec, sam zavolal policajtov a neodmietol fukat. To by vacsina v jeho postaveni nespravila.
Kazdopadne koli tomuto by som ho na kandidatku nedal.

Kotlebov brat a Rogel, ak je to o nich pravda, tak takych odsudzujem aj ja.Neonacizmus tam nema co hladat

janovarga Hladanie pravdy bolo skor v tom zmysle, ze podla piatich ludi posudme ostatnych.
Sadnut opity za volant je chrapunstvo, ale rozkradnut miliardy vacsie.

laco prepac zabudol som, ze overene media su len Markiza, JOJ, SME Pravda... spomenul som vsetky?
Tiez neviem kto je Kapusta.
A ta blogerka ivana15 je pre teba doveryhodna?
Preco tam davam tie otazniky, ti neodpovedas.
05.01.2016 - 08:52:35
00
Tak, ako bol za Mečiara pre niekoho mienkotvorným denník Republika, tak kľudne pre niekoho môže byť mienkotvorný aj ExtraPlus. Tak, ako niekto kedysi žral mečiarovského prisluhovača Kapustu, tak ho môže žrať aj dnes. Má na to plné právo, lebo chvalabohu, aj napriek všetkému, tu máme slobodu. Preto ti hirwils nevyčítam, že pre teba je mienkotvorný ExtraPlus. Kto je ivana15 neviem a neviem či je blogerka, alebo čo. Preto je jej názor pre mňa úplne, ale úplne irelevantný. A vôbec si nevytváram názor na základe internetových diskusií pod článkami. ... lebo tie sú skôr na pozvracanie, ako na vytváranie si svetonázoru. Si ma oslovil, tak som odpovedal. Ale už k tomu nemám viac čo dodať, takže prosím, nedávaj mi už žiadne otázky, ja ti tiež nedávam, ja iba glosujem. Na diskusiu musia byť minimálne dvaja a každý má predsa právo si vybrať s kým bude diskutovať.
05.01.2016 - 09:15:27
02
hirwils napísal:
..Sadnut opity za volant je chrapunstvo, ale rozkradnut miliardy vacsie...

Tak prečo potom nemáš problém so stranou, ktorá si dá na kandidátku človeka, ktorý bol počas svojho mandátu pri najväčšej rabovačke na Slovensku? (a nejak som doteraz nezachytil, že by proti sa proti tomu nejako vyhranil..).. aha, ty neposudzuješ, resp neodsudzuješ len podľa jedného, či piatich.. v tom prípade aj tak stále nechápem, čo ti potom vadí napr. na súčasných parlamentných stranách.. Veď aj tam sa nájde popri 5 zlých aj plno dobrých, čo to myslia s tým Slovenskom dobre...
05.01.2016 - 09:15:36
00
laco vacsina medii je mienkotvornych, niektore viac niektore menej.

janovarga napísal:
Tak prečo potom nemáš problém so stranou, ktorá si dá na kandidátku človeka, ktorý bol počas svojho mandátu pri najväčšej rabovačke na Slovensku? (a nejak som doteraz nezachytil, že by proti sa proti tomu nejako vyhranil..)

Mam s tym problem, ved pisem ze by som ho na kandidatku nedal.
Aj ked povedal, ze on nekradol, ale je to take alibisticke, pretoze bol sucastou strany, v ktorej sa to dialo.

.. aha, ty neposudzuješ, resp neodsudzuješ len podľa jedného, či piatich.. v tom prípade aj tak stále nechápem, čo ti potom vadí napr. na súčasných parlamentných stranách..

Otvor google, potom zistis.

Veď aj tam sa nájde popri 5 zlých aj plno dobrých, čo to myslia s tým Slovenskom dobre...

Ten pomer si zadal obratene.
05.01.2016 - 12:19:53
00
len tak na okraj ...... pre protizápadniarov :-)
http://www.aktuality.sk/clanok/311255/takmer-polovica-rusov-nema-mesacny-prijem-ani-124-eur/
05.01.2016 - 13:58:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up