Čistá strana neexistuje. Ak aj náhodou áno, tak len preto, že ešte nemala možnosť sa pošpiniť.

Nechajte ho, dobre hovorí.

piso sa ti cudujem ze v tvojom veku 8) sa tu snazis nieco vysvetlit niekomu kto vlastne ani nevie aky ma nazor.

No taká jedna múdrosť hovorí, že človek by sa mal snažiť každý deň urobiť nezištne aspoň jeden dobrý skutok. A tak to mám o 9:00 vybavené. 8)
A okrem toho sa snažím zarábať čakaním pri PC. :mrgreen: A kako1 mi vypĺňa čas.
A môj niekdajší zverenec sportshop sa odmlčal. :cry:


Naposledy upravil pisosip dňa 24.04.2009 - 11:36:55, celkovo upravené 1 krát.

24.04.2009 - 11:34:48
00
wilki .. to je rodicovska vychova ;-] .. zodpovednost za mladez
aha tak to je a ja ze tu na to mame Pistu a Joka ale vlastne uz aj ujo Piso "moze ked sa mu chce v loni se mu ale vubec nechcelo"
24.04.2009 - 11:35:55
00
wilkinson82, niečo som sa pýtal a podľa Tvojich tu proklamovaných zásad o odpovediach som čakal serióznu odpoveď. Takže to boli zasa len drísty. Tomu sa hovorí srať si do vlastného hniezda, alebo slušnejšie vodu káže víno pije.
24.04.2009 - 11:47:08
00
Kako1 ty si ako ten chlapík čo príde k doktorovi a hovorí:
"pán doktor mohli by ste mi predpísať na každý deň polovicu viagri?"
a doktor: " a prečo polovicu?"
chlapík:" viete, ja nechcem je_ať, ja chcem len tak podje_ávať."

a pozor na vlastné zdravie. Samonasieracie strojčeky sa občas rozlejú na kolomaž.
24.04.2009 - 11:56:08
00
kako1 na tvojom mieste by som sa s Pisom do ziadnej debaty nesnazil ist lebo on ta hravo lavou zadnou strci do vrecka a to mozno vacsina z tach co sa o politiku zaujimaju.
P.S.: preco si zaregistrovany vlastne na tomto fore len kvoli tejto teme alebo sa aj bicyklujes podel sa s nami radsej o svoje zazitky s bicyklovania kam chodis a pod. a ser na politiku v tvojom veku ta to este ani nemusi velmi trapit.
24.04.2009 - 12:26:21
00
pisosip ma nemôže strčiť do vačku lebo ma tam už dávno strčil, ale vždy je to príjemnejšie ako pchať sa niekomu do zadku
24.04.2009 - 13:43:58
00
Ďakujem za kompliment na záver týždňa. Ty si okrem iného ešte aj masochista.
V každom prípade vďaka za 2 príjemné pracovné dopoludnia. A pekný víkend na bajku prajem všetkým zúčastneným. :wink:
A sebe aj trochu na lyžiach.
24.04.2009 - 18:14:36
00
Konečne ste si to s kakom vyjasnili.
Ja rozmýšľam, koho budem voliť v parlamentných voľbách, ale tak či tak, na nič neprichádzam... píšete, že politika je o pragmatizme, ako si mám teda vybrať "obľúbenú" polit. stranu? Niekoho voliť by som predsa mal.
24.04.2009 - 19:14:37
00
no len ked u nas sa nevoli na zaklade strany alebo programu.. je to vyslovene o osobnosti na cele a jeho papuli.. okrem toho je to stale dokola to iste, tie iste xichty, tie iste strany.. bud premarnite hlas na sympaticku novu stranu ktora sa do parlamentu nedostane lebo nema dost znamych komunistickych resp VPN clenov, alebo volit nejdete, alebo zvolite zasa jednu zo stran v parlamente.. modrych-cervenych-narodniarov-meciara..
24.04.2009 - 20:02:00
00
No, ked uz hackeri mozu zakladat strany, mozno by mohli aj bikeri :mrgreen:
24.04.2009 - 20:12:16
00
Toto je univerzálna odppoveď na to koho voliť. Od kedy monarchie prešli na demokratické prevádzky, tak to takto funguje a nič s tým nenarobíš. (pozn. monarchie mali zase iné problémy)
... Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. Čo červení pohnoja, potom modrí naprávajú. To čo modrí vytvoria, to červení preflákajú. A tak ďalej.
24.04.2009 - 23:40:17
00
Ja rozmýšľam, koho budem voliť v parlamentných voľbách, ale tak či tak, na nič neprichádzam... píšete, že politika je o pragmatizme, ako si mám teda vybrať "obľúbenú" polit. stranu? Niekoho voliť by som predsa mal.

2Dizi, ty sa mi "nepokaz", ziadna politicka strana nema byt oblubena, ma ti (ako obcanovi) dlhodobo "len" prinasat najviac osohu, mas na mladeho cloveka rozumne nazory, sadneme na pivo, vysvetlim ti pozadie politiky aj zaklady makroekonomie a nieco spolu vymyslime k dalsim volbam...
a ako Piso pise, na kazdy den jeden dobry skutok, jedna rozumna ovecka medzi stadom volov denne sa ceni... :mrgreen:

2kako1, ty si uplny kako, sympatizovat s laviciarmi a zaroven s praviciarmi, ujasni si v zivote par veci, mas aspon jasno, ci, ak nahodou vyrasties, budes sukat chlapcekov alebo baby? A ak chlapcekov, tak si ujasni, ci budes pit kapucino s normalnym alebo odtucnenym mlieckom (tzn. spredu alebo zozadu???)...:shock: :mrgreen:
prečítať a pochopiť moje príspevky ( aj keď je to asi pre niekoho ťažké :cry: )

... Presne takto si predstavujem politickú slušnosť a kultúru na Slovensku....vstúpiť do SaS - zatiaľ politicky nepoškvrneného ( podľa mňa a určite nie zase podľa Vás ), ktoré má celkom zdravé názory na ekonomiku :shock: , ...

čo tam po nástenkových tendroch :shock:

Ako som už kedysi písal, nie som zarytý ľavičiar ani pravičiar :shock: ...ešte raz: Od ľavice viem presne čo očakávať :shock: a aj som sa toho dočkal, ale obrovsky ma v tom čo hovorí a robí sklamala pravica. Navonok slová plné demokracie a vo vnútri komunistické praktiky.
26.04.2009 - 00:23:52
00
... alebo sa aj bicyklujes podel sa s nami radsej o svoje zazitky s bicyklovania ...


toto som najazdil cez víkend

Prílohy:

P4260001.JPG
P4260001.JPG 96.95 KiB thumb_up0thumb_down

27.04.2009 - 07:46:34
00
a toto mám celkovo od začiatku roka. Ja viem že sú to "červené čísla" a s vašimi modrými sa asi dajú ťažko porovnávať, ale je mi to úplne jedno

Prílohy:

P4260002.JPG
P4260002.JPG 103.77 KiB thumb_up0thumb_down

27.04.2009 - 07:47:44
00
Ty si okrem iného ešte aj masochista.


Akosi ťažšie chápem, alebo nevieš čo to slovo znamená. Na to si už ako prišiel?
27.04.2009 - 13:08:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up