Inak UNIX... to na tom este niekde frcia ???


by si sa divil...


jasne jasne... ja som tiez este kodil aplikacie na 4GL a este dokonca pod DOSom na FOXku... ked to chodi a vyhovuje to, preco riesir nieco ine... ze ano....
12.06.2007 - 22:41:22
00
sak sa len kukni s akym systemom sa dodavaju najdrahsie HP servre...UNIX
12.06.2007 - 23:02:52
00
ja som tiez FEIkar hhh

ja tiez :) a aj sa pozname ;)

ja viem ze sa pozname :D

sorry za OT
12.06.2007 - 23:57:20
00
WINDOWS, LINUX,AIX, UNIX admin v IBM

:D :D :D :D :D
13.06.2007 - 12:24:51
00
WINDOWS, LINUX,AIX, UNIX admin v IBM

:D :D :D :D :D


Robit v IBM je v IT kruhoch ako ked ma niekto medzi bikermi tesco bike... :wink:
13.06.2007 - 12:53:08
00
WINDOWS, LINUX,AIX, UNIX admin v IBM

:D :D :D :D :D


Robit v IBM je v IT kruhoch ako ked ma niekto medzi bikermi tesco bike... :wink:


A to asi vies z vlastnej skusenosti alebo od kamarata, ktory pracuje v nejakej lokalnej PC firmicke, ktora predava skladane PC a spotrebny IT material? Pravdepodobne ano......

Ale ospravedlnuje Ta tvoj profil, ktory si zadal v inej sekcii....bez urazky
13.06.2007 - 13:16:45
00
sak sa len kukni s akym systemom sa dodavaju najdrahsie HP servre...UNIX


HP servere su sracky, spravovat HPUX, tak to by som si hodil :)

samozrejme ze sa UNIXy pouzivaju, co ine by si nainstaloval napriklad na tuto menisu chladnicku :-) http://www.sun.com/servers/highend/sunfire15k/

a ano FEI TUKE sa da studovat externe, rocne prijmu okolo 30 ludi na dany odbor (ale hlasi sa tak priemerne 22 .. .:)
13.06.2007 - 13:33:59
00
sak sa len kukni s akym systemom sa dodavaju najdrahsie HP servre...UNIX


HP servere su sracky, spravovat HPUX, tak to by som si hodil :)


k tomuto sa radsej nebudem rozpisovat kedze pracujem pre HP, este by tu vznikol najvacsi flame vsetkych cias :twisted:
13.06.2007 - 13:42:33
00
sak sa len kukni s akym systemom sa dodavaju najdrahsie HP servre...UNIX


HP servere su sracky, spravovat HPUX, tak to by som si hodil :)


k tomuto sa radsej nebudem rozpisovat kedze pracujem pre HP, este by tu vznikol najvacsi flame vsetkych cias :twisted:


chudak :-) mas pravdu, nechajme to 8)
13.06.2007 - 13:43:29
00
sak sa len kukni s akym systemom sa dodavaju najdrahsie HP servre...UNIX


HP servere su sracky, spravovat HPUX, tak to by som si hodil :)


k tomuto sa radsej nebudem rozpisovat kedze pracujem pre HP, este by tu vznikol najvacsi flame vsetkych cias :twisted:



:D :D :D :D :D To bolo fakt dobre!!!!! :D :D :D :D :D
13.06.2007 - 13:44:44
00
Robit v IBM je v IT kruhoch ako ked ma niekto medzi bikermi tesco bike... :wink:


A to asi vies z vlastnej skusenosti alebo od kamarata, ktory pracuje v nejakej lokalnej PC firmicke, ktora predava skladane PC a spotrebny IT material? Pravdepodobne ano......

Ale ospravedlnuje Ta tvoj profil, ktory si zadal v inej sekcii....bez urazky


Ja som niekde zadaval svoj profil? Som si nevsimol teda :)

Inak nemyslel som to ako urazku to uz je proste tak v IT komunite, nie len co sa tyka IBM ale i HP a podobnych gigantov, vzdy tak sedime v Poluse a rozmyslame co tie stovky ludi co behaju s vysackami IBM asi tak robia v tom IBM. Taktiez niektore dialogy IT "manazerov" z IBM co som mal moznost pocut stali proste zato, holt netvrdim ze v IBM niesu schopny ludia, ale medzi tymi 99 sa 1 vzdy strati a ludia maju tendenciu globalizovat... :)
13.06.2007 - 15:45:20
00
Ohladom toho profilu sa ospravedlnujem.....tykalo sa to nejakeho WHITEBOSS-a. A ohladne IBM: hej, hej manazeri to je ina kasta a ich slovnik takisto.....kazdy o tom vie svoje :D
14.06.2007 - 07:57:55
00
Ohladom toho profilu sa ospravedlnujem.....tykalo sa to nejakeho WHITEBOSS-a. A ohladne IBM: hej, hej manazeri to je ina kasta a ich slovnik takisto.....kazdy o tom vie svoje :D


Čo má spoločné IBM s mojou osobou? To by si mi mohol vysvetliť!!! A čo máš proti môjmu profilu? :o
14.06.2007 - 22:42:05
00
Ohladom toho profilu sa ospravedlnujem.....tykalo sa to nejakeho WHITEBOSS-a. A ohladne IBM: hej, hej manazeri to je ina kasta a ich slovnik takisto.....kazdy o tom vie svoje :D


Čo má spoločné IBM s mojou osobou? To by si mi mohol vysvetliť?


ja ti to vysvetlim : ked v tvojom ncku vymenis jedno pismeno a 6 uberies tak vznikne ibm 8)
14.06.2007 - 22:45:34
00
marecej...aháááá...hneď sa mi bude lepšie spať :D
14.06.2007 - 22:47:16
00
keyboard_arrow_up