A zase .. len nedavno to opravili .. a dost zmasakrovane su tie zvodidla .. vcera tam slo hasicke.
https://bratislava.sme.sk/c/20833984/pod-pristavnym-mostom-sa-stala-nehoda-autobusu-mhd.html
Skoro kazdy mesiac tam je havarka .. ti vodici su uplne jak sprosti .. ale nechapem, preco tam nie je stopka ako na ostatnych vjazdoch a hlavne, preco to neriesia .. da sa to poriesit tak, aby sa toto nestavalo. Neviem na co cakaju :(
25.05.2018 - 07:35:00
01
ltoako vieš že sú zmasakrované? veď tak nieje žiadna poriadna fotka... jedna fotka autobusu na briežku....
25.05.2018 - 12:26:28
00
tak ja neviem, ale predpokladat ze zvodidla budu zmasakrovane ked cez ne prejde autobus asi nevyzaduje velku davku dedukcie ani fotoreportaz, nie?
25.05.2018 - 12:30:49
00
v komentároch niekto píše že biele auto nemá až také veľké poškodenie....

ja len ***** netuším odkial berú tieto info keď nikde fotky nevidím
25.05.2018 - 12:34:28
00
Žeby tam niekde blízko lto býval a chodí tadiaľ do/z práce....?
25.05.2018 - 12:35:29
00
neviem ake komentare si cital, ale ja tam vidim len jediny (od cestujuceho z toho busu) ktory sa venuje tomu autu a pise toto: ...ale po zastavení mu zostal motor na asfalte, pravdepodobne totálka
25.05.2018 - 12:54:52
00
Hosť napísal:
ltoako vieš že sú zmasakrované? veď tak nieje žiadna poriadna fotka... jedna fotka autobusu na briežku....

Lebo som tade siel :P .. chyba asi 20m na dlzku a za tym je vyorana hlina, ale boli tam hasici /vcera ma obiehali/, tak to asi strihali alebo tak nieco. Ten roh, ktory byva pravidelne demolovany raz za mesiac bol tentokrat ale celkom slusne rozbity.
25.05.2018 - 13:16:50
00
Hosť napísal:
ja len ***** netuším odkial berú tieto info keď nikde fotky nevidím

:rofl: :rofl: :rofl: .. ze ty si odchovany na facebooku a ake je pocasie zistujes v mobile a nie pozretim von oknom :lol:
25.05.2018 - 13:22:26
09
Hosť napísal:
ltoako vieš že sú zmasakrované? veď tak nieje žiadna poriadna fotka... jedna fotka autobusu na briežku....

ako vieš? ako vieš? http://mojhumor.sk/uploads/posts/t/l-3745.jpg
Sú ľudia, čo jazdia okolo. Pred niekoľkými rokmi som aj ja tadiaľ jazdieval doslova denne. Tie zvodidla sa tam opravujú nonstop. Niekedy som si dokonca hovoril, že by si tam roboši mohli niekde nablízku vybudovať detašované pracovisko a nemali by to ďaleko do práce. To je jednoducho miesto, ktoré magicky priťahuje búračky. Aj mne jeden zúfalec preletel tesne pred nosom. Podľa mňa ani netušil ako blízko od karambolu bol.
25.05.2018 - 13:39:09
00
Jj, mne sa to stalo tiez raz-dvakrat s takym zufalcom (len tak-tak) a vela bolo takych, co prednost nedali vobec, ale nebolo to nebezpecne, este bola rezerva. Este moznost by bola gumove mantinely. Len tot ndavno tam bolo prevratene auto.
Niektori z tych vodicov to robia imho zamerne, lebo si myslia, ze stihnu a niekedy nestihnu. Nevedia odhadnut, alebo nechapu, ze je tam vyjazd z kruhacu. Ale niektori, kde to asi konci zle, proste nevidia .. nielen znacku, ale asi nic a vobec ich netrkne, ze ked letia dole kopcom a krizuju cestu, ze by bolo dobre davat pozor, lebo pokial nesedim v tanku, tak to moze boliet.
Ale ten kruhac za chvilu bude patrit minulosti :( .. zial. Cele sa to tam prerobit, ale imho to moc aj tak nepomoze. Ale jak to bude vyzerat, az to budu robit to som zvedavy. Stacilo mi 2 tyzdne Bajkalskej :D
25.05.2018 - 13:51:47
00
https://technet.idnes.cz/uber-samoridici-auto-nehoda-vysetrovani-ff2-/tec_technika.aspx?c=A180524_181042_tec_technika_pka
25.05.2018 - 14:13:15
01
A tu su fotky z tej nehody, kde vidno aj mantinel .. takze roztrhol ho autobus, aj hlinu vyrypal. To auto mu pekne dalo do boku.
http://www.topky.sk/cl/100370/1712283/Nehoda-autobusu-pod-Pristavnym-mostom-v-Bratislave--osem-zranenych--medzi-nimi-aj-deti

edit: a pred 3 hodinami znovu (alebo to bolo vcera?) .. im vazne uz drbe :tmi:
http://radioaktual.sk/pod-pristavnym-mostom-sa-zrazili-auta-s-kamionom-zasahovali-tam-hasici/ .. a najlepsia je anketa .. skoro 80% ucastnikom ankety si mysli, ze je to nebezpecny usek. Ano je nebezpecny ale pre idiotov , ktori nepoznaju prednosti a nerozmyslaju. Ale na druhu stranu, mali tam dat stopku, 30tku a pekne inkasovat, hned by mali na vianoce :lol:

edit3: a dnes rano kusok odtial , asi 10m iveco + osobak .. :x
25.05.2018 - 14:36:11
00
Vždy ma pobaví predstava, že vodiča, ktorý prehliadne značku “daj prednosť v jazde”, nejako ovplyvní stopka.
26.05.2018 - 10:06:24
00
Iste, kto serie na znacky, tak mu nepomoze nic, aj ked dost dobre nerozumiem, ze ta tieto predstavy pobavia. Ale skus sa zamysliet nad tym, preco je stopka urobena tak, ako je urobena. Napoveda .. nie je okruhla.
26.05.2018 - 10:31:21
00
Nepochopil si. Tu sa nebavíme o tom, že niekto "serie" na značky. On ich jednoducho nevidí, kalný pohľad, dlhé vedenie, neschopnosť vnímať vesmír okolo seba, "nie je v prítomnosti". Kto nezbadá trojuholník, tomu osemuholník nezaklopká na čelo, že "zobuď sa a stoj". Pre tieto mátohy za volantom je úplne jedno, akú značku osadíš vedľa cesty, takže spoliehať sa na to, že ak tam dáš stopku, vyriešiš problém, je dosť naivná predstava. Ešte na dokreslenie – všimni si, čo sa stane, keď niekde nahradia klasickú križovatku bezpečnejším kruhovým objazdom – mátohy zanechajú výrazné stopy na kopčeku v jeho strede, jednoducho ho "nevidia" a idú tak, ako boli naučení dovtedy – rovno. Policajti bohužiaľ nemajú metódy, ako by týchto ľudí odhalili a poslali spoza volantu radšej do prostriedkov hromadnej dopravy.
26.05.2018 - 11:07:03
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up