toto je tiez vrchol
https://www.noviny.sk/krimi/352647-opiteho-za-volantom-vystriedal-spolujazdec-tiez-opity
12.07.2018 - 21:35:51
00
user_id napísal:
Zvyknut si neznamena polavit na obozretnosti, ale ze ho take obchadzanie spredu nerozhodi, resp. prestane zakazdym pustat bobky. S predvidanim priameho utoku odzadu je to horsie. Spatne zrkadlo si na bike rozhodne neplanujem dat. :D


Tak si daj radar Garmin ako ja a budeš spokojnejší ...
12.07.2018 - 22:23:49
00
Pozeral som si k tomu na youtube nejake videa a podla toho, co som videl, tak ta to upozornuje na priblizujuce sa auto a taktiez s priblizujucim sa autom zvysuje intenzitu zadneho svetla.
S registrovanim za mnou prichadzajucich aut nemam problem, sluch mi este sluzi. Bez spatneho zrkadla, resp. obzretia dozadu vsak nemas ako zistit, ze auto ide priamo na teba (ergo, hrozi zrazka). Ak sa nemylim, s tym ti ani Garmin radar nepomoze :).
12.07.2018 - 22:39:42
00
Ved sa da kupit aj take malicke miesto zaslepky na barany, to by ta nemalo dizajnovo urazit.

A mozete tu o hentakych manevroch vtipkovat kolko chcete nieje to normalne obchadzat auto a rovno aj minat cyklistu v protismere, to moze vedome len dement spravit.
13.07.2018 - 08:33:29
04
Ale ved vies ze za volantmi sedi kopa dementov. No berieme to na vedomie a zvykli sme si. Ja napriklad jazdim po krajnici aj prave kvoli takymto protismernym predbiehaniam, aj ked sa mi tu za to minule smiali. Nuz uprimne, neviem si predstavit jazdit medzi BA a Pezinkom v pruhu, ved tam auta lietaju 90-100 a jazdim tadial obcas aj v noci. No pritom po krajnici je ta cesta uplna pohoda, lebo je tam vacsinou aj meter siroka.
Problemove je skor Zahorie alebo Devinska cesta, ta je bez krajnic a to Zahorie vacsinou tiez.
13.07.2018 - 08:58:36
00
user_id napísal:
S registrovanim za mnou prichadzajucich aut nemam problem, sluch mi este sluzi.

tiez som bol v tejto naivnej predstave. siel som proti vetru na L165 medzi Prellenkirchenom a Schonabrunnom proti vetru (takze som trt pocul) zrazu blby pocit otocim sa a za mnou autobus ktory siel spokojne mojou rychlostou cakajuci kym prejdu auta oproti...
13.07.2018 - 09:22:07
05
jj radar mozem tiez doporucit, je to bomba...mam ten novy a berie aj cyklistov
13.07.2018 - 09:26:48
00
Ako som písal ... radar je len pomôcka , no ja bez neho na asfalt nechodím . A ako písal Stax pri vetre budeš hovno počuť . Treba skombinovať všetko dokopy a ešte mat aj kus šťastia .
13.07.2018 - 09:30:20
03
@stax:
iny svet ...tu by ta uz vytrubil a ostriekal
13.07.2018 - 10:28:19
00
Visna napísal:
jj radar mozem tiez doporucit, je to bomba...mam ten novy a berie aj cyklistov

No tak to už je len pomoc. Radar ti pípa, schytíš rajdy poriadne až ti hánky zbelejú, pripravíš sa na náraz vzduchu a naraz len bžúúú, prefrnkne okolo teba ozajstný cyklista. :-D
13.07.2018 - 10:48:26
02
Robio napísal:
Ved sa da kupit aj take malicke miesto zaslepky na barany, to by ta nemalo dizajnovo urazit.
A mozete tu o hentakych manevroch vtipkovat kolko chcete nieje to normalne obchadzat auto a rovno aj minat cyklistu v protismere, to moze vedome len dement spravit.

Už som to tu kdesi písal, mne toto spravil aj kamiónista. Vymletá hlava.
13.07.2018 - 10:49:47
00
https://www.cas.sk/clanok/716998/david-v-audine-napalil-v-protismere-do-rodiny-hasica-adamko-9-umieral-pred-ocami-rodicov/

-velmi tazko ranena je aj dcerka, bojuje o zivot
-mlady vodic na to len: „Je mi to strašne ľúto, nechcem to teraz riešiť,“
a kedy ty trotl? tvoj normalny zivot aj tak tymto navzdy skoncil.
13.07.2018 - 12:57:46
02
tiez som sa nasral ked som to cital....mlady fagan zasraty rozmaznany na audi S5 zrejme od fotra....ja som sa ucil soferovat na mojom prvom aute co bol ford sierra 2.3 d, pomale ale pomerne velke auto, teraz soplaci dostanu od rodicov do ruky vykonne auta a spravaju sa jak idioti
13.07.2018 - 13:10:45
04
ale má pravdu, čo to bude riešiť s nejakými "médiami", ktoré potrebujú len rozdúchať konflikty a reportovať ich kvôli škváru?
riešiť to bude vyšetrovateľ, prokurátor a súd a ostatných je do toho v podstate keket makový
13.07.2018 - 13:27:21
04
iron.hide napísal:
https://www.cas.sk/clanok/716998/david-v-audine-napalil-v-protismere-do-rodiny-hasica-adamko-9-umieral-pred-ocami-rodicov/

-velmi tazko ranena je aj dcerka, bojuje o zivot
-mlady vodic na to len: „Je mi to strašne ľúto, nechcem to teraz riešiť,“
a kedy ty trotl? tvoj normalny zivot aj tak tymto navzdy skoncil.

"***** ľudia, nemajú svedomie."
13.07.2018 - 13:44:30
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up