Ja mám podozrenie ,že tie ostreky tak majú nastavené naschvál, aby mohli ostriekať auto ktoré ide podla ich meradiel blízko za prd-lou alebo cyklistu. :fubar:
Načo inak by mu boli ked nestriekajú na sklo ale cez strechu.
Pár takých obstrekov som už zažil - fakt niečo príjemné. Nemať okuliare tak je to aj nebezpečné.
05.08.2013 - 22:25:30
00
Lenže ostrekovače sa lepšie nastaviť nedajú.. vždy niečo prejde aj za auto. Aj keby striekali tesne nad spodny okraj skla.
05.08.2013 - 22:29:06
00
Počas jazdy by toho cez strechu nemalo ísť vela - myslím.
05.08.2013 - 22:39:24
00
Astro to ako by si hodil do niekoho bidon zato ze ta nechtiac ostriekal trochu ked to ma zle nastavene? By som ta nahanal az dokial by som ta nechytil a vyfackal ta zato. Nepoviem keby ma auto drzo ohrozilo alebo by mi vulgarne niekto nadaval alebo ma oplul atd...tak mu aj rozbijem celne..ale za ostrekovac za niekym ist az k domu a chciet nieco donho hadzat a konfrontovat sa tam uz len slovne to je na 'pezinok'..sorry to je moj nazor..

Nightwoodoo ty máš už Pezinok za sebou?
05.08.2013 - 22:53:59
00
Asi hádzal bobky :D
05.08.2013 - 22:59:00
00
Mas 40.... Nie 20... Vyjadril som svoj nazor a je mi jedno co si kto mysli... Raz ti da za nieco podobne niekto pohube ked to robis bezne.. Bud dobry k ludom...ludia maju ine starosti ako čekovať debila vedla auta pri pouziti ostrekovacov hlavne v takom teple...Inak na beznych autach sa daju ako tak nastavit ostrekovace ihlou, spendlikom atd ak ked to nie je dokonale a pri jazde vzdy trocha mrholenia ide aj mimo...
05.08.2013 - 23:03:24
00
pri pouziti ostrekovacov hlavne v takom teple.

Ehm, čo to má spoločné s teplom?
Takže podľa teba sa mám nechať debilnými vodičmi ostriekavať, držať hubu a usmievať sa na nich za to a ešte im byť vďačný? Nestalo sa mi to prvýkrát, každý kto si striekne keď predbieha cyklistu to robí naschvál a baví sa na tom.
A odpusť si používať slovo "debil" a iné podobné pejoratívne výrazy na moju adresu.
05.08.2013 - 23:04:21
01
Neviem astro ale ked taketo veci nevies a nechapes tak asi nejazdis autom a ak ano tak ti nerozumiem...to je jedno ja uz budem uplne uprimny aspon na forach a je mi jedni ked sa to nie kazdemu paci..nic nie je idealne.
05.08.2013 - 23:08:42
00
Čo berieš, aj ja chcem! Prípadne mi ešte pripomínaš člena nejakej sekty.
05.08.2013 - 23:09:47
00
Nerobia to ludia naschval...len nemyslia nato ked pouzivaju ostrekovace ze ci v ten moment tam je cyklista...vo vacsine pripadov... Bezne sa stava ze ked soferujem tak auto niekolko metrov predomnou v normalnej rychlosti pouzije ostrekovace a mne to ostrieka celne sklo trocha lebo to maju zle nastavene.. Jasne ze sa najdu aj recesisti...a co? Hned ho mam prenasledovat a nadavat mu?...to robia ludia co nemaju co robit ine a nevedia sa povzniest a odpustit druhemu...
05.08.2013 - 23:18:00
00
Nerobia to ludia naschval...len nemyslia nato ked pouzivaju ostrekovace ze ci v ten moment tam je cyklista...vo vacsine pripadov... Bezne sa stava ze ked soferujem tak auto niekolko metrov predomnou v normalnej rychlosti pouzije ostrekovace a mne to ostrieka celne sklo trocha lebo to maju zle nastavene.. Jasne ze sa najdu aj recesisti...a co? Hned ho mam prenasledovat a nadavat mu?...to robia ludia co nemaju co robit ine a nevedia sa povzniest a odpustit druhemu...
05.08.2013 - 23:18:28
00
Preco by som mal nieco brat? A ty mi pripominas nejakeho sedlaka na dedine co sused susedovi vypusti zumpu do zahrady zato ze mu zavidi nieco napriklad.
05.08.2013 - 23:22:39
00
Bud dobry k ludom

naschval ako odplatu..vies kto to robi? ......

Hned ho mam prenasledovat a nadavat mu?...to robia ludia co nemaju co robit ine a nevedia sa povzniest a odpustit druhemu...

By som ta nahanal az dokial by som ta nechytil a vyfackal ta zato.

tak mu aj rozbijem celne

.
.
.
Nerobia to ludia naschval...len nemyslia nato ked pouzivaju ostrekovace ze ci v ten moment tam je cyklista...

Ako môže nemyslieť keď ma predchádza? A v momente keď je na mojej úrovni spustí ostrekovač.
A ty mi pripominas nejakeho sedlaka na dedine co sused susedovi vypusti zumpu do zahrady zato ze mu zavidi nieco napriklad.

Si zabil! ]:) :y:


Naposledy upravil astro dňa 05.08.2013 - 23:46:24, celkovo upravené 1 krát.

05.08.2013 - 23:40:41
06
Keď už ide okolo na tom aute ma dodržať bezpečnú vzdialenosť t.j. cyklistu si všimnúť musí, takže to ostriekanie "náhodou" mu neuverím. To ostriekanie auta druhým autom je myslím bežné pri väčšej rýchlosti, v tom problém nevidím.
05.08.2013 - 23:46:24
00
Jedine ty...si nula
05.08.2013 - 23:46:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up