Nedávno sa tu riešilo nastavenie ostrekovačov a ako sprcha z toho niekomu vadí a niekoho osvieží a či je to schválnosť, alebo iba náhoda, keď ich zapnú keď vás obiehajú.
Dnes som išiel po nábreží v smere od Mostu SNP do Karlovky. Posledné auto, ktoré má obehlo šoféroval nejaký pako v rodinnom vane s BB značkou. Hneď ako sa zaradil predo mňa zapol ostrekovače a ja som cez jeho strechu dostal plnú dávku. Tá situácia vyzerala ako totálna schválnosť. No pánko mal smolu, semafór pri Chatam Soférovi väčšinou zdržuje, tak je tam vždy kolóna vozidiel. On ostal stáť skoro na konci, pekne som si ho dobehol spomalil a zapol ostrekovač z bidónu s príjemnou lepkavou vodou. Vystriekal som mu celý pravý bok a predné okno s kapotou. Pánko ani necekol. Keď ma za križovatkou opäť dobehol, tak ma radšej míňal v ľavom jazdnom pruhu široko odo mňa.
04.09.2013 - 22:01:25
07
Čo už chceš od vidláka v meste... Škoda, že nemal otvorené okno, z tapacírungu ide ionťák dosť ťažko dole.
04.09.2013 - 22:06:08
00
vysvetlite mi niekto prečo nechodíte po tej cykloceste ale po normálnej ceste?
04.09.2013 - 22:08:05
00
v tej ba máte ale aldorado :)
04.09.2013 - 22:15:40
00
Dnes pekne zazitky... To ze byvam denne niekolkokrat na odstrel som si zvykol, ale toto bolo uz dost hardcore.
Ked pominiem vezne vytrubovanie (vcera nas najprv jeden dement vytlacil ma krizovatke, nereagovali sme, potom nas zas vytrubil a vytlacil, tak som mu trochu vynadal, on na to pridal a predo mnou zabrzdil. Ked som si za nim nastupil tak sa ale zrazu tak posral ze isiel na cervenu - Kosicka ulica).
Dnes to bolo o cosi korenistejsie. Na mojom oblubenom mieste (modranske namestie smer PK, raz som si to tam strihol cez trhove stanky a la James Bond, ked ma jeden hnup vytlacil do betonoveho kvetinaca a jedina moznost bola strhnut to doprava a cez trh), akurat v protismere .. Obiehali sme na krizovatke auta co cakali na odbocenie (podotykam v zastupeni 4ks cyklistov). Zrazu len vidim ako jeden IDIOT na ciernom mercedese e trubi, mna lizol o milimeter (bol somvtreti) a kolegu na spici trafil zrkadielkom poriadne do lakta, kusocek od pedala/tretry mal koleso... Skoda len, ze tam nebola zapcha. Toto by dnes asi nerozchoil.
Druha vzrusujuca situacia bola v Pezinku ked jedna slecna na cervenej mazde 3 celkom neskoro zistila ze sa nevojde medzi odbocujuce auto a krajnicu a tak to dala co najviac doprava a skocila na brzdy... Tak sme si trochu zaflekovali na bielych ciarach, lavym ramenom som sa uzvmusel prikrcit...
Radost jazdit!
04.09.2013 - 23:35:37
00
vysvetlite mi niekto prečo nechodíte po tej cykloceste ale po normálnej ceste?

Myslíš tú cyklotrasu po nábreží kde sa ti motajú chodci, kočíky, deti, psy, kde je povrch z rôznych vzoriek asfaltu, kde na úrovni Riverparku máš retardéry a rôznorodý povrch od hladkých dlaždíc až po malé drsné kocky krížom-krážom, kde to ďalej za PKO vypadá ako po vojne až k mostu Lafranconi. Myslíš, že toto je vhodná cyklotrasa na rýchlosť 30 a viac km/h?
Až na pár idiotov v plechovicach sa mi javí bezpečnejšia pre jazdu na bicykli týmto úsekom krajnica cesty na arm.gen.L.Svobodu.
05.09.2013 - 01:17:17
02
jj tadial sa na cestaku nejazdi, po ceste je to v pohode
05.09.2013 - 02:35:32
00
tomasmen nešli ste včera 4 okolo pol 6 od pk na babu?
05.09.2013 - 07:57:04
00
niekto tu vravel aky su vodici s spz MA, no nech niekto skusi jazdit v okrese TS a NO!!!
05.09.2013 - 19:32:30
00
je to jedno, neda sa to zovseobecnovat
05.09.2013 - 19:39:11
00
Tak tu je zauzivane ze MA v Bratislave znamena MAcher, a mozem na 99% ze to je pravda. Ako rallye.
05.09.2013 - 20:03:21
00
tomasmen nešli ste včera 4 okolo pol 6 od pk na babu?

Išli, najprv na Zochovu Chatu a potom na Babu. Po Babu traja v drese Dukla Bratislava a jeden SVK repre, z Baby dole dvaja Dukla BA + 1 Dukla Trenčín.

Kde si bol ty?
05.09.2013 - 21:00:23
00
ja som isiel oproti vam ako ste isli na babu od smeru Pezinok este tam dole ako su este domy, aj som zdravil.
05.09.2013 - 21:51:37
00
vysvetlite mi niekto prečo nechodíte po tej cykloceste ale po normálnej ceste?

Lebo ziadna neexistuje ?
Od Noveho mostu po PKO ked je pekne a nie moc skor/neskoro, tak jedine tak mozes kluckovat v 20km/h medzi chodcami, kocikmi, cyklistami, psami, bezcami, atd.
Od PKO-budovy sa kedysi dalo, ale teraz je tam coffee zone .. tam ist pri plnom osadeni kavickarmi viac ako 15km/h je ciste sialenstvo.
Dalej je to uz relativne v pohode, az na auta, ktore tam kedysi neboli, ale uz tam premavaju jak po hlavnej ceste. Ale inak mam to docela rad, pretoze je to vyborne mestne enduro. Uzival som si to na zdvihoch 160/180mm. Na cestaku neviem ako to je, ale nebude to asi ziadna sranda.
Cize v skratke .. od Noveho mostu po Rivieru popri Dunaji je to na cestaku cez den asi tak 15-20 minut adrenalinu, po hlavnej asi tak pohodlnych 5 minut :)
Staci tak ?
05.09.2013 - 22:16:29
01
Dneska super deň. Nestačí že ma autobusák tlačil na odparkované autá ,ale jeden mi aj dvere otvoril čo parkoval pri krajnici. No super zážitok ! Ale vybral som si dvere :headbang:
Na kolesá Karosy som si netrufol.
A pán vodič diaľkového si nedal námahu ani len zastaviť. By som ich za arogantnosť bil aj v záchranke :muscle:
05.09.2013 - 22:21:47
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up