no kedže som v lese nebol us ani nepamätam kupil som si včera sliky continentali a hor sa na bike štartoval som Medzev, Smolnik, Helcmanovce, Prakovce a mali sme prejst ces Eriku, Zlata Idka do Rudnika a končit v Medzeve. Tu začali problémy, asfaltka skončila aj keď po pár kilometroch sme na jednu co išla z Gelnici napojily. Ale kedže sa začalo stmievať tak parták zastresoval a zošli sme z nej na tri studne a stamať do Medzeva. No katastrofa na troch studnach. Kamoš v strese sa vybral na Eriku a z Eriki sme planovali vynst v Poproči pešo nieco cez dva hodky. No kedže už bola tma jak v p...... zošli sme z modrej a tlačily bike skoro celu cestu, lebo to nebolo zjazdne. No kamoš us chytal zachváty a už neakceptoval nič, len ist dole cetou, necestou ignoroval už aj zelenu cestu no tak som ho vtom nechal. O pol jedenástej sme vyšli na Lucii Bani, stamat sme skočili este do Poproča, kedže tam bola neaka akcia dali pivec najedli sa a padali do Medzeva. Súhrn medveďa sme nechytili, sliky vydržali, čo som dost prekvapený, poučenie že z partákom na takéto túri ani bohovi, mohly sme ist podla plánovenej cesty a nebol by problém aj keď som si to užil všetko a najviac jeho stresu.
09.09.2012 - 10:26:17
00
a co stresoval? nemali ste svetlo ci co?
09.09.2012 - 10:47:48
00
proste sa bal vnoci vlese asi ze ho zje medvet heh
09.09.2012 - 11:51:44
00
nabuduce ked pojde sam sa bude bat urcite menej :)) bo s nim uz nik nepojde
09.09.2012 - 12:00:39
00
nabuduce ked pojde sam sa bude bat urcite menej :)) bo s nim uz nik nepojde

heh tak to mas pravdu aj ked vyhlasil ze us nikdy viac
09.09.2012 - 12:43:21
00
keyboard_arrow_up