neviete kde by som mohol stiahnut turisticku mapu Madarskeho pohoria Borzon?(neviem ako sa to pise) chcel by som sa ist pozriet na Dregelyvár(zrúcanina) uz som tam raz bol ale cez Dregelypalank. viem ze cesta je aj cez Bernecebarati len neviem kade tak by som potreboval tu mapu.
Dakujem
05.07.2008 - 22:13:02
00
pista: naše sú LEPŠIE (hlavne farebným prevedením a následnou čitateľnosťou) ako české... tá ich sračkovochrápavozelená miesto našej trávovosvetlozelenej mi vždy pije kref, proste sú tak cvaknutí nemectvom, že pozbývají jakoukoli estetiku (všeobecne sa vie, že základným komplexom českej kultúry je snaha vydeliť sa od Nemcov... z ktorých riti im vždy ledva nožičky trčali)
ale fakt je že naše a české mapy sú jedny z the best!!!
ja mám topomapu Magyarországhu do GPSka keby tu niekto chcel... ak si to v MapSource vyprintíte dá sa použiť aj ako papierovka, ale je to na úrovni slovenskej Topo v1... aj čo sa týka GPS máp tak naše a české patria k tomu naj čo som videl
05.07.2008 - 22:25:03
00
pista: naše sú LEPŠIE (hlavne farebným prevedením a následnou čitateľnosťou) ako české... ... ... ... ja mám topomapu Magyarországhu do GPSka keby tu niekto chcel ...


Prepac, trocha som ta skratil. Zbytocne vasne. Vratil som sa pred tyzdnom z Dolomitov. Tie rozdiely medzi ceskymi a slovenskymi v porovnani s tamojsimi mapami su zanedbatelne. To Madarsko by ma zaujimalo. Mozes to niekam vyvesit?
06.07.2008 - 07:28:24
00
neviete kde by som mohol stiahnut turisticku mapu Madarskeho pohoria Borzon?(neviem ako sa to pise) chcel by som sa ist pozriet na Dregelyvár(zrúcanina) uz som tam raz bol ale cez Dregelypalank. viem ze cesta je aj cez Bernecebarati len neviem kade tak by som potreboval tu mapu. Dakujem


Veď keď si zo Šiah, sadni na bicykel a choď si kúpiť, máš to za rohom :-) Je to táto mapa http://www.cartographiaonline.com/shop/ ... rodid=1581.

Inak, môžeme Maďarom iba závidieť, ako sa tam investuje do rozvoja bicyklovania - nové značené trasy, nové cyklistické cesty, horské, trekkingové ...
06.07.2008 - 07:55:56
00
skocim na benzinku u nas a pozrem sa ci ju nemaju
06.07.2008 - 10:07:35
00
keyboard_arrow_up