:rofl: .. ved nebola nejaka zima , akurat fukalo , ale mal som windstopper vsade :y: .. ale je pravda, ze ked je tak chladnejsie .. okolo 6-7 stupnov, tak v poslednom case zaznamenavam , ze si ma ako bajkera ludia vsimaju :?: .. bude to tym peknym bajkom :nod:
05.03.2010 - 20:33:24
00
la vo FR by to bol skôr prihriato pôsobiaci týpek na mopede :D (frantíci majú celkove v tých archetypoch bordel)


Povedal by som, že aj špagetožrúti sú na tom podobne. :)
05.03.2010 - 23:51:44
00
no to hej :D a navyše sú ešte podstatne lenivší
05.03.2010 - 23:59:47
00
Ja si myslím,že bicykel má človek už tak dlho,že sa stal jeho súčasťou,ako topánky,spodné prádlo,stolička,či príbor.
Stotožnili sa s ním všetky generácie,pohlavia,národy,náboženstva,sociálne skupiny a každý využíva bajk pre určitú prednosť,ktorú mu poskytuje.
Takže dilema ... bajk versu moto... pre mňa neexistuje.Bicykel beriem ako moju neodmysliteľnú súčasť,kdežto motorka je pre mňa pekný stroj,na ktorý sa rád pozriem,ak na ňom rajtujú iní.
06.03.2010 - 09:27:23
00
Hlavna vyhoda biku je ze netreba tankovat benzin. Ale podla mojho nazoru kazde ma daco do seba. Ja mam aj bike aj moto. :)
10.03.2010 - 14:39:32
00
Motorku mozno skusim az budem neschopny jazdit na bajku :?:
bosorka: :)
10.03.2010 - 20:34:30
00
bosorka: a metlu si kde nechala, alebo ti ju čórli?
10.03.2010 - 23:52:16
00
Chvalabohu nee :o Tu mam v zalohe keby nebol bike ani moto :D
11.03.2010 - 10:48:47
00
Motorku mozno skusim az budem neschopny jazdit na bajku :?:
bosorka: :)

Ktori z vas co tu pisu mali moznost soferovat "motorku" povedzme viac nez 10 min? Kto neokusi nepochopi... podla mna to je ako porovnavat hrusky s jablkami...
11.03.2010 - 13:49:04
00
Skusal som motorky od 50 do 700 cm3 (iba cestne) a najviac ma na nich laka, ked som od nich co najdalej. Kazdy zvuk motora ma vie oslovit, len motorka nie.
11.03.2010 - 13:57:59
00
Ktori z vas co tu pisu mali moznost soferovat "motorku" povedzme viac nez 10 min? Kto neokusi nepochopi... podla mna to je ako porovnavat hrusky s jablkami...

presne tak... kto neskusi nepochopi... bike a moto-kazde ma nieco do seba... :)
11.03.2010 - 14:06:17
00
motor bez strechy? jedine ak kabriolet niekde na francuzkej riviere
11.03.2010 - 14:06:46
00
To najlepsie, co som bez strechy skusil je lahky nafukovaci motorovy cln so silnym zavesnym motorom. Este par kW navyse a bude aj vrchol:)
11.03.2010 - 14:41:49
00
Vsetko ma svoje caro .. bike, turistika, enduro motorka, trial/cestna motorka, lodicka, motorovy cln, obojzivelnik, dragster, raketoplan .. problemy nastavaju az ked to prevdzkuje prilis vela ludi na prilis malom priestore :( .. obvykle vsetky taketo druhy prejavu su o slobode, ale kde je moc ludi, ta sloboda je na malinkatom priestore, kedze plati, ze moja sloboda konci tam, kde zacina sloboda toho druheho (na co samozrejme kaslu arogantni nemenovani ludia). A potom ta sloboda uz nie je sloboda ale uvedomenie si vazenia sucasnej doby. A kazdy to potom riesi inak ... ja navrhujem kolonizovat novu planetu Zem, kde budu len same traily a krasne horolezecke cesticky a hromady asfaltovych serpentin pre cestakov v lese ... a cely rok bude pekne 18-28 stupnov, prsat bude v noci zlahka, vsade budu kvitnut kvietky a vonat stromceky, obcas sa to zafarbi do jesenncyh farieb alebo zelenych jarnych, a sneh bude krany celorocny v horach vysoko nad, kde sa bude dat zozjazdovat na lyziach az do oceanu s teplotou 20 stupnov.A protiraketova obrana Patriot tvrdo brani pokusy o vnik arktickeho vzduchu :D .. no pokracovat by som mohl este aj dalsimi atributmi, ale nechcem :D (napriklad zive sny o pralesoch, a pod. :nod: )

Nj .. potom som sa zobudil s rukou v serbli :rofl:
11.03.2010 - 14:53:22
00
Vsetko ma svoje caro .. bike, turistika, enduro motorka, trial/cestna motorka, lodicka, motorovy cln, obojzivelnik, dragster, raketoplan .. problemy nastavaju az ked to prevdzkuje prilis vela ludi na prilis malom priestore :( .. obvykle vsetky taketo druhy prejavu su o slobode, ale kde je moc ludi, ta sloboda je na malinkatom priestore, kedze plati, ze moja sloboda konci tam, kde zacina sloboda toho druheho (na co samozrejme kaslu arogantni nemenovani ludia). A potom ta sloboda uz nie je sloboda ale uvedomenie si vazenia sucasnej doby. A kazdy to potom riesi inak ... ja navrhujem kolonizovat novu planetu Zem, kde budu len same traily a krasne horolezecke cesticky a hromady asfaltovych serpentin pre cestakov v lese ... a cely rok bude pekne 18-28 stupnov, prsat bude v noci zlahka, vsade budu kvitnut kvietky a vonat stromceky, obcas sa to zafarbi do jesenncyh farieb alebo zelenych jarnych, a sneh bude krany celorocny v horach vysoko nad, kde sa bude dat zozjazdovat na lyziach az do oceanu s teplotou 20 stupnov.A protiraketova obrana Patriot tvrdo brani pokusy o vnik arktickeho vzduchu :D .. no pokracovat by som mohl este aj dalsimi atributmi, ale nechcem :D (napriklad zive sny o pralesoch, a pod. :nod: )

Nj .. potom som sa zobudil s rukou v serbli :rofl:

:rofl: taku planetu by som chcel... :D
11.03.2010 - 15:26:48
00
keyboard_arrow_up