ako si to tvoje hyperaktivne psisko donutil na pol sekundy sadnut ? :rofl:


tak zatial vacsinou poslucha, aj ked je pravda, ze vie byt dobre tvrdohlava, a topanky sa naucila nehryzt, zo zaciatku mala stare papuce, ktoré roztrhala a odvtedy sa uz topanok nechyta...
28.01.2011 - 13:24:07
00
To co som od nedele iba tušil dnes sa mi to potvrdilo :-( ale pekné po poriadku, v nedeľu rano sme sa vrátili s manželkou z plesu a na dvore nás neprivital nás pes ale iba pes ktorý sa na neho podobal. Bol to len slabý odvar tej živelnej pohromy ktorý sme poznali, niečo sa stale snažil vykašľať tak som si pomyslel ze je možno nachladeny a za pár dni ho to prejde. V pondelok rano som našiel uz aj chuchvalce krvi a ked ich vyvracal aj pred mnou tak bolo jasné ze treba vyhľadať veterinára. ten nam povedal ze ma vraj zapálený hrtan a ze sa mu to ťahá aj na priedušky, co je podľa mna u psa dosť divne, ale on je študovany tak to musí vediet, pichol mu nejaké antibiotiká s tým ze vo štvrtok sa mame vrátiť po ďalšiu dávku, lenže sme to nestihli. Dnes rano som našiel psíka v kaluži krvi. Chceli sme vediet co mu vlastne bolo a tak sme ho zobrali k veterinárový na posúdenie a ten nam povedal ze bol nakoniec otrávený! Tušili sme to ale nahlas sme to nehovorili. A teraz sa pýtam co za človeka dokáže dať otravu 9 mesačnému psovy. Ani si neviem predstaviť ako musel tie štyri dni trpieť a ja som mu nedokázal pomôcť. Mame podozrenie kto to spravil, ale nemame dôkaz dávam na políciu aspon oznámenie na neznámeho páchateľa a prajem mu aby tak trpel ako trpel nás Thor. Foto je niekde na predchádzajúcich strankach.
23.02.2011 - 10:43:53
00
Je mi luto toho psika.
Ludia su proste svine prial by som mu aby zdochol v aspon 5x vacsich mukach.
A este by som ho do prievanu zavesil za gule.
Fakt co niekto doakze spravit je ....


Edit: Mal som podobny pripad sice sa nejednalo o mojho psa ale o kamaratovho. Na dvore ktorom sa nachadzal patrilo viacer majitelom. Jeden z nich sa chvalil v krcme vedla ze pride coskoro novy maly psik lebo ze ten co tam je teraz je uz vraj stary a pojde prec. Jedneho dna zavolali kamaratovi aby si prisiel ratovat psa ze s nim nieje dobre. Zavolali zverolekara ktory povedal ze ma zlamanu panvu a este nieco a ze to nebol ani ziadny pad nic ze mu niekto pomohol. Tiez tam 3 dni trpel na jednom mieste bez pohnutia. Museli ho dat utratit. Vieme kto ale dokazat nevieme.


Naposledy upravil FoXo4 dňa 23.02.2011 - 11:13:11, celkovo upravené 1 krát.

23.02.2011 - 11:00:20
00
Wilki, je mi to luto. Z toho mi vychadza, ze ak budes mat dalsieho psa, tak jedina moznost je, ze bude vzdy v dome a von moze ist len ak ho budes mat na ociach. To je dost sialene...
23.02.2011 - 11:02:32
00
to by už asi nerozchodil keby som mal istotu kto to bol.. :@

a bol nejaký hlučný alebo trhal susedovi kvety alebo čo mu mohlo vadiť?
23.02.2011 - 11:03:01
00
zihadlo 5 a nemesishard uz nechoavte?
Mne ostalo uz len 12 kusov povodne som ich choval 160 ale nebol cas na ne :(

Prílohy:

vtackare_moje001.jpg
vtackare_moje001.jpg 76.38 KiB thumb_up0thumb_down

vtackare_moje033.jpg
vtackare_moje033.jpg 68.27 KiB thumb_up0thumb_down

23.02.2011 - 11:09:30
00
to by už asi nerozchodil keby som mal istotu kto to bol.. :@


suhlas, dtto. hrozne, co sa mu stalo... ;(
23.02.2011 - 11:18:56
00
CraObs:bol dosť živý aj pajedak stekal tak ako ostatné psy na dediny, na mačky, líšky a pod. Ale toto nemôže byť dôvod takto ukončiť život
23.02.2011 - 11:26:01
00
inak sliepka znasa vajcia aj bez kohuta, ked uz me pri tom, ale nic by sa z nih nevyliahlo ... takze si len trochu uzila 8)

Si robíte prdel, ale vychovanú sliepku som už videl. V Chorvátsku mal domáci. Choval jednu a keď na ňu zavolal, tak pribehla. V pohode si hopla na kolená a spokojne sedela. Keď sa chcela vykadiť, tak zoskočila! A chodila za domácim po záhrade ako pes.
Domáci si pochvaľoval, že "kurica" je lepšia ako psy od susedov. Nemusí ju veľmi kŕmiť, občas pár rezancov, zemiačikov od obeda, kúsok suchého chleba. Nemusí kupovať drahé granule a ešte má aj skoro každý deň vajce. Akurát musí občas zájsť aj s "kuricou" na koniec mestečka za kamarátom na travaricu a tam ju počas popíjania pustí pobehať po dvore. Ten kamarát mal totiž okrem sliepok aj kohúta a tak si "devojka" mohla aj trochu užiť, aby intenzívnejšie znášala...
23.02.2011 - 11:41:17
00
wilkinson: len som chcel mať predstavu čo mu mohlo tak vadiť.. veď to bolo ešte šteňa stále :(
23.02.2011 - 12:29:49
00
Jezus: no asi kým sa toto nevyrieši tak žiadneho psa nebudem mať
CraObs: prave ze to bolo len stena uz teraz mi chýba zvykol som si na neho za 7 mesiace co bol u nás viem ze budú iný psy z inou osobnosťou ale ako som písal vyššie kým sa to nevysvetli tak zatiaľ žiadny pes
23.02.2011 - 13:20:34
00
tak včera som sa bol prejsť s našim berňákom, myslel som si že mám morálne spôsobilého psa...no mýlil som sa 8) ....takéto neslušné návrhy...pfuj.. :)

Prílohy:

berni.JPG
berni.JPG 105.93 KiB thumb_up0thumb_down

20.06.2011 - 08:49:07
00
my mame teraz noveho milacika, vola sa Bruno a je to bernsky salasnicky pes :lol:
20.06.2011 - 20:43:24
00
tak po tom ako mi sused otravil psa tak uz mam nahradu za neho, povahovo je uplne iny ako bol predchadzajuci prajem mu dlhy zivot lebo jeden sused nikdy nevie
vola sa Charon

Prílohy:

DSC00074.jpg
DSC00074.jpg 177.34 KiB thumb_up0thumb_down

DSC00076.jpg
DSC00076.jpg 103.26 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2011 - 19:56:13
00
ma mily kukuc :sun:
27.06.2011 - 20:55:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up