Odvar ako odvar, Desmod je tiez uz len x-ta kopia povodnej parodie tej sceny. :)
18.01.2009 - 20:32:09
00
Ja som nemohol ked mi spoluzak napisal:
Nazdar chlape, zajtra nepridem. Zuby mi volajako v dasnach divnô rastu, takze pridem mozno az na telesnu :D alebo vobec

ed: a este mi napisal:
to nie je z hladiska estetiky, ale z hladiska bolesti.. predstavsi velku zadnu stolicku v dasne, ktore sikmo nahor rastie. asi 45stupnovy uhol a smerom do druhej stolicky a ten tlak boli pri kazdom zahryznuti... a casom sa to moze este zhorsit..
18.01.2009 - 21:13:44
00
Tři mladíci se ubytují u jedné stařenky. Ta večer přijde,
jestli by si nechtěli zasouložit. Mladíkum se to nezdá, ale
nakonec se jeden z nich rozhoupe a jako, že teda půjde.
Tak si tak souložeji, a ten mladík pozoruje, že to vůbec ale
vůbec nejde...
A najednou... Cvak a všechno to jde jak po másle.
Skvěle si užijou a poté se ten mladík ptá:
" Prosím vás,jak to, že mi to nejdříve nešlo a potom
naprosto skvěle?"
A ta hodná stařenka povídá:
" To víte mladej pane, nejdřív strupy a pak hnis."




Prodavač, pokladní a jejich šéf jdou společně na oběd. Cestou najdou starou lampu a když ji začnou otírat, objeví se džin: "Splním každému jedno přání," hřímá.
"Prvnímu mně, prvnímu mně, volají prodavač s pokladní."
"Přejte si," vyzve je džin.
"Chtěl bych být na Bahamách, řídit rychlý sportovní člun a nemít žádné starosti," říká prodavač. Puf - a prodavač je pryč.
"Chtěla bych se opalovat na Havaji se svým milým, nechat si dělat masáž a po ruce mít neustálý přísun pina coladas.", říká prodavačka.
Puf - a prodavačka je pryč.
"Tak jste na řadě, ", obrátí se džin na manažera.
"Chci ty dva zpátky než skončí polední přestávka," říká manažer.
Poučení:
Nechte svého šéfa, ať mluví první.



Přijde frajer do baru, objedná si dvojitej rum, vypije ho na ex, odplivne si a povídá: "Fuj ta uměla řídit." Objedná si dalšího, a zase povídá:
"Fuj ta ale uměla řídit. Ještě jednoho."
Číšník už nevydrží a ptá se, co to jako má znamenat.
A frajer mu vypráví: "No stopuju na dálnici a zastavila mi takováhnusná vošklivá hrozně stará bába.Ptám se jí, jestli mě vezme do Prahy, a vona, že jo. Tak jedem, a baba jede padesátkou,pak už jede stovkou.
Najednou jede stopadesátkou, až to vytáhne na 200stovku. A v tom prudká zatáčka doprava a v ní naštorc kamion. Já jí povídám:
"No babo, jestli tohle vybereš, tak Tě přefiknu."
Fuj ta uměla řídit.`



Zkoušející se špatně vyspal... Ptá se prvního studenta:
- Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?
- Otevřu okno.
- Dobře, a teď popište aerodynamické změny, které v autobuse nastanou?
- ???????????????
- Děkuji, za čtyři, další.
Druhý student stejná otázka, stejná odpověď, stejná známka. Za hodinu je stav zápasu profesor versus studenti 9 : 0. Jako 10. vchází pěkná studentka. Profesor se ptá:
- Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?
- Vysvleču si halenku.
- Vy mi nerozumíte, je opravdu horko.
- Tak si ještě vysvleču sukni.
- Je nesnesitelné horko, stupňuje profesor.
- Tak si vysvleču podprsenku.
To profesorovi vyrazilo dech. Studentka dodává:
- Ještě si můžu vysléct kalhotky, ale okno neotevřu ani kdyby mě měli ošukat všichni chlapi v autobuse.
19.01.2009 - 08:55:37
01
Souloží manželé a najednou si manželka uprdne.
Manžel říká: "Co to má znamenat".
Manželka povídá: "To je jen takový malý větříček".
Tak souloží dál. A po chvíli se manželka počůrá.
Manžel se ptá: "Co toto má znamenat".
Manželka řekne: "To byl malý dešťíček".
A tak souloží dál...
Po chvíli se manžel vysere manželce na břicho a říká:
"Já ti na to seru v tomhle počasí".


Žena doma cvičila nahá aerobik a když dělala provaz přisála se mušličkou na parkety. Podtlak byl však tak velký, že se sama nedokázala odlepit.
Tak čekala na muže, aby jí pomohl. Avšak ani společnými silami se jim to nepodařilo.
Muž tak přemýšlí a hovoří: "Hanba, nehamba, zavolám souseda, je
domácí kutil, tak něco vymyslí". Soused přišel dal si panáka a po chvíli hovoří:
"Vyřežeme pod ní parkety, otočíme jí na hlavu, vyvrtáme dírku a až podtlak povolí, sundáme jí to dolů".
Chlapík chvíli zvažuje a potom hovoří: "Víš co? Parkety jsou drahé. Začneme ji každý masírovat jednu bradavku a až zvlhne, odtlačíme ji jako slimáka do kuchyně, tam je linoleum".

Pán sehnal papouškovi samičku k připuštění, sjednali to s majitelem za 500 Kč. Dali je do klece, přikryli plachtou a teď to začalo. Když je odkryli, měla samička otrhané peří.
„Cos to udělal?” ptají se papouška zděšeně.
Papouch na to: „Za pětikilo snad můžu mít děvku nahou, ne?”
19.01.2009 - 10:29:19
00
Pýta sa ježko zajaca:
- Prečo máš také krátke uši?
- Lebo som romantický. - odvetí zajo.
- A čo to má s tým spoločné?
- Raz som sa tak započúval do spevu slávika, že som nepočul kosačku...
19.01.2009 - 12:36:27
00
Zdravim,

chcem sa pre Vasu informaciu s Vami podelit o prave cerstvu skusenost s ***** rakuskymi *****.

Dnes sme isli do Parndorfu, niekolko metrov rakuskej cesty nas stalo 120 EUR. Nakolko vieme, ze od nadjazdu smerom na Kitsee je dialnica a platena, prechadzame teda cez Jarovce a po prechode rakuskej colnice pred nadjazdom na dialnicu do Viedne odbacame na Parndorf, ako vsetci Slovaci, ktori nechcu platit pri ceste do Parndorfu za tu ich ***** dialnicu.

Lenze rakuski ***** tam dali tento tyzden (policajti ukazovali fotky) hned za prechod (nie za nadjazd) tabulu "dialnica", ktoru si samozrejme nikto nevsimol, a tak nielen my, ale aj dalsich mimmalne 30 aut so slovenskymi SPZ tam stalo a rakuski ***** ich s usmevom kasirovali. A ukazovali uz pripravene papiere formatu A5 vytlacene v SLOVENSKOM JAZYKU specialne pre tento ucel. Takze napriek nepouzitiu dialnice to bolo za 120 EUR.

Na argumenty o tom, ze to je hadam ***** a ze to nie je fer, odpovedal ten rakusky zeleny *****, ze to je za to, ze aj my mame dialnicu od nasej hranice, tak sa to rozhodli urobit aj oni. My na to, ze to je sice pravda, ale ze pokial viem, nikdy tam na nasej strane az po Bratislavu nestal policajt a nevyberal pokuty, lebo to je mestsky dialnicny obchvat, dokonca zrejme neplateny, lebo ma pomoct doprave, nie plnit kasu. A ***** na to pokrcil plecami a ze treba zahlen mavajuc s tou ***** A5 v slovencine.

Takze bolo treba zahlen a ja na zaklade tohto vyhlasujem, ze by bolo fajn, aby dostali ti ***** arschlochari priucku a ludia by im tam mali prestat chodit, lebo v Parndorfe uz nenakupuje nikto okrem Slovakov a Madarov (a par Rumunov). Viem, ze to ja nezmenim, ale aspon vas upozornim na tuto ich ***** politiku, nakolko Rakusko ma holu rit a uz hladaju peniaze aj po kanaloch. Ja chapem, ked rakuski zeleny ***** lezi v maskacoch s radarom za dedinou a meria, ci niekto pri vyjazde z dediny neprekrocil rychlost o 4 alebo 5 kilometrov, lebo oni maju ordnung a keine toleranz. Ale tuto dialnicu proste nechapem a pochopit nechcem.

Takze ja tymto prehlasujem, ze do toho ***** Parndorfu uz nepojdem (aj tak tam posledne razy clovek nic nekupil, v Auparku maju sice predrazeny, ale lepsi tovar, lebo ta ich prestarnuta generacia aj tak modne veci nekupuje), a v Rakusku uz nebudem ani tankovat, radsej natankujem v Taliansku, aj ked drahsie, jedine, na co ich vyuzijem, je prechod po ich ***** dialnici do Talianska na dovolenku, nakolko inak sa tam dostat nema. Ja si tam uz nekupim ani bagetu a rusim tym tohtorocnu planovanu lyzovacku v tej ***** alpskej krajine.

Takze tak. Som rad, ze zijem v normalnom state, kde sice skoro nic poriadne nefunguje, ale kde nie je predpisana norma na to, kolko toaletneho papiera mozes pouyit pri utreti zadku a kde nemam pocit pri pohlade na skarede Rakusanky, ze hodina v ich spolocnosti a bude zo mna impotent.

Zdravim vsetkych, ktori suhlasia so mnou.
19.01.2009 - 16:08:50
00
:shock: :shock: :shock: a nedá sa tam ísť alternatívnou trasou, aby si sa úplne vyhol diaľnici? napríklad cez wolfsthal?
19.01.2009 - 16:28:34
00
my chodime preto cez Berg...
19.01.2009 - 16:46:55
00
geroy: Ak sa nemýlim, tak píšeš o úseku hneď za zollamt Jarovce-Kittsee, kde začína diaľnica, prechádza povyše ponad cestu Kittse-Pama a po niekoľko 100 metroch pred ľavotočivou zákrutou je odbočka doprava dolu z diaľnice. Prídeš na kruháč, doprava máš Kittsee a Edelstal a vľavo smer Parndorf. Je to tak?

EDIT: Som ja ale v obraze! :D


Naposledy upravil tmax dňa 19.01.2009 - 18:34:18, celkovo upravené 1 krát.

19.01.2009 - 17:03:08
00
To nepise geroy, to je mail, co uz par dni koluje po SK. :)
19.01.2009 - 18:15:09
00
Aha, tak nič. Vidno, že som mimo diania... :oops:
Ja osobne tade nejazdím radšej a ani kamošovi som to neoporúčal, nakoľko je tam tento krátky úsek, na ktorom môže dôjsť k nedorozumeniu. A asi aj došlo.
19.01.2009 - 18:33:42
00
to, ze rakuski zeleni ...... maju sklony k buzeracii je jedna vec, ale to, ze si gadzi nevsimol znacku je asi jeho chyba
19.01.2009 - 22:06:43
00
A tu je k tomu "dialničnému" mailu pomerne fundované stanovisko.

http://drahovsky.blog.sme.sk/c/179807/Zamyslenie-nad-emailom-o-pokutovani-vodicov-zo-Slovenska-v-Rakusku.html
20.01.2009 - 07:58:32
00
ludia su asi zviknuti na casy ked A6 este nebola dialnicou, uz nejaky rok je dialnica od hranice, a je tam aj predajne miesto na nalepky. Myslim ze ta pokuta je este mala, € 130, je to skor jemne varovanie z rakuskej strany, a ked to neprestane, pokuta zrealnie. Na druhej strane nechapem, preco niekto na cestu do Parndorfu vyuziva par km dialnice, ked vie prejst cez kitsee alebo berg a ist po miestnych komunikaciach.
20.01.2009 - 08:53:51
00
aha, tak pozeram ze drahovsky to tam jasne "natrel"
20.01.2009 - 08:57:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up