Tak ten je ozaj dobrýýýý :rofl: :rofl: :rofl:
15.02.2010 - 18:10:50
00
:rofl:
15.02.2010 - 18:18:00
00
ktera kocicka patri lucii bile?
ajeto.skauting.cz
15.02.2010 - 18:39:04
00
Tohoto je omnoho viac, niekde na nete boli asi štyri A4 kočičiek. Ktorá kočička má predkov z ukrajinskej atómovej elektrárne atď.
15.02.2010 - 18:46:12
00
ano, a?
15.02.2010 - 18:49:47
00
tento popis produktu ma fakt dostal :lol: http://www.isako.sk/?section=leto-komponenty&doc=item&item_no=629
15.02.2010 - 18:56:37
00
Veľmi SLUŠNE napísaný list na Slovak Telecom

Velice mne stolicuje, když se ani za nejvyšší bytost na nebesích
nemohu nikam dovolat v síti Telekomu. Ty příslušnice nejstaršího
řemesla na infolince ze mne dělají samce domácího tažného zvířete zbaveného své samčí ozdoby, a tak jsou všechny jejich rady na výměšek z tlustého střeva mého trávicího traktu. Občas se tak rozčílím, že musím ty příslušnice nejstaršího řemesla poslat do análního otvoru domácího zvířete produkujícího mléko. Tím chci říct, že celá komunikace s Telekomem je na ženský pohlavní orgán a já si při ní připadám jako mužský pohlavní orgán.


Boh si povolá Busha, Putina a Dzurindu a hovorí: "Zavolal som si vás, lebo patríte medzi najdôležitejších ľudí na Zemi a chcem Vám oznámiťdôležitú správu. Za týždeň bude koniec sveta. Naložte s touto informáciou, ako uznáte za vhodné."

Bush hneď zvolá kongres a hovorí: Dámy a páni, mám pre Vás dve správy, jednu dobrú a jednu zlú. Prvá je, že Boh existuje, takže sme neverili nadarmo,a tá druhá - zlá, že o týždeň bude koniec sveta.

Putin tiež predstúpi pred národ: Nesiem vám dve zlé správy. Boh existuje,čo sme si doposiaľ nemysleli a ešte k tomu o týžeň bude koniec sveta.

Dzurinda s úsmevom predstúpi pred svojich a hovorí: Mám pre vás dve dobré správy. Patrím medzi troch najdôležitejších ľudí na svete a druhá:

Fico nevyhrá tieto voľby!



Sousedi:
O půlnoci zvoní zvonek u Vonásků.
"Kdo je?
"Soused."
"A co chcete, člověče, takhle pozdě v noci?"
"Máte česnek?"
"Nemáme!"
Asi za půl hodiny zvoní zvonek znovu.
"Kdo je?"
"Soused."
"A co pořád chcete?"
"No nesu vám ten česnek."
16.02.2010 - 15:10:45
00
Minule večer ma chalani pozvali trochu von. Manželku som ubezpečoval, že prídem okolo polnoci! A hodiny sa rýchlo míňali a pivo šlo dolu príliš hladko. Okolo 2:30 nad ránom, ožratý ako šarkan, pobral som sa domov. Len čo som vstúpil do bytu, naše kukučkové hodiny v hale odbili a tri krát zakukali. Hlavou mi preblesklo, že by sa manželka mohla zobudiť , tak som duchaprítomne ešte 9 krát zakukal. Bol som naozaj pyšný na svoju schopnosť tak šikovne sa vyhýbať konfliktným situáciám v stave totálnej ožratosti. Ráno sa ma manželka spýtala kedy som sa večer vrátil a ja som jej povedal, že o polnoci. Nevyzerala, že by dačo tušila. WOW! Dostal som sa z toho! Neskôr mi oznámila, že bude treba asi kúpiť nové kukučkové hodiny do haly. Keď som sa jej spýtal prečo, odpovedala: - Si predstav, že v noci naše kukučkové hodiny tri krát zakukali, potom povedali "do *****", ešte 4-krát zakukali, odkašlali si, 3-krát zakukali, chvíľu sa chechtali, dva krát zakukali a nakoniec si prdli.
16.02.2010 - 15:40:40
00
de1mos: :D

Zeby snezny leopard?
16.02.2010 - 15:49:42
00
Je to snežný leopard a v oboch rukách má sedlovky Thomson ^_^
16.02.2010 - 17:33:02
00
alebo na jednej stránke.
"Tu zatiaľ viac toho nieje, lebo toto je beta verzia video galérie. Ale ak to chcete zmeniť, tak mi posielajte veľa peňazí a ja možno niečo dorobím."
Tak toto ma troška pobavilo :D Ale iba možno ! :D :rofl:


:drunk: co je na tom smiesne?
myslim, ze to je velmi slusny web
16.02.2010 - 18:12:31
00
Linka mentálnej pomoci
Dobrý deň. Vitajte na linke mentálnej pomoci. Ak trpíte posadnutosťou, stláčajte opakovane 1. Ak trpíte nerozhodnosťou a závislosťou od iných, poproste niekoho, aby stlačil 2. Ak trpíte syndrómom viacnásobnej osobnosti, stlačte 3, 4, a 5. Ak ste paranoik, už teraz vieme, kto ste a čo chcete. Zostante na linke, práve sledujeme a zaznamenávame váš hovor. Ak si myslíte, že ste mimozemšťan, stlačte 7 a váš hovor bude teleportovaný do materskej lode. Ak ste schizofrenik, pozorne načuvajte vnútornému hlasu, ktorý vám povie, ktorý gombík máte stlačiť. Ak trpíte manio-depresiou, nezáleží na tom, ktorý gombík stlačíte, aj tak vám nikto neodpovie. Ak ste dyslektik, stlačte 9696969696969696. Ak máte amnéziu, stlačte 8 a uveďte svoje meno, adresu, telefónne číslo, dátum narodenia, číslo osobnej poistky a rodné meno vašej matky. Ak trpíte dvojcestnou nervovou poruchou, po zvukovom signáli, prosím, nechajte odkaz. Prípadne aj pred signálom, alebo po signáli. Prosím, čakajte na zvukový signál. Ak trpíte krátkodobou stratou pamäti, stlačte 9. Ak trpíte krátkodobou stratou pamäti, stlačte 9. Ak trpíte krátkodobou stratou pamäti, stlačte 9. Ak máte nízke sebavedomie, zaveste. Všetci operátori sú zaneprázdnení a vôbec nemajú čas sa s vami baviť. Ak ste blondínka, nič nestláčajte, mohli by ste to pokaziť.
16.02.2010 - 19:09:15
00
ad. "Predám bike a nakúpim lacné drogy" :-]

Prílohy:

Drugs.jpg
Drugs.jpg 44.01 KiB thumb_up0thumb_down

16.02.2010 - 19:19:39
00
nova vôna do auta
take mat :P :D

Prílohy:

19851.jpg
19851.jpg 348.94 KiB thumb_up0thumb_down

16.02.2010 - 21:33:45
00
:D tak to by dlho nevydrzalo
16.02.2010 - 21:35:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up