zajtra objednavam celu paletu :oops:
aj srat sa do toho moze?
20.04.2007 - 22:31:33
00
:lol: :lol: :lol: ale k Tiger36 ono je pravda,ze niektory chalani odpisu blbinu,ale blbu otazku podobna odpoved...ale ad1)Nik ta nevyhadzuje a mrzi ma,ked ta niekto urazal a z tym urcite nesuhlasia ani moderatori,no ad2 si uvedom,ze si na MTB XC strankach,kde ti s inym stylom moc nema kto co povedat.a ad3) treba citat starsie temy skor nez zacnes novu,nakolko sa tu opakuju tie iste veci dokolo :idea:
21.04.2007 - 03:45:38
00
zajtra objednavam celu paletu :oops:
aj srat sa do toho moze?


zatial nie, ale pre teba mozno vyvinu nieco specialne :wink:
21.04.2007 - 09:47:43
00
NEmyslím, že by sme niekoho mali obmedzovať preto, lebo nemá základné vedomosti... tá miestnosť je dobrý nápad,ktorý sa mi skôr pozdáva...
by som chcel vidieť, čo by na tieto vyhlásenia povedal UNICEF 8)


Prosim Ta, hlavne tu neobhajuj tych, co nemaju zakladane vedomosti - nech najskor hladaju a citaju! Na nete je hafo informacii...

A co sa tyka tych podla Teba "obmedzeni" - je to len ochrana fora proti znehodnocovaniu tou skupinou ludi o ktorej tu piseme...

Je vidiet, ze si pravdepodobne nikdy nemal do cinenia s administraciou nejakeho fora...

pozri nechcem nikoho brániť ale tak tým,že niekoho vyhodíš nevyriešiš nič!! jasné, že tu sú aj nejakí tí pakovia,čo tu robia bordeľ a tých by som tiež najradšej vyhodil ale tak čo už?? a ešte by som chcel vidieť, ako by si robil admina ty..... mier...
21.04.2007 - 11:20:33
00
ale co sa stale hadate, hlavne ze sme zdravi.....
21.04.2007 - 12:03:37
00
ako ja nemám konflikty s nikým ale tak keď napíšem svoj názor tak ho musím brániť.....
ale hlavne,že sme zdraví... aspoň takmer všetci...
21.04.2007 - 12:24:32
00
keyboard_arrow_up