ktorý dres by ste si kupili
by bôbcha 5% [ 4 ]
by oskar 1% [ 1 ]
by gronkjear 7% [ 5 ]
by poi 4% [ 3 ]
by attiiii 1% [ 1 ]
by velky marecej 7% [ 5 ]
by kiri 7% [ 5 ]
by gronkjear 2 7% [ 5 ]
by tomcat 61% [ 46 ]
Celkový počet hlasov : 75
marecej veď ty dostaneš ban :lol:
16.01.2008 - 23:35:46
00
problem je, ze design stranky mtbiker.sk stoji za zaplakanie a kedze ludia sa tvaria, ze dres by mal zodpovedat stranke tak logicky mi z toho vychadza, ze aj dres bude stat za zaplakanie

marecej má pravdu,s tým logom MTBiker treba niečo poriešiť,veď zmena loga je dnes bežná vec.
16.01.2008 - 23:45:46
00


Zverte návrh a výrobu Dijkovi,veď AM.EN dresy sú vydarené,pohodlné a hlavne sú volné a aj cena bola gut.
P.S.Tie vaše farby sú grc. :cry:


:) Ďakujem neprosím. Myslím, že s týmto tragickým designom sa veľa nedá robiť, a navyše som v ukážkovom konflikte záujmov;)
17.01.2008 - 10:53:04
00
marecej má pravdu,s tým logom MTBiker treba niečo poriešiť,veď zmena loga je dnes bežná vec.

to este tak, teraz ked si davam robit dres aj s logom mtbiker, ho chcete menit. nic sa menit nebude :evil:
17.01.2008 - 17:14:40
00
Som rada, ze aspon niekomu sa paci triko.. Este som sa o jedno pokusila.

fotoalbum.eu
18.01.2008 - 13:45:00
00
Mam taku mozno bezvyznamnu myslienku. Ale co takto sa opytat tej firmy, co bude tlacit trika, ze ci nechce byt zaroven aj sponzorom. Na triko by sa mohlo umiestnit jej logo(napriklad dozadu, aj tak tam vsetci nosite vaky) a boli by sme taka chodiaca reklama a trika by boli za good cenu. Ja s tym mam skusenost troska s inymi produktami, ale za opytanie clovek nic neda.
18.01.2008 - 13:51:02
00
Mam taku mozno bezvyznamnu myslienku. Ale co takto sa opytat tej firmy, co bude tlacit trika, ze ci nechce byt zaroven aj sponzorom. Na triko by sa mohlo umiestnit jej logo(napriklad dozadu, aj tak tam vsetci nosite vaky) a boli by sme taka chodiaca reklama a trika by boli za good cenu. Ja s tym mam skusenost troska s inymi produktami, ale za opytanie clovek nic neda.

pravda, ale neviem ci nie aj vsetky taketo firmy si uz od vyroby rovno hodia svoje logo. a zlava za to teda nie je. neviem ako ostatne...
18.01.2008 - 14:20:33
00
Sledujem túto tému ohľadom dresu MTBIKER od začiatku, ale nevyjadroval som sa, lebo okrem návrhu od TOMCAT, nie je sa k čomu vyjadrovať.
Je to jediný návrh, nad ktorým asi autor sedel a rozmýšlal dlhšie ako jeden deň.
Hlasoval som za TOMCAT.

8) Okrem toho my si riešime vlastné dresy (tričko + nohavice). Robil nám to moj brat. Máme konečne kompletne grafiku vo vektorovej grafike umiestnené v strihoch.
Preto ten obrazok je taký, aký je - rozstrihaný.
:arrow: Vo voľných červených a čiernych poliach sú samozrejme logá našich sponzorov, ktoré som zámerne vymazal, aby som nebol obvinený z nedovolenej reklamy. Predok a zadok je podobný, len logá sponzorov sú inak rozmiestnené vo voľných červených a čiernych poliach.

Chceme to dať robiť do DEEM Žilina, ale asi sa pôjdem v priebehu týždňa opýtať aj do NYNA, Lehota pod Vtáčnikom.

Prílohy:

dres.jpg
dres.jpg 68.51 KiB thumb_up0thumb_down

23.01.2008 - 23:34:24
00
Som rada, ze aspon niekomu sa paci triko.. Este som sa o jedno pokusila.

fotoalbum.eu


toto je chutne to pismenkove ... len skus dat elegantnejsie farby .. zda sa ze mas talent takze iste ti to pojde .. vykasli sa na farebnu schemu loga
24.01.2008 - 12:29:42
00
dakujem :)
ale ono to nema zmysel myslim. Ten tomcatov je najlepsi :shock:
24.01.2008 - 19:27:21
00
base:
..tiež pekný návrh.... dal by som sa nahovoriť...
24.01.2008 - 20:43:10
00
base zatial najkrajsi a jediny co by som si kupil :)
24.01.2008 - 20:52:49
00
jedna vec je ako to vyzera teraz a druha ako to bude vyzerat na cloveku, resp na biku... a celkovo ta kombinacia bielo-cierno-oranzova nieje velmi pekna. ale co uz, ked bude vybraty nejaky pekny asi si ho kupim :)
24.01.2008 - 21:00:27
00
base: takto ciste bez reklamy je to pekne.
24.01.2008 - 21:11:55
00
Sledujem túto tému ohľadom dresu MTBIKER od začiatku, ale nevyjadroval som sa, lebo okrem návrhu od TOMCAT, nie je sa k čomu vyjadrovať.
Je to jediný návrh, nad ktorým asi autor sedel a rozmýšlal dlhšie ako jeden deň.
Hlasoval som za TOMCAT.

8) Okrem toho my si riešime vlastné dresy (tričko + nohavice). Robil nám to moj brat. Máme konečne kompletne grafiku vo vektorovej grafike umiestnené v strihoch.
Preto ten obrazok je taký, aký je - rozstrihaný.
:arrow: Vo voľných červených a čiernych poliach sú samozrejme logá našich sponzorov, ktoré som zámerne vymazal, aby som nebol obvinený z nedovolenej reklamy. Predok a zadok je podobný, len logá sponzorov sú inak rozmiestnené vo voľných červených a čiernych poliach.


No tak tento dres je fakt fajny :shock: ...dal by sa kupit??? a ak ano tak za aku cenu...teda bez tych sponzorov..tak ako je na obrazku.. :)
25.01.2008 - 09:33:36
00
keyboard_arrow_up