Tak znovu: https://pokec.azet.sk/

A kedze uroven kvalitneho cyklistickeho fora zacina kvoli par individuam citelne upadat a zacina sa kopit nezmyselne a neprinosne OT, tak je zjavne nacase zase zacat viac strazit obsah a selektovat OT.
10.04.2016 - 17:09:53
012
a moj forum/inzerat rozhodol? hm "to mozem povazovat ako uspech?" no toto som ale nechcel, ci dalsi potom blbnu?
10.04.2016 - 17:16:51
00
Jezus napísal:
Tak znovu: https://pokec.azet.sk/

A kedze uroven kvalitneho cyklistickeho fora zacina kvoli par individuam citelne upadat a zacina sa kopit nezmyselne a neprinosne OT, tak je zjavne nacase zase zacat viac strazit obsah a selektovat OT.


cítim to rovnako, pár indivíduí čo nemá takmer žiadny príspevok k téme zamorilo takmer každú tému..., až strácam chuť sem chodiť, aj keď som tie indivíduá blokol. inak chcel by som mať ich čas na písanie toľkého OT a ešte si myslieť že som borec.. najhoršie, že ani moc nevidím nejaké demokratické riešenie, že čo s nimi.
10.04.2016 - 17:22:24
08
nuz, zase co je skody na tom, ze forum zije? A "odbornych" tem sa to negativne nedotyka
10.04.2016 - 17:24:29
00
Forum neni talker, ale tie zvykli zakapat prave na elitarstve a na dokazovani si, zs nie su ziaden pokec.sk
10.04.2016 - 17:26:41
00
ot, omg, wtf a vselijake morbid skratky, ale sa pri tom citite. chore. zamoril. vy zamorujete samym diktovanim, parametrizovanim dalsich.
kolko si toho bikejoring odomna precital, ked tak zrazu nepisem k temam? nehovorim ze vzdy, obcas sa diskusia preladi.
10.04.2016 - 17:28:14
00
lapaloma napísal:
nuz, zase co je skody na tom, ze forum zije? A "odbornych" tem sa to negativne nedotyka

To nie je ziadna skoda. Ja prvy zivot fora v ramci urcitych hranic podporujem. Keby nie, tak tema STATUS zanikne skor ako skonci jej prva strana. Ale vsetko ma svoje hranice.

Obcas uz nezmyselne OT zacina presakovat aj do odbornych tem. Je to dane tym, ze ludia na tie hluposti reaguju a neignoruju ich, tzn. dotycni dostavaju vsade tu vytuzenu pozornost, kvoli ktorej sem zacali chodit. Jediny sposob je ignoracia a mazanie OT. V odbornych temach sa to pokusim strazit v ramci moznosti, vy samozrejme mozete vyslovene OT nahlasovat. Temy "status" a "piekosvisko" na balast uplne postacuju.

Forum ma ludi lakat a nie odradzat. A je to stale v prvom rade cykloforum, teda diskusia o bajkoch, komponentoch, doplnkoch, trasach, akciach atd.
10.04.2016 - 17:38:37
04
politika sa mi tu tiez nepaci. keby sa zrusil status, lebo som ho vytvoril, mi nebude vadit. ved uz len, ze preco prave ja som zalozil status, niekomu straaasne vadi. vsak mohli zalozit oni... jaaa neviem, lebo adop, vhodny na ponizovacky nafukancov.
a co ked shimano spravi brzdove kotuce, ake som nakreslil a vo fore niekto napisal, ze to tak kludne moze byt? to by uz hadam ani nevydrzali a pukli od jedu? len klud, neprisiel som sem nikoho stvat.
10.04.2016 - 17:43:05
00
no sorry ,ale ked 20 ak to nebolo viac stran vkuse, zapisu traja ludia s par slovnymi prispevkami ...sa trosku uvedomte ,pokec je naozaj inde...
11.04.2016 - 10:21:49
00
nevyuzivane forum, zrazu zaujem, diskusie. cez sukromne spravy je to hroze, lebo by sa kazdy pytal takmer to iste, ondividualne odpovedat je vela prace. takto sa clovek dozvie aj citanim. viem, forum atd.
11.04.2016 - 10:31:59
00
sukromne spravy sa daju posielat viacerim naraz ...a existuje trebars apka viber mozes mat na pc aj fone a mozte si pisat dozblbnutia ;)
11.04.2016 - 10:42:51
00
aky zmysel ma zobrazovat pocet prispevkov pouzivatela?
11.04.2016 - 19:41:29
00
dat na moznost zobrazovania.
11.04.2016 - 19:48:24
00
Mame noveho admina?
12.04.2016 - 08:43:10
00
niekde je mozmost zobrazenia, kto a za kolko napisal najviac pismen, v obdobiach za den, tyzden, dva tyzdne, mesiac, pol roka, rok, dva roky a celkom za existenciu pocitania. konkretne je to wlist. a nikto sa nestazuje. tu je to o pocte prispevkov.
--chcel by som vediet, ktory prispevok ma najviac palcekov, pripadne prve tri, alebo desat a ktory najmenej. to by som bral len ako zo zvedavosti.

dalsie, kolko gb sa uz ulozilo len z textov prispevkov, jedno pismeno ma tusim jeden bajt.
12.04.2016 - 16:41:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up