Je tu este jedna vec, ktora tu neodznela. Kolkych tzv. "PREDAJCOV" členov tohto fora sa to vlastne týka? Ako ratam tak ratam je ich pomenej :wink: Takze otazka odo mna : Ako sa im odmenime za ich rady, skusenosti a pomoc :wink:
PS : kedze je tu rôzna zmes prispevkov a nazorov asi to nevyriesime a uz vôbec nie bez nazoru tych, ktorych sa to tyka.
02.12.2008 - 21:59:43
00
Ja za to, ze mi na fore niekto poradi nikoho odmenovat nebudem (od toho forum je a je free) a taktiez naopak od nikoho nebudem ocakavat nic za to, aby na fore mohol byt. Je jedno, ci mi poradi niekto kto sa tym zivi abo niekto, pre koho je to hobby. Ja rovnako ako vsetci na fore tiez poradim a nic neocakavam. Ak sa to zacne nejak podmienovat, tak forum straca povodny vyznam. Toto nie je dobra cesta. A co sa tyka toho, ze predajca by mohol spravit nieco na revans (workshop, zlava a pod.), tak taka iniciativa moze po tejto vyzve od admina prist len a len zo strany toho-ktoreho cloviecika ktory na to ma cas/prostriedky/chut.

P.S. Ak nikto nebude mat dobrovolny zaujem posobit na fore oficialne ako predajca, tak zostanme my radsej pri povodnom stave ako to fungovalo doteraz, lebo sa to tu vsetko *****.
02.12.2008 - 22:15:39
00
P.S. Ak nikto nebude mat dobrovolny zaujem posobit na fore oficialne ako predajca, tak zostanme my radsej pri povodnom stave ako to fungovalo doteraz, lebo sa to tu vsetko *****.

Jezus, aj napriek tomu ze som to nenapisal celkom jasne si pochopil co som tym myslel :wink: .
Vsetko funguje dobre tak do toho nevrtajme. Howgh
02.12.2008 - 22:19:40
00
1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity. - marecej
03.12.2008 - 10:57:52
00
1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity. - marecej

Ktory prispevok ??????
03.12.2008 - 13:14:25
00
to mi uz viac nerob, prave som jedol... :-D
03.12.2008 - 13:17:16
00
marek001 .. ten ktory bol vymazany a nahradeny tym cervenym textom
03.12.2008 - 13:18:43
00
to mi uz viac nerob, prave som jedol... :-D

predpokladam, ze to monitor chytil :-P
03.12.2008 - 15:20:34
00
ja by som bol radsej za oznacenie uzivateliek pouzivajucich muzsky nickname a uzivatelov pouzivajucich zensky nickname. :idea:
Robim v obore, nikoho som nenutil kupovat u nas ani nebudem nutit, je mi uplne jedno na com kto jazdi, pokial to neni lopata, pokial niekto lopaty nepredava, alebo priamo nekradne.
ale predajca niesom, takze ma oznacovat nemusite :)
03.12.2008 - 19:38:29
00
ja by som bol radsej za oznacenie uzivateliek pouzivajucich muzsky nickname a uzivatelov pouzivajucich zensky nickname...

to by mohlo byť fajn, akurát sa určite nájde nejaký expert, čo by si to nastavil naopak, čo ale nemusí byť nutne problém ;)
03.12.2008 - 20:39:14
00
ak som spravne cerva pochopil, snazi sa posunut forum do dalsieho, vyssieho a profesionalnejsieho levelu prave pomocou predajcov v odbore... len sa snazi najst cestu... (alebo nie?)
03.12.2008 - 22:59:12
00
ono forum dost stagnuje a toto bol konkretne moj napad obkukany z jedneho zahranicneho fora kde funguju predajcovia aj vyrobcovia oznackovani a ludia mozu davat otazky konkretnej osobe v konkretnej sekcii fora a dostanu vzdy odpoved od cloveka ktory sa v tom vyzna respektive ma k tomu naozaj co povedat
03.12.2008 - 23:05:52
00
Napad nie je zly, len pri 3000 registrovanych, z toho 300 aktivnych a max 10 ludi z branze je to tazko realizovatelne v ramci malej republiky, tzn. mala cielova skupina a maly zaber. Mojim cielom by skor bolo prilakat novych clenov, zamerat sa smerom von z fora, tzn. napr. oslovit inych predajcov v SR, ci uz netovych alebo kamennych, ktori na fore nie su a dat im priestor na fore vo forme zvlastnej sekcie a za odmenu budu zviditelneni a mozu si dat na predajnu logo "I am mtbiker.sk active" a pod.
03.12.2008 - 23:32:45
00
Ako prvy krok by to nemuselo byt zle. Mozno to stacilo len v prvom prispevku lepsie "odkomunikovat" :).

Ak by sa ukazalo ze to prinasa vysledky tak by sa aj Cervove zamery lahsie presadzovali.

Ako rozdelite ludi do sekcii podla toho ci sa v tom vyznaju a ci maju k tomu co povedat?

Pre oznaceneho zastupcu nejakej znacky bude este horsie ostat objektivnym.
04.12.2008 - 09:48:15
00
Pokiaľ ma pamäť neklame, tak prvý konfliktný príspevok bol Tvoj Dymino.
04.12.2008 - 10:56:52
00
keyboard_arrow_up