lezie to aj Vám na nervy?
áno, je v tom bordel 69% [ 18 ]
nie, povznesiem na nad to 12% [ 3 ]
je mi to jedno 8% [ 2 ]
čo? 12% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 26
Hallo chlapci. Nemáte aj Vy v poslednom čase pocit, že sa v bazáre množia v oddenelí all mountain tesco pevné biky, v sekci FR/DH liberty po babke a podobné zvrátenosti??? :roll: Mne to osobne dosť prekáža ked si chcem nájst niaky inzertovaný produkt a počas toho sa musím predierať 70% uplne spamových inzerátov. Vid dema pegas a kellys proton v all mountain, alebo RST capa a Easton rajdy v oddelení XC bajkov. Prípadne 5 vetový inzerat napisany na pol strany. Viem že sa to nedá nijak ochranit ani to nie je v kompetenci admina či moderatorov(fóra) mazat taketo nehodiace sa inzeráty, bo by tu museli sediet 24 hodin denne. no rad by som tymto aspon apeloval na dotycných ludi aby sa nad sebou zamysleli a vedome "nespamovali" a nezneprijemnovali tak ludom pobyt v bazari. Tym ze budute inzertovat tu istu vec v 10 uplne odlsinych sekciach si nepomozete. I ked viem že drvivá vacsina z nich nie su foristi takze si toto neprecitaju .Dakujem za slovo, hne dmi je lepšie.
19.02.2008 - 13:09:11
00
Máš pravdu, mám problém bazár oddeliť od ozajstných spamov, nie ešte zisťovať obsah každého inzerátu. Ale neviem či táto výzva padne na úrodnú pôdu.

Otázka však znie, ozaj v ňom potrebuješ každý deň niečo hľadať?
19.02.2008 - 13:13:16
00
v kompetencii to sice je..ale v casovej jednotke 24 hodin ktoru nam ponuka jeden den sa to stihat neda
19.02.2008 - 13:18:29
00
Máš pravdu, mám problém bazár oddeliť od ozajstných spamov, nie ešte zisťovať obsah každého inzerátu. Ale neviem či táto výzva padne na úrodnú pôdu.

Otázka však znie, ozaj v ňom potrebuješ každý deň niečo hľadať?



a to akože s kludom povieš, že "ja tam chodím raz za tyzden, raz za mesiac. Spamujte si kolko chcete" ... to urcite nie je správne. Rád by som si pozriel vysledok ankety ktorá by zistovala ci ludia chodia do bazaru uz s presnou predstavou co idu hladať alebo sa len potuluju po bazare a pozeraju či niekto/niekde volačo neponuka v cene ktora by ich nahodne oslovila...

nejde o to ako casto nasvtevujes bazar.
19.02.2008 - 13:21:21
00
mala lyska .. mas samozrejme pravdu .. ale bolo vopred jasne ze ti nikto neslubi ze to napravi ani ze to dokaze ovladat ;-] cize ostan pri poslednych slovach prveho prispevku a nechaj to tak
19.02.2008 - 13:42:31
00
lapaloma 100 bodov.

Malá líška, to z čoho ma ideš osočovať? Bazár pozeráme viacerí každý deň. Kvôli tebe mám prísť ráno do roboty o hodinu skôr, prečítať si každý inzerát a upravovať to? Vieš koľko stojí moja hodina pracovného času? A navyše si nemyslím, že by to "spamovanie" bolo také neúnosné. Ďalšia vec, pokiaľ sa to týka cyklistiky, ako mám rozlíšiť, či ten tesco bike chce niekto naozaj predať alebo len spamuje? Ak uprieme právo dávať do cyklobazáru inzeráty ohľadom bikov, za chvíľu by tam nemusel byť žiadny.
19.02.2008 - 15:50:07
00
na toto je jednoduchy liek: treba si to vyskusat robit, cervo sa vasej iniciative urcite nebude branit
19.02.2008 - 15:57:17
00
Práve som ti to chcel littlefox navrhnúť. Tak čo, berieš to, keď je to pre teba taký neprekonateľný problém?
19.02.2008 - 15:59:44
00
Pre mňa je hlavne nepochopitelné ako si Giro vybuchol. :? osočovať ťa? ani v náznaku. napísal som to čisto zo zaujímavosti aký nazor nato máte Vy ostatní, tunajšia komunita. Tak to prosím neprekrucuj.

A taktiež som nenapísal aby moderátori posudzovali či chce či nechce naozaj niekto vec predať. Ani som ich prácu neznevažoval. Písal som len o tom, že ma serie že v sekci XC bajky najdem inzerat na vidlu na rajdy na 20kilove celopero len nie to, na čo je ta sekcia urcena cize na xc bajky. Stáva sa to dosť často. ba priam pravidelne.

A taktiež som nehladal niake konkretne riešenie problemu. Len som touto cestou chcel apelovať na ludí, aby niečo také nerobili. Že to neprospieva kvalite bazáru.
19.02.2008 - 16:40:59
00
napísal si toto: a to akože s kludom povieš, že "ja tam chodím raz za tyzden, raz za mesiac. Spamujte si kolko chcete"

Pochopil som to, akože sa slabo starám o tieto veci. Ak si to myslel ako moju potrebu niečo hľadať v bazáre, potom OK, vybuchol som neodôvodnene.

Aj mňa to trápi, avšak také inzeráty nie je možné presúvať, len mazať.
19.02.2008 - 16:59:19
00
napísal si toto: a to akože s kludom povieš, že "ja tam chodím raz za tyzden, raz za mesiac. Spamujte si kolko chcete"

Pochopil som to, akože sa slabo starám o tieto veci. Ak si to myslel ako moju potrebu niečo hľadať v bazáre, potom OK, vybuchol som neodôvodnene.


Ano presne tá druhá alternatíva je adekvátna. to som presne myslel. Ja sám chodím do bazáru len výnimočne, dokážem si aj bez neho pozhánať veci. No to nemení nič na skutočnosti, že ked sviatočne doňho pleziem ma vytáča ten bordel :)

Aj mňa to trápi, avšak také inzeráty nie je možné presúvať, len mazať.


a mazať je asi nie najstastnejsie riešenie. Je to asi len na ľudoch, ktorí inzertujú.



som rád, že sme sa nakoniec pochopili :)
19.02.2008 - 17:07:55
00
Aj ja :-)
19.02.2008 - 17:28:06
00
No musim dat za pravde foxovi ze je v tom bordel, lebo ak som hladal kolesa tak tak som tam nachadzal vsetko mozne aj nemozne. Ale dam za pravdu aj modom ze to robia dobrovolne a robia co mozu. bez nich by tam bol asi bordel este vecsi. Ale v ramci moznosti by som nemilosrdne mazal inzerety ktore do danej oblasti nepatria a ti co ich davaju by si uvedomili kde patria.
19.02.2008 - 18:16:56
00
foxik nedurdi sa, odo mna by si si aj tak urcite nic nekupil :wink:
aj mne tento fenomen v poslednej dobe trocha vadi, ale ktohovie, mozno by tam bolo dobre napisat nejake pravidla na pisanie inzeratov alebo aspon postup, ked niekto nezvladne taku elementarnu cinnost...inak to uz nevidim...bud su ti prispievatelia taki sprosti, alebo tie decka fakt nemaju co robit a spamuju na pol strany... :roll:
19.02.2008 - 19:18:49
00
ziadny navod nepomoze, pomoze jedine vyhodit decka od internetu von na bike...a veci nech predavaju ich rodicia
19.02.2008 - 21:43:20
00
keyboard_arrow_up