A ako je to s pedalmi ked s kupim kellys tretry musim mat aj kls pedale ?
A nadstavce na tretrach su ne vsetkych rovnake ?
Pojdu mi na vsetky pedale ?
04.05.2014 - 21:00:59
00
Nastavce na tretrach (kufre) sa predavaju s pedalmi, takze sediet budu.

Do kopca nevladzem, z kopca sa bojim a po rovine ma to nebavi.

04.05.2014 - 21:09:19
01
jurdo napísal:
Kde odporucate kupovat 1. Tretry ? Na internete alebo v obchode ?

Osobne odporúčam vyskúšať v kamennom shope a potom objednať daný model z eshopu. Alebo objednaj z eshopu zo dva modely každý v dvoch veľkostiach a tie čo najlepšie sadnú necháš a ostatné pošleš späť :D na to ale musíš mať dosť peňazí, ktoré ti nebudú chýbať kým sa ti vrátia :P
04.05.2014 - 21:29:46
00
"Alebo objednaj z eshopu zo dva modely každý v dvoch veľkostiach a tie čo najlepšie sadnú necháš a ostatné pošleš späť :D na to ale musíš mať dosť peňazí, ktoré ti nebudú chýbať kým sa ti vrátia "
To by som chcel vidieť toho čo to takto robí :D . Predsa keď ma niekto dosť peňazí tak si rovno kúpi tretry v kamennom obchode ktoré mu sedia a nebude čakať a posielať tovar späť kvoli pár ušetreným eurám.
05.05.2014 - 19:10:09
02
keď si predstavím ako u nás ludia skúšali aj vyše 10 párov kým niečo sadlo a rozhodli sa tak to fakt to poštovné vrátených kusov za tú podporu kamenných shopov nestojí :) aj je niekde výrazný cenový rozdiel medzi kamenným a eshopom tak si objednaj ale keď ťa niekto obskakuje hodinu a radí ti a vysvetluje rozdiely medzi modelmi atď atď tak pre 3-5 eur by som si už kúpila v kamennom .... a aj to tak robím zväčša
08.05.2014 - 10:14:37
06
Máš pravdu, to by sa nemalo robiť. Vážim si aj prácu ľudí v kamennom obchode a tak isto tam aj nakupujem, ale tretry som objednal cez net, nakoľko medzi kamenným a obchodom na nete bol bezmála 40 EUR-ový rozdiel ;) .
08.05.2014 - 10:24:32
00
má niekto skúsenosť s číslovaním MAVIC tretier? pokukujem po ALPINE modely ale podľa tabuliek mi vychádza veľké číslo a keďže Mavic sa dá u nás riešiť len cez net bojím sa to objednať Dík
08.05.2014 - 10:35:03
00
Ja ked som kupoval moje shimana velk.48 musel som cez net, v obchode na mna pozerali ako by som chcel vianocny stromcek v maji. MTBckove mam adidas a niekto mi vravel, ze velkosti su zhodne tak som cez net objednal 48 a sedia. Cenovy rozdiel nebol velky ale do obchodu by som musel dva krat a zaplatit zalohu co som nechcel, mna nebavi stale behat po obchodoch.
08.05.2014 - 11:19:45
00
Tiez mam podobny problem, normalna teniska 48, tretra asi 49 - v kamennych obchodch toho zial vela nenavyberam. Par dni dozadu som bol kupovat chranice na kolena a to som siel do najblizsieho obchodu rovno (Bajkula), 1. velke, 2. male, tak 3. objednali a tie uz by mali byt fajn. :) Na nete sa daju mozno aj o 10e lacnejsie kupit (neskumal som), ale velksot by som len mohol tipnut a to postovne hore dole + cas na balenie a postu (odoslanie, prevzatie, balenie), uz by som bol v minuse. :)
08.05.2014 - 11:41:24
00
Ak si objednal v obchode aj tak tam pojdes druhy krat.
V tom cislovani by uz mohli urobit poriadok, ja mam topanky od 45 az po 49 ako by mal kazdy vyrobca iny meter.
08.05.2014 - 11:54:09
00
vladoNM napísal:
Ja tie XC50-ky plánujem v bielom prevedení, tak ti potom poviem :D

Tak dnes mi už prišli. Moje prvé dospelácke tretry a nemôžem sa ich nabažiť, zatiaľ len po byte, von pôjdu asi tak o týždeň :) Ale ak budem po ruku ne ne v kuse nadávať, tak si už biele v živote nekúpim, teraz bola proste väčšia túžba ich mať ako zdravý rozum :D

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

09.05.2014 - 15:13:18
00
Laro22 napísal:
Robí niekto širšie špičky tretier ako shimano? lebo na dlžku mi sedia shimana parádne ale mám lavú širšiu ako pravú nohu :D a po 30km mi trošku trpne...

Giro robi modely normalne aj HV, ktore by mali byt sirsie. Skus pozriet ;)
09.05.2014 - 15:38:15
00
Cestne mam tiez biele, je to dobre v lete aby sa neprehrievali ak je chladno dam navleky.
09.05.2014 - 16:08:49
00
Pnr napísal:
Giro robi modely normalne aj HV, ktore by mali byt sirsie. Skus pozriet ;)

Dík za info kuknem, no aj Shimano robí širšie ako som zistil...

„Keď nemáte náladu, nevydarí sa vám deň, práca sa stane monotónnou a zdá sa, že miznú aj posledné nádeje, stačí vziať bicykel a previezť sa po ceste, bez myslenia na čokoľvek iné ako na svoju jazdu.“ Arthur Conan Doyle

09.05.2014 - 16:09:52
00
milos21 napísal:
Tak dnes mi už prišli. Moje prvé dospelácke tretry a nemôžem sa ich nabažiť, zatiaľ len po byte, von pôjdu asi tak o týždeň :) Ale ak budem po ruku ne ne v kuse nadávať, tak si už biele v živote nekúpim, teraz bola proste väčšia túžba ich mať ako zdravý rozum :D

Ty sa môžeš prejsť aspoň po byte, ja na tie moje stále ešte čakám, ešte nedorazili :(
Ja sa tých bielych nebojím, budú to moje prvé, tak uvidíme.
Tak nech sa dobre nosia, hlavne aby padli na nohu.
09.05.2014 - 21:23:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Tretry a obuv ~ MTB tretry)
keyboard_arrow_up