Jazdíte v nich aj DH alebo enduro či allmountain ?
10.02.2015 - 15:36:35
00
Mam freerider vxi,ci ako sa to volaju,s tou hladkou podrazkou,co sa tyka gripu na pedaloch,tak velmi podobny ako na spdckach,teda 100%. Dnes som s tym slapal po snehu blate,strme strkove tieto a na moje prekvapenie to vobec nebola ziadna tragedia. Tiez som cital tu recenziu.
Imho mas jedno ci jazdis DH,enduro,toto je o osobnej preferencii.

Btw,po 4 rokoch jazdenia na spd a celom zivote nejazdenia na biku pred tym,som presiel na platformy. Uz som bol dvakrat,vobec si na to neviem zvyknut.najvacsi problem je,ze neviem polozit nohu na pedal.stale mam pocit,ze nemam nohu dobre,s spd som mal vzdy rovnako a asi som si na to celkom zvykol. Inac si neviem jazdenie na platformach s fivetenmi vynachvalit. Zvyknem si niekedy vobec?
21.02.2015 - 16:20:08
00
Podla mna je to velmi individualne. Ja som si nezvykol zas na SPD, cely zivot som jazdil na platformach a ani 10rokov jazdenia SPD mi nepomohlo. Znovu som sa vratil k platformam spolu s FIVETENmi a je to takmer to iste. Ale ano, ten pocit ze nemas spravne nohu po case prejde. ;)
21.02.2015 - 17:05:08
00
Co ti vadilo na spd?
21.02.2015 - 17:47:29
00
Vadila mi prave ta fixna poloha, miestami ked som potreboval zdvihnut nohu z pedalu, alebo presunut tazisko na jednu nohu a zdvihnut druhu, tak som si uvedomil ze je to SPD. potom rovnako taka neistota a strach ze je to SPD a ked to bude na hrane, nevyskocim z bajku, ale idem s nim, .. jazdieval som omnoho opatrnejsie.
21.02.2015 - 17:53:38
00
Pre toto som sa dokopal k platformam. Neskusal som niektore veci kvoli tomu,ze som nechcel pri nezvladnuti zostat spojeny s bikom.
21.02.2015 - 18:02:31
01
resurection Je mozne, ze mas male pedale pre tvoju nohu. Uz som take mal. Musel som mat nohu na milimeter presne na pedali aby sa mi dobre slo. Boli proste male. Kupil som si casom ine a tento problem vymizol.
22.02.2015 - 19:32:08
00
Dufam,ze nie, nechce sa mi moc uz investovat:) ale vyzeraju dost velke. Len ja davam spicku na pedal a to je uplne odveci,zlozvyk. Dam im este sancu. Chcem si na to zvyknut, mam nove fiveteny,tak nech ich vyuzijem. A neviem si to vynachvalit oproti spd,ked skusam a idem do neistoty-nechcem povedat,ze spd su zle.
22.02.2015 - 20:07:40
00
tiez uvazujem nad kupou five ten, ty co ich jazdite neohybaju sa moc pri pedalovani a nestracate pri tom silu co ide do pedala?
22.02.2015 - 21:56:49
00
Nagasaki taketo subjektivne otazky si najlepsie zodpovies sam, zabehni napr. do Bajkuly a obuj si ich. Potom sa posad na bike v predajni a vyskusaj ci sa ohybaju alebo nie a ako drzia. Podla mna to maju dost premyslene, tiez som sa bal aby neboli ako cinanky, ale su dost tvrde a drzia ako prilepene.
23.02.2015 - 00:50:33
00
Dnes som pochopil co bolo zle. Daval som nohu na pedal spickou a hned to bolo pocitovo zle. Docital som sa,ze ta grna co je vpredu na nohe ma byt pred osou pedalu,okamzite to bolo lepsie. Akoze spdcka su jeden z najlepsich vynalezov vobec,urcite lepsi ako kalasnikov,ale ak s nimi clovek zacina, nadobudne x zlozvykov,ktorych sa tazko zbavuje.
Mam tu hladku stealth podrazku, potvrdzujem,ze grip je skvely. Som sa raz isiel vypinat ako z spd. Dnes otestovane slapanie na blate,vyhra to neni,ale normalne sa s tym da slapat aj do blatoveho kopca,strku... zmysel toho mi trochu unika,lebo na pedali sa s nimi hybat neda,ako s tymi celokoleckovymi.
28.02.2015 - 15:27:55
00
Ahojte,

nevie niekto nahodou, kde by sa dali v Ziline zohnat topanky Five-Ten na flat padaly.
Resp. kde na SR - vseobecne.

Vdaka
21.12.2015 - 07:54:08
00
Dodávateľ je tuším Libike.sk, spýtaj sa priamo tam
22.12.2015 - 00:19:45
00
Ahoj, dajú sa niekde na východnom slovensku zohnať Fiveteny ? Ak áno, poprosím mesto a obchod. Vďaka za akúkoľvek infošku.
03.08.2016 - 18:59:52
00
Dobry den. Chcel by som si kupit nejake vhodne Five Ten tenisky na flat pedale, ale urcite si ich potrebujem najskor vyskusat. Neviete niekto v akej kamennej predajni by sa tieto tenisky dali vyskusat ? Ani nemusia mat vsetky druhy, siel by som asi do modelu Freerider alebo Freerider Pro. Vdaka za odpoved :)
10.08.2019 - 00:56:39
00
keyboard_arrow_up