Insticnt 2 majú hneď niekoľko druhov cykloaktivít a neexistuje dôvod aby ich nezaznamenávalo. na bike mám síce Edge, ale chôdza, turistika, lyžovanie na týchto hodinkách bez problémov a rovnako to bude aj s bicyklovaním.
04.10.2022 - 08:25:59
00
Vdaka za odpoved. Ja si myslim to iste. Ale som novacik v hodinkovej sfere, tak som sa radsej chcel uistit.
04.10.2022 - 12:47:01
00
Mám Garmin Instinct 2, fungujú ok, ak ti nevadí ekosystém Garmin (mne áno, ale cyklistika je pre mňa rekreačný šport, na behanie by som si kúpil asi nabudúce znova niečo od značky Polar, ktoré som mal predtým), tak je to dobrá kúpa. Pre starších môže byť problém s čitateľnosťou dispeja na druhej strane majú vďaka tomu veľmi dlhú výdrž batérie. Nemám verziu solar ale aj tak vydržia viac ako 10 dní, pri vypnutí merania Pulse Ox skoro 20 dní pri dennom tréningu (netestoval som, odhad). Treba zvážiť, či má zmysel kupovať verziu Solar, ja nemám a neľutujem, platím mobilom, platby v hodinkách nepotrebujem a tiež má vypnuté notifikácie z mobilu.

Hodinky sú super na dlhšie expedície typu bikepacking, hrebeňovky, splavy, ja som si ich kúpil hlavne kvôli výdrži batérie a výzoru ako G-shock Casio....výhoda je tiež zapustené sklíčko. Jedna vec, na presenenie výsledkov do Stravy a aj na niektoré metriky v appke treba mať mobil pripojený na internet, čo v horách nie je všade možné. Rovnako bez internetu a mobilu nefunguje v hodinkách počasie.

IMHO má každá firma (Garmin, Polar, Suntoo, Coros) nejaké silné a slabé stránky a nedá sa jednoznačne povedať, ktorá je lepšia. Hlavne sa treba venovať športu, počúvať najmä svoje telo a hodinky sú len v zásade nepotrebný doplnok.
04.10.2022 - 13:26:56
00
Vdaka za info o tvojich skusenostiach.
05.10.2022 - 13:02:30
00
Uvazujem o kupe Instinct 2 a chcem sa spytat garminakov aky je rozdiel napriklad medzi sportovymi profilmy Bike, Bike commute, Bike tour a MTB. Ci je to len v nastaveni obrazoviek, alebo kazdy profil meria aj nejake specialne paramatre, ktore ine cyklo profily nemeraju.

V Instinctoch 2 totiz nie je profile Ice Hockey, ktory chcem, ale neviem si predstavit, co take tento profil zaznamenava, co by neponukli ine profily. Mam Suunta a tiez tam nebol Ice Hockey, ale som si ho doplnil ako "Custom" profil a jedine, co tam dava zmysel merat je tepova frekvencia. Vyssie rady Garminov maju profil Ice Hockey, tak by ma zaujimalo, co je na nom take specialne.
03.11.2023 - 12:00:56
00
Zdravím. Mám Garmin instinct. Chcel by som sa opýtať ako v nich zmením jazyk na slovenský?
V menu som dal, nastavenia jazyk našiel som že tam je slovenčina klikol som instal a ukazuje iba pending. Ako ju mám správne nainštalovať? Ďakujem za rady
05.02.2024 - 14:29:08
00
Skús zapnúť Garmin Connect v mobile a synchronizovať ich, nech si jazyk cezeň stiahnu. Mohlo by to pomôcť, ale ruku do ohňa za to nedám :)
05.02.2024 - 14:35:05
00
Skúšal som to ale nič, nejde to. Neviem či sa to dá ešte nejak nastaviť
05.02.2024 - 19:16:08
00
garmin expres
05.02.2024 - 19:38:55
00
skorpion napísal:
V Instinctoch 2 totiz nie je profile Ice Hockey, ktory chcem, ale neviem si predstavit, co take tento profil zaznamenava, co by neponukli ine profily. Mam Suunta a tiez tam nebol Ice Hockey, ale som si ho doplnil ako "Custom" profil a jedine, co tam dava zmysel merat je tepova frekvencia. Vyssie rady Garminov maju profil Ice Hockey, tak by ma zaujimalo, co je na nom take specialne.

Nic zvlastne tam nie je. Ice Hocey je rozdeleny na Indoor/outdoor. V oboch je prednastavene len meranie casu, kalorii a tepu. Jediny rozdiel je ze pri "oudore" je aktivovane GPS cize zaznamena aj prejdenu vzdialenost, pripadne dalsie veliciny, ktore s casom a vzdialenostou suvisia, napr max speed, AVG speed atd. Tieto parametre si vsak musis sam nastavit na dalsich obrazovkach. Takze nic zvlasne pri hokeji nezaznamenas, ako napr. pri plavani , pocet zaberov , plavecky styl, SWOLF.
06.02.2024 - 11:22:38
01
dzulio ďakujem. Funguje to cez ten Garmin express ;)
06.02.2024 - 11:28:26
01
11.4.2024 mi zbehla aktualizácia fw. v hodinkach Instinct 2X na 15.08 z verzie 14.12. Lenže od vtedy su s tym nasledovné problemy: nemeria to korektne čas aktivity. Zapisuje to iba čas vyšej záťaže, v hodinkach som nič nemenil. Poznáte niekto spôsob, ako tam dostat pôvodný fw.14.12? Dik
21.04.2024 - 17:10:47
00
keyboard_arrow_up