isheep napísal:
ja tu pisem o zariadeni a tu pisete o connecte 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ haloooo

Citaj s porozumenim ... lacoge ti pise, ze on je ochotny strpiet siroke okraje garmin zariadenia pretoze mu garmin udaje zo zariadenia spracovava v connecte a connect je pre neho dolezitejsi ako krajsi vzhlad zariadenia
15.05.2024 - 21:35:42
04
vlastoch , toto je uplne normalne … samozrejme velka skupina uzivatelov asi blizsie sleduje cisla a planuje treningy v connecte a preto im “staci” garmin aj za cenu ze vyzera uz 10 rokov skoro rovnako 🤷🏻‍♂️ Ale hejtit tu ine zariadenia len z dovodu ze nejaka skupina pouziva connect je tak trochu ubohe … no zial aj taka skupina uzivatelov tu je .
15.05.2024 - 21:40:34
00
Co teda ponuka igpsort iGS800 okrem krajsich ramikov navyse oproti cenovo totoznemu 1040?
edit: mam a pouzivam igps zariadenie, ale dalsie uz nechcem
15.05.2024 - 22:01:07
01
Myslimze aj ty to berieš trochu jednostranne. Vyjadrenie bolo v zmysle 'dolezitejsi je ekosystém garminu, ConnectIQ ako HW, fyzické zariadenie použité na zber dát a zobrazenie počas vyjazdu' a teda to nebolo o hejtovani iných zariadení.
A doplním,že som bývalý používateľ Polaru, ktorý ukončil podporu na svoje starsie zariadenia.

Takisto chápem ľudí, čo použí(va)jú ako cyklopocitac telefón.

Edit: reakcia na isheep
15.05.2024 - 22:05:20
00
pepik , ukazes nam tu kde som pisal ze ma igps nieco navyse , pripadne je lepsie zariadenie ? nech sa paci , cakam :)
15.05.2024 - 22:06:30
00
Tak až terazz som pozrel ten link na igpsport

prekvapili ma 2 veci:
1) tá vysoká cena,az po upozornení od juju_pepe
2) majú tento model https://igpsport.com.au/products/igs630-cycling-computer
označený ako flagship (I keď existuje novší, drahší) a zároveň nan je Sale...

Na rýchly pohľad jediná zaujímavosť je tá výdrž, no otázka je, čo sa skrýva za 'up to XY hours'
15.05.2024 - 22:16:28
00
isheepPrepac, asi som len dalsi, co sa v tvojich postoch trochu stratil. Tesim sa na dalsie, mozno mi to konecne cele zacne davat zmysel.
15.05.2024 - 22:21:38
00
no Pepik , nejak si mi neodpovedal … velke reci bu bu bu ale nejak skutek utek :)

ps. Myslim ze netreba vysoku na pochopenie toho, ked pisem ze ten igs800 ma za mna obdiv vdaka uzkym ramcekom … sle ako tak pozeram u teba je toto asi dost tazko pochopit :)
15.05.2024 - 22:29:14
00
Viacerí sme sa to snazili vysvetlit (vyjadril si obdiv/očakávanie, my sme argumentovali inými vlastnosťami ako hrúbka ramika)

(a btw, nikto sa neznížil k premenovaniu na ovcu, prosím nerob to)
15.05.2024 - 22:58:28
10
Reagoval som na toto...
isheep napísal:
No lenze stale gro uzivatelov pouziva na zakladne zobrazovanie udajov , navigaciu a odosielanie do stravy .....

a dozvedám sa, že píšeš o zariadení...
isheep napísal:
ja tu pisem o zariadeni a tu pisete o connecte 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ haloooo

Tak mi nedalo...
16.05.2024 - 10:09:27
00
-Pa3k- napísal:
SumecSK skus https://www.fitfiletools.com/#/top -> "Section Remover" mozno pomoze. Ja tam pouzivam file combiner na commute jazdy.

Ďakujem ale túto stránku som skúšal tiež a nepomôže to. Section Remover len vymaže časť aktivity alebo skrátiš začiatok/koniec. Stále v tom FIT súbore je informácia o dvoch športoch.
16.05.2024 - 15:02:10
00
Dnes prisel Explore 2 a ten system sa mi zda uplne v poho, je tam ale novsi dizajn ako v x30 zariadeniach, tak mozno sa Garmin polepsil ohladom UI.

Velmi ale nechapem, naco su mi profily a preco by mi nestacil jeden.
16.05.2024 - 16:48:49
00
Lebo napr. ja bežne používam iné nastavenia pre MTB a cesťák. Či už routovanie, mapy atď. Ak máš len jeden bicykel tak sú ti, ale naozaj zbytočné.
16.05.2024 - 16:53:00
01
Ja jazdím na dvoch bicykloch. Pre každý mám nastavený profil s inými požiadavkami na zobrazované dáta (a tiež kvôli tomu, aby som mal prehľad, koľko na ktorom najazdím - na to používam nastavenia v "strautomator") a potom mmám profil pre jazdy na trenažéri, kde niektoré údaje nepotrebujem vôbec (trasy, stúpania a pod.).
16.05.2024 - 17:04:04
00
jeden bike, jazdim ale kazdy teren

ohladom routingu pre kazdy profil , ja mam dost tras, co su zmiesane, a ak napr idem na profile Cesta, kde mam routing pre cestu a budem niekde v lese, tak mi to prepocita dost na kkt nie, ak napr vybocim v tom lese z trasy? pre istotu som si dal rerouting na dotaz, lebo s tymto som si nie isty..

este ohladom osvetlenia, to mam cez den uplne vypnute, a zrejme zostane vypnute, aj ked sa tema zmeni na noc vsak?
16.05.2024 - 17:07:10
00
keyboard_arrow_up