DhB neoprén

Prílohy:

IMG_0153.jpeg
IMG_0153.jpeg 157.83 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2024 - 22:10:18
00
Nie som vedec, len obycajny dochodca. Preto si nemozem dovolit kupovat lacne veci...
Mam trochu sirsie chodidlo a vysoky nart. Takze obuv zasadne kupujem v kamennej predajni, rovnako aj navleky. Radsej priplatim par € za moznost skusania.
23.02.2024 - 12:01:27
00
JoKo napísal:
Nie som vedec, len obycajny dochodca. Preto si nemozem dovolit kupovat lacne veci...
Mam trochu sirsie chodidlo a vysoky nart. Takze obuv zasadne kupujem v kamennej predajni, rovnako aj navleky. Radsej priplatim par € za moznost skusania.


Zdravím rád by som to praktizoval ale tu čo sú obchody tak skoro ani nejde zohnať návleky, takže riešim to nejako aj takto ✌️
23.02.2024 - 12:35:21
00
Tieto neoprénové, ktoré plánuješ sú strečové tak by mali sadnúť na väčšinu bežných tretier, dosť sa podobajú BBB Heavyduty, ktoré sedeli zo všetkých, ktoré sme mali v predajni asi najlepšie, teda tieto s fixným spojením v strede podrážky (ešte bolu aj také rozopínateľné). Myslím, že navelčieš tie "menšie" ale nechcem aby si to bral ako ultimátnu radu :)
23.02.2024 - 13:19:57
01
Ďakujem za rezenciu, presne kvôli tomu som na nich hľadel … ale oni sú L-ko veľkosť len nerozumiem potom že šiju rozmery, ktoré sú na 43tretry už skoro ako risk …. Ale zrejme do nich pôjdem … XL by už boli asi voľné …
23.02.2024 - 13:29:21
01
Neviem prečo ani ako to robia tie rozmery. Počuj, kukám, že si zo Zvolena, fakt ani v BB nemáme predajňu, kde nejaké majú? Prípadne na Zvolenskej ceste je SKprofibike, síce veľkosklad ale podľa mňa, keby si ich poprosíl, že si chceš vyskúšať tie neoprénové BBB (oni sú dodávateľ ale nerobím reklamu len ti chcem pomôcť) tak by to šlo :) neviem, to len tipujem.
Ja som mala návleky len raz a to mi ledva sedeli na topánku, lebo nenosím také XC ale "teniskové" tretry a išli sme z Chaty pri Zelenom plese, začal lejak, kým som to obula už som mohla byť v dedine :D a okrem toho mi to ledva ledva sedelo okolo nohy ale vpredu na špico to bolo voľné, tak som ich predala a kúpila si Simano GTX tretry (to bolo tak 13 rokov dozadu) :)
23.02.2024 - 13:37:21
00
Už som na ne kukla asi 3 recenzie a tu sa píše, že neodporúčajú väčšie lebo sa dosť naťahujú a je v nich dosť miesta.
https://www.cyclist.co.uk/reviews/dhb-neoprene-nylon-overshoes-review
"These booties pull on over cycling shoes quite easily thanks to the give in the material and generous sizing offering plenty of room to work with. My EU size 39 cycling shoes had plenty of room in an XS, so for once I wouldn’t recommend sizing up for overshoes. Once on, it’s easy to position the two cut-outs along the bottom as required, and the material doesn’t feel too fragile to manipulate."
23.02.2024 - 13:42:44
01
Wau super, diky moc 😊 ďakujem veľmi pekne takú radu si cennim 😊
23.02.2024 - 14:36:35
00
YTrider Tieto DhB neoprén mam a pouzivam. Na tenisky aj tretry velkosti 46 mi XL sadnu ako uliate. Co sa tyka obuvania navlekov su asi najlepsie ake som mal, s inymi to casto byva porod, ci obuvanie, alebo vyzuvanie. Na 43ku by som urcite do XL nesiel, treba mensie.
23.02.2024 - 16:11:57
02
bubbic napísal:
YTrider Tieto DhB neoprén mam a pouzivam. Na tenisky aj tretry velkosti 46 mi XL sadnu ako uliate. Co sa tyka obuvania navlekov su asi najlepsie ake som mal, s inymi to casto byva porod, ci obuvanie, alebo vyzuvanie. Na 43ku by som urcite do XL nesiel, treba mensie.


Super ďakujem takže LKo to mi sadne …. Áno vybral som si tieto návleky keďže dosť často jazdím aj v zimnej sezóne … a dlhšie vyjazdi ✌️ ešte raz dik … biku zdar ?‍♂️
23.02.2024 - 16:33:22
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na tretry)
keyboard_arrow_up