Sicuramente, con Cibi :D :D :D
12.07.2006 - 10:57:04
00
Samozrejme ze je na kazdom co si na bike oblecie a co mu je pohodlne,len som nasiel niektore znacky,ktore predavaju vyslovene MTB veci ako cyklo-"kapsacove"kratasy a dresy su trochu volnejsie,ale moc to na ludoch nevidno,vacsinou kazdy jazdi v elastakoch a drese(vcetne mna :oops: - najprv som sa aj trochu zdrahal,ale vyskusal som a je to na bike v pohode oblecenie),ale ako pise risototh som tiez taky turisticky typ a tiez nemam napr.cyklisticke topanky,pouzivam moje nove North Face Ultra 103 XCR :oops: a sedia na pedaloch perfektne,maju dobre vybezky,ktore fajn zapadaju do pedalov a noha sa nesmyka...
PS:to opalenie mi zas tak nevadi,snazim sa to dohanat doma na dvore 8)
stan: prilba je samozrejmost :!:
12.07.2006 - 12:47:31
00
to JAro 8) to aj ty take nosis ? :P
jasne ale vyzeraju civilne.nie su to take obtiahnute.
12.07.2006 - 16:10:22
00
NyNa sije kvalitne?
12.07.2006 - 18:40:42
00
NyNa sije kvalitne?


Mam od nich zimne s windstopperom zpredu, dlhe s trakmi. Bez vlozky. Pouzivam pod ne kratasy co uz trocha odsluzili. Naprosta spokojnost uz aspon tri zimy. Dokonca poznam ludi co cih zacali npsit aj na bezky.
12.07.2006 - 20:51:51
00
NyNa sije kvalitne?

Ja mam tieto
http://www.nyna.sk/index.php?idm=1&idc=4&idp=43
spoko - vseobecna nevyhoda volnych nohavic- menej kvalitna vlozka a mensi odvod potu z tela vyhoda-mozes si sadnut na dreveny pen bez naslednej diery, lepsie ta opali - bez takych vyraznych pasov, ako pisali chlapi hore.
Ja uprednostnujem obtiahnute, volne su dobre na opekacky, a kratke trate
a agresivnu jazdu v terene medzi krikmi.
A na vlozku z volnych mozes obliect hocake volne gate/teplaky.
15.07.2006 - 20:14:54
00
NyNa sije kvalitne?


Ja mam od nich dres a po par jazdach sa zacal trhat...
15.07.2006 - 21:24:49
00
NyNa sije kvalitne?


Mám od nich zateplené zimné a nemôžem sa sťažovať akurát vuzerajú ako tepláky :)
15.07.2006 - 22:54:06
00
co sa tyka oblecenia tak jazdim klasiku.Dresy USPS 03,04. 8)
15.07.2006 - 23:20:29
00
ja mam dress classic II ale nie dlho, zatial sa to da... a z gati som radsej zobral len vlozku, dresaky ponosim az ked sa trochu vyformujem :D ., no perineum to ocenilo :D inak tie coolmaxove vlozky sa nosia na ostro ? :oops:

a dalsia vec.. mozu sa na dresoch (NyNa) nosit ruksaky? v pribalaku je napisane ze nie...
16.07.2006 - 00:43:53
00
Nemali by sme to spojit s temou holenie noh? Obleciem hocico pokial to dole bude mat vlozku aby sa mi pekne odvadzal pot od instrumentov a dobre sa na tom sedelo, pokial to tam bude dost tesne aby som nechytal kazdy konar. Hore obleciem vsetko co ma dobre funkcne vlastnosti. Este vyssie nasadim hociaky serblik, len aby to bolo lahke, dobre drzalo a vetralo. Na ruky natiahnem hociake rukavice ak plnia svoju funkciu teda malokedy prekrocim 200 Sk za ne a jazdil som uz aj v teniskach od Ho Ci Mina.
Momentalne to znamena prilbu Cratoni, tricko Moira ultralight (za chvilku uz bude v puberte), dres z Metra za tri stovky, elastaky s vlozkou zo second handu - (nepouzite predo mnou - to na vlozke vidis) a MTB tretry Merida co stali viac nez vsetko spomenute.
Jednou vetou vsetko co posluzi - ako to vyzera a ladi a ci to ma vhodnu znacku nechavam na druhe miesto.
PS Mozno s jednou vynimkou - sediet na Meride v drese od Scotta to by som sa bal utoku moralne slabsich jedincov. :P
16.07.2006 - 07:44:43
00
inak tie coolmaxove vlozky sa nosia na ostro ? :oops:


jj tie coolmaxove vlozky plnia svoju funkciu spravne pri priamom kontakte s telom.. takze naostro :P
16.07.2006 - 09:36:26
00
pista ved len tak na spestrenie fora :P
Celkom fajne vyzeraju tie veci od NyNa...nevie niekto ci ich nedostat v PP?A su drahe?
Tiez budem zrejme pozerat na nejake nohavice na chladne obdobie,ktore dam na elasticke kratasy s vlozkou.Inac fakt nieje dobre moc volne oblecenie-ostat visiet niekde prichyteny na konari by som teda nechcel... :shock:
16.07.2006 - 12:32:27
00
Nyna sa nosi hlavne koli jej nizkej cene.. takze drahe nejsu.. ale zasa to neni kvalita co potrva niekolko sezon (aj ked vynimky sa najdu)
16.07.2006 - 14:23:55
00
Pista> Uz par dlhych rokov som sedlal Meridu v drese od Scotta ... teraz sedavam na GTcku v drese od Scotta ... asi spominani moralne slabsi jedinci boli zaroven aj fyzicky slabsi a radsej nezautocili ... :lol:

Inak u mna je tiez funkcnost daleko pred designom (t.j. elastaky s vlozkou, moira, cyklodres, prilba, okuliare, rukavice, tretry), iba ak si vyberam z niekolkych rovnakych veci roznych farieb, prichadza k slovu esteticno ...
17.07.2006 - 10:13:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Dresy)
keyboard_arrow_up