Rozumiem. Ja tiez pouzivam blikacky nepretrzite aj za dna. Ale predsalen, porucat sa pred uplynutim standardnej dvojrocnej zarucnej doby, to nie je dobra vizitka. Navyse je to dost neekologicke...
12.05.2022 - 09:22:12
00
No ako sa to vezme, pri cene necelych 8e je to podla mna dobry vysledok.
12.05.2022 - 11:01:35
00
Neber to prosim Ta ako nejaky osobny utok, ale presne toto je ten problem. Pozerame sa na to cez peniaze. Ten lacny odpad nas este raz vyjde velmi draho.
12.05.2022 - 11:39:32
08
Za 8 € je výdrž excelentná, akurát také svetlá sú ti platné cez deň ako hadovi noha. Bontrager svetlá ION 200 RT a FLARE RT mám druhý rok, používam 2h denne na cesty do práce a soboty 6-8h výjazdy. Za 1.5 roka je to cca. 300h pracovných a cca. 250h víkendových. (podľa Stravy)
Fungujú ako nové. A hlavne svietia, rsp blikajú tak, že ich je vidieť aj za slnečného dňa. Chcel som zadné svetlo na pracovné cesty nahradiť niečím iným, aby som ho pošetril (predné už mám), ale nič lepšie som nenašiel.
12.05.2022 - 23:02:39
00
SCHROJF napísal:
...mám pár svetiel od Moonu, aj x1300...a si myslím,že za tú cenu je x2500 dobrá kúpa....teda pokým Ti nevadí, a máš kam strčiť ten akumulátor...sú to kvalitne urobené svetlá...jediné mínus je snáď špeciálny nabíjací kábel...😎...k tej číne...škoda reči...


update: som kupil moon x-power 2500, z 5x euro to dali dole cenu na 33 euro.
fotka z ninebot g30 kolobezky : https://drive.google.com/file/d/12UnUQ9VqrKA-QvNFG-OybnX-kybfhzk-/view
vs
moon x-power 2500
https://drive.google.com/file/d/1fXpEq4f7nrXISrC82dfphFxIl3oGWoop/view
myslim si ze s tym uz budem vidiet ovela dopredu pri vyssich rychlostiach
18.05.2022 - 13:09:08
01
Kaktusjack...tak za tú cenu 33,-€ nie je o čom...super nákup!Nech slúži...
18.05.2022 - 13:15:59
00
Ja mám v zadu shanren raz pro, je to take malé ľahké a vydrží až 48h ak bliká a v predu od Astrolux BL01, BL02 alebo BL03 podľa potreby, to vydrží svietiť celú noc.
A pre fajnšmekrov ešte existujú bočné signalizačne svetla na riaditka. resp. smerovky.
Keby chcel niekto inšpiráciu, tak súkromná správa :)
18.05.2022 - 14:46:11
00
Čaute idem si po radu. Zhánam sadu predneho a zadneho svetla/blikačky na večerne jazdenie ked sa výjazd pretiahne a ja sa vraciam po tme domov. Aj na MTB aj na cestu. Požiadavky aby to bolo čo najmenšie a možnost dokupit adapter aby som to mohol prehadzovat medzi bajkami. Zaujalo ma toto svetlo s možnostou vyuzitia aj pri behu ale neviem ci by som ho pri mtb nevytratil https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/sady-svetiel/knog-plus-twinpack-sada-svetiel.html . Dik za kazde odporučanie (cenovo tak 30-40€)
30.05.2022 - 12:39:00
00
skús sa pozreť na MOON...napríklad:
https://www.alza.sk/sport/moon-orion-svetlo-predne-zadne-d5685159.htm
30.05.2022 - 12:49:05
00
martin90 napísal:
Čaute idem si po radu. Zhánam sadu predneho a zadneho svetla/blikačky na večerne jazdenie ked sa výjazd pretiahne a ja sa vraciam po tme domov. Aj na MTB aj na cestu. Požiadavky aby to bolo čo najmenšie a možnost dokupit adapter aby som to mohol prehadzovat medzi bajkami. Zaujalo ma toto svetlo s možnostou vyuzitia aj pri behu ale neviem ci by som ho pri mtb nevytratil https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/sady-svetiel/knog-plus-twinpack-sada-svetiel.html . Dik za kazde odporučanie (cenovo tak 30-40€)

Najmenšie zadne je to čo spomínam ja vyššie shanren je ale drahšie. Zadne by hlavne malo vydržať veľmi dlho lebo človek do zadu nevidí a keď zhasne si to cyklista nevšimne kým nepozrie dozadu.
Predne svetlo tam sú zase iné požiadavky, niekto potrebujem len aby bol viditeľný na chodníku, ceste. A to stačí slabšie svetlo.
Ale zase ak niekto chodí aj mimo osvetlených častí mestá, po lese tak potrebuje svetlo čo mu osvetlí aj priestor pred ním, ale tie zase sú ťahšie a je lepšie ak majú aj režim prepínania.
Tie čo spomínam astrolux 3 verzie som s nimi spokojný, BL03 je skôr do lesa keď tam na maximum a idem po tme sa ide dobre v úplnej tme, vidno ďaleko do predu. BL01 je také že najmenej oslňuje ak sa sklopí a da na najmenej tak po meste to stačí a Bl02 je taký zlatý stred.
30.05.2022 - 13:04:25
00
tiež máš na BL03 "diaľkové" svetlo studené a "stretávacie" teplé? keď prepínam medzi nimi, tak je to dosť rozdiel. našťastie na to ani nieje dôvod, lebo svietia zhruba do rovnakej výšky a keď svietia samostatne, tak ma na konci cyklu dosť serú tie blikacie režimy, svietim teda oboma naraz, vtedy neblikajú
a tiež mi vadí malý rozdiel výkonu medzi jednotlivými stupňami, resp. moc silný najslabší
30.05.2022 - 13:19:23
00
lukas6s8p napísal:
tiež máš na BL03 "diaľkové" svetlo studené a "stretávacie" teplé? keď prepínam medzi nimi, tak je to dosť rozdiel. našťastie na to ani nieje dôvod, lebo svietia zhruba do rovnakej výšky a keď svietia samostatne, tak ma na konci cyklu dosť serú tie blikacie režimy, svietim teda oboma naraz, vtedy neblikajú
a tiež mi vadí malý rozdiel výkonu medzi jednotlivými stupňami, resp. moc silný najslabší

To je na všetkých tie prepínania, Výšku nastavujem, tak že buď to svetlo s držiakom vyhnem smerom hore alebo dole podľa toho či kde idem keď nikto predomnou nieje dať nech to svieti do diaľky a keď idem po chodníku tak tak aby som videl pred koleso.
To blikanie mi tiež vadí, zišlo by sa aby to zaplikalo dvakrát keď chcem napr. upozorniť. Ale za tu cenu dobre. Mam k tomu aj tu vec na prepínanie s kablíkom, že to mám hneď pri ruke.
Určité sa niečo nájde iné ale tam bude už oveľa vyššia cena.
A hlavne vyhralo to že držiak majú veľmi pevný, pre všetky 3 mi stačí jeden si prehadzujem podľa potreby. A aj pri nárazoch svetlo drží. Lebo svetlo čo som mal pred tým malo slabí držiak mi za jazdy odletelo pri náraze.
30.05.2022 - 13:33:06
00
objímka držiaka je masívna, ale tie koľajničky sa mi moc nezdajú svetlo som zobral práve kvôli DO, to je OK, ale voľba režimov ma sklamala
som ešte zvedavý na výdrž, mám ho len krátko, ale svetlo je dosť ľahké a na Astrolux aj pomerne lacné, tak snáď to neobabrali na aku
30.05.2022 - 13:59:31
00
lukas6s8p napísal:
objímka držiaka je masívna, ale tie koľajničky sa mi moc nezdajú svetlo som zobral práve kvôli DO, to je OK, ale voľba režimov ma sklamala
som ešte zvedavý na výdrž, mám ho len krátko, ale svetlo je dosť ľahké a na Astrolux aj pomerne lacné, tak snáď to neobabrali na aku

Ja ho mám už dlho, mám všetky 3 a kolajnička je super, ma to poistný gombík aby sa to vysunulo iba vtedy ak ho stlačím, A navyše ta kolajnička sa da otáčať, chytím cele svetlo a otočím, napr. za jazdy potrebujem pozrieť do boku.
Tak ja to používam dlho asi rok a cez noc to vydrží, samozrejme nie na maximum ale preto ich mám 3.
Na baterkách samozrejme ušetrili ako pri všetkom. Ale ma to usb c da sa z toho nabiť aj mobil aj svetlo rychlo dobiť.
30.05.2022 - 14:07:09
01
ked mate svetlo pripnute, tak si davajte pozor , aby vam bike nepadol . Ja mam BL02 a pri pade bikeu (vietor ho prevratil nabok) sa mi ten drziak zlomil. Nastastie som nasiel nahradny na Aliexpresse.
30.05.2022 - 14:24:35
00
keyboard_arrow_up