Nechávate si svoj bike napr. pred obchodom zamknutý zámkom alebo radšej na biku nechodíte nakupovať a teda si ho nezamykáte na verejných priestranstvách?
Áno, zamykám zámkom na verejných priestranstvách 28% [ 54 ]
Nie, nikdy nenechávam bike bez dohľadu 72% [ 138 ]
Celkový počet hlasov : 192
Snaziiiim sa mojho bikERKA, STRAZIT BEZ ZAMKU, inak pred tyzdnom mojmu kolegovi za bieleho dna z balkona /s prepacenim/ ***** bike/CAnnondale/, a mimochodom bol doma, no Coment :evil: :!:

a na ktorom byva????
16.11.2008 - 19:19:14
00
http://www.bikeweb.sk/Ochrana_bicykla-nasadte_puta-clanok25.php
- tiež zaujímavé riešenie :roll:
22.12.2008 - 07:09:48
00
Dnes som sa poučil že do zámku treba investovať ak chce človek isť sem tam niečo kúpiť a nechať si bike pred obchodom (nechodievam tak často skoro nikdy) dnes som potreboval isť do baumaxu kúpiť farbu. Ešte pred odchodom som skúsil či sa odvážim zamknuť bike na zámok z teska za 6 € mimochodom "pancieroví" mal také valčeky okolo drátu. Tak som nemysliac že sa mi to podarí, skúsil v rukách či sa roztrhá. Už o päť minút som bol v tesku na reklamáciách :D
18.08.2012 - 16:47:49
00
bicykel treba mať pri sebe. skúseného zlodeja nezastaví ani ten najlepší zámok :!:
18.08.2012 - 22:41:26
00
som nazoru ze netreba nechavat bike bez dozoru. komosovi ukradli bike z pred prace, mal ho zamknuty vonku na stojanoch pre biky. Security kamera zaznamenala kradez, zlodej v priebehu par sekund kladku nejako rozobral a bike bol fuc. Na videu nebolo vidiet tvar toho cloveka, bolo to aj v telke aj vsade na nete... Takze tak ako hovori uwww.

Alebo potom treba mat dva biky: jeden kvalitny normalny a druhy na jazdu po meste, nejaky osarpany z cias socializmu o ktory nikto nebude stat :D
20.08.2012 - 11:26:06
00
Zaujimave videjko: http://www.youtube.com/watch?v=9-GVpIaPEGM&feature=player_embedded#!
20.08.2012 - 11:37:14
00
Svoj cesťák NIKDY nenechávam bez dozoru, takže ho ani nezamykám. Vždy som pri ňom a aj občerstvovačky alebo bufety si na dlhších výjazdoch vyberám také kde sa dá s bicyklom zájsť až k okienku, prípadne k stánku alebo k pultu. V núdzi , keby som ho musel spustiť z očí čo by len na pár sekúnd, som schopný vtrepať sa s ním až do predajne alebo aspoň do chodby (predsiene) predajne.

Do práce a na nákupy mám iný bajk, horský s blatníkami, tiež zachovalý a v 100% stave, výbava,blatníky, osvetlenie...ten nechávam zamknutý pri predajni,ale vždy idem na nákup s tým že presne viem čo chcem a nezdržujem sa tam dlho. A mám ho zamknutý dvomi zámkami...takže príležitostný zlodej myslím nemá šancu.
20.08.2012 - 11:56:39
00
Svoj cesťák NIKDY nenechávam bez dozoru, takže ho ani nezamykám. Vždy som pri ňom a aj občerstvovačky alebo bufety si na dlhších výjazdoch vyberám také kde sa dá s bicyklom zájsť až k okienku, prípadne k stánku alebo k pultu. V núdzi , keby som ho musel spustiť z očí čo by len na pár sekúnd, som schopný vtrepať sa s ním až do predajne alebo aspoň do chodby (predsiene) predajne.

Do práce a na nákupy mám iný bajk, horský s blatníkami, tiež zachovalý a v 100% stave, výbava,blatníky, osvetlenie...ten nechávam zamknutý pri predajni,ale vždy idem na nákup s tým že presne viem čo chcem a nezdržujem sa tam dlho. A mám ho zamknutý dvomi zámkami...takže príležitostný zlodej myslím nemá šancu.


Podobne som na tom aj ja. Na cestnom bicykli len jazdim a nikde nenechavam. Doma ho mam zamknuty v pivnici retazovym zamkom za 70 eur s vybratym prednym kolesom. Do prace mam stary trekingovy bicykel, ktory zamykam 2 zamkami (kodove, silnejsimi cvikackami sa daju prestrihnut) aby mi neukradli ani koleso.
20.08.2012 - 12:57:45
00
Veru ... ja mám v pivnici tiež staré železo na prípadne nákupy, či iné vybavovačky, ale aby som pravdu povedal, ešte som ho nevyužil. Keď idem nakupovať, alebo niečo vybavovať, proste bajk hlboko ignorujem. Ešte kedysi dávnejšie som bajk zamykal na krátkodobé chvíle, ale bol som z toho tak nervózny, že to nestojí za to.
Keď vidím niekde pri obchode zamknutý fajný bajk, nechápem takýto prístup :?:
30.12.2012 - 08:20:53
00
kedze sa s ezona blizi a hodlam chodit do prace na biku kazdy den musel som kupit nejaky lepsi zamok
nakoniec som vybral toto:
http://www.onguardlock.com/?page_id=329
co poviete ?
17.02.2013 - 11:48:25
00
Ja mám tento OnGuard. Použil som ho zatiaľ len pár krát, takže spoľahlivosť veľmi komentovať nemôžem, ale čo som čítal rôzne fóra a recenzie, tak sú na tie zámky dobré ohlasy. Oproti konkurencii majú aj dosť dobrú cenu, akurát som ich nenašiel v žiadnom slovenskom e-shope.

Máš vybratý nejaký konkrétny? Pretože v tom linku sú všetky zámky OnGuard.
17.02.2013 - 12:21:45
00
presne ten isty som kupil na ebay.
myslim ze 37 stale s dopravou
17.02.2013 - 12:29:02
00
Ja som mal zamok ale uz nemam lebo m,i na rame akosi vadil. Tak som ho dalk dole a nechyba mi...
01.04.2013 - 22:17:45
00
kde to len briete tolko odvahy nechavat nezamknute bajky tomu trosku nechapem :o
08.04.2013 - 21:38:01
00
Nenechavam ho bez dozoru, aj tak vzdy ked som ho zamkol musel som aj zvesit kapsicku a potom zavesit nazad a to mi liezlo na nervy, tak radsej si drzim bajk pri sebe
03.05.2013 - 17:46:06
00
keyboard_arrow_up