iron.hide a nedal si si na retaz omylom lybar? :-D
22.09.2015 - 20:24:42
01
walec Zilova je krizovatka modra so zltou, to miesto na fotke neviem ako sa vola, tipujem ze nad slnecnym udolim? ... zo Zilovej po zltej dole na asfaltovu cestu Limbach-Slnecne udolie je pekny zjazd, ale kratky
22.09.2015 - 20:43:22
00
bol som teraz chvilku na Kobyle a ledva som dokazal slapat. kondicka je uz asi nadobro v prdeli.


nebol to to len nepodareny den ked to za nic nejde? vsak mas tento rok pekne vela odjazdene..ci? :)
22.09.2015 - 20:56:51
00
Jasne že má, iron je dupač a dnes sa možno len slabo naobedoval :)
22.09.2015 - 20:58:32
00
takze takto to teraz vyzera na asfaltke z Race na BK? :o :tmi: vodne dielo Gabcikovo 2!
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

to teda asi znamena, ze ta cesta je neprejazdna :/ aspon ze vedla po modrej sa da ist stale.
viac info: https://www.facebook.com/nasekarpaty/posts/513857685445487

----
a este:
"Podobná stavba sa bude realizovať aj na Banskom potoku nad Knižkovou dolinou v lokalite Panskej lúky, asi kilometer nad amfiteátrom v Knižkovej doline." :x
22.09.2015 - 21:21:50
00
walec Zilova je krizovatka modra so zltou, to miesto na fotke neviem ako sa vola, tipujem ze nad slnecnym udolim? ... zo Zilovej po zltej dole na asfaltovu cestu Limbach-Slnecne udolie je pekny zjazd, ale kratky

Viem, ze sa to tam vola Nad Slnecnym udolim ale myslim, ze Dano5 spominal, ze sa to volal Zilova. Alebo som to iba zle pochopil :) Tu zltu, co spominas som isiel raz velmi davno. Neboli tam nahodou aj nejake skoky?

Triskac Veru, samy makadam to tam je, cele zle.
22.09.2015 - 21:34:27
00
naposledy som zo Zilovej isiel pred par dnami a v smere na asfaltku na slnecne je padnuty jeden strom, ktory sa da skocit... v smere na sirkovu som sa este pred polomom realizoval ja a porobil tam nejake obchadzky a prechody cez padnuty strom ale od polomu som tam nebol ako to vyzera...
22.09.2015 - 21:38:52
01
Aj na tom singli, co vedie z Nad Slnecnym udolim niekto oblozil jeden padnuty strom tak, ze na fulle by sa to mozno dalo prejst bez zosadnutia. Zilovu pojdem vyskusat, vdaka za tip. Sirkovu som isiel asi pred tyzdnom, bolo to zjazdne. Teda pokial myslime rovnaky usek :)
22.09.2015 - 21:47:47
00
asi myslime, proste zlta znacka zo Zilovej dole na Sirkovu, ja som tam bol superdavno, je dost velka sanca ze to je upratane, ten vrch od Zilovej sa mi vzdy pacil, pojdem to ceknut v akom je to stave, z Baby som tade zvykol chodit dole, som sa spustil asi kilometer po tej zltej od Zilovej a potom som sa vratil na modru a dalej do PK...
22.09.2015 - 22:11:01
00
ten singel nad Slnečným údolím sa volá Slnečný trail-kedysi bola na jeho začiatku na strome doska z týmto nápisom,je vo velmi dobrom stave,aj B.kríž-Baba je o.k. tie nasypané kamene už sú ujazdené,modrá Korenný vrch-Žilová super zjazdík,je tam len jeden spadnutý strom dole na tej širokej ceste asi 1 km pred žilovou-ten krátky zjazdík Žilová-smer asfaltka super,samá zákruta,taký veselý :)
23.09.2015 - 07:35:21
00
Trail Biely kríž: " v Sobotu 26.9, v 10:00h.
Príďte kto môžte.Tento krát je v pláne dokončiť a sprejazdniť prvú mikro časť nového trailu. Dokončením je myslené dorobiť chýbajúce vlnky, klopky, skočíky a dopady aby boli jazditeľné. Chceme doniesť aj 2 fúriky a malú motorovú pílu.
PS: počasie na sobotu vyzerá všelijako, ale išlo by sa aj keby trochu pokvapkávalo. Ak budú v piatok hlásiť na sobotu silnejší dážď tak to presúvame buď na nedeľu alebo obtýžďeň."
23.09.2015 - 08:20:11
00
Dnes sme s kolegom trocha posinglovali, vydricky, krasnansky aj novu cast :-) a cez patbojarsky popri slivovi na MS a po cerovke na zeleznu. Na zaver som si este dal singlik v liscaku a myslim, ze vdaka milsu-ovi popilili popadane stromy :-), Pocasie idealne, teren rychly :-D bacha v zakrutach, lebo jak rychlo sa da ist po singli tak rychlo sa da z neho aj vystrelit :-D
23.09.2015 - 13:33:35
01
Dlho som nebol - sú listy na singloch? Nemám ich rád.
23.09.2015 - 13:52:03
00
nejake su, ale ujazdene takze neprekazaju
23.09.2015 - 13:58:44
00
root_0x54 Bol som to prejst, takze medzi Konskymi hlavami a P. Babou novy makadam nie je vysypany ziadny. Konskymi hlavami presla nejaka lesna technika (najskor traktor), ale je to slapatelne hore aj dole. Vela makadamu je na modrej TZ z P. Baby do Pezinka, ale to tu uz bolo spomenute, prebieha tam aktivne tazba. Aj spadnuty strom je na svojom mieste spadnuty a nedotknuty. Zvaznice su rozryte asi vsetky, ked naprsi, bude vela blata. Na razcesti Nad Slnecnym udolim (Zilova?) znicili lesnici razcestnik :fubar:


Super, dik za info.
23.09.2015 - 14:54:17
00
keyboard_arrow_up