všetci vieme,že tento akože protest rybárov lebo sú starí a nevládni nemá nič spoločné s rybarmi.Pár skupín sa tu dlhodobo snaží o uvolnenie celého režimu pozdíž cesty mládeže a hornej mlynskej doliny.Treba si uvedomiť aké sú plány so sanatóriom,od rekonštrukcie snežienky investor ustúpil a tam nájomná zmluva skončila,čo s tým plánuje nové mesto ďalej neviem.Aktuálne u slivu vieme čo sa deje a hlavne vieme kto za tým je keďže prenajaté to bolo pred dvoma rokmi od ba vuc,(frešo,nesrovnal)...takže nie rybári,tí sú v tom nevinne,ale v podstate otvorenie cesty.
16.10.2015 - 20:01:08
02
čaute chalani bude sa dat pojazdit cebrat ? planujem zajtra ráno dobehnúť? ak je to moc blatistvé tak to radšej odložím
16.10.2015 - 22:01:12
00
Zda sa, ze si velky pravny "ekspert". :D Si trosku nastuduj zakony a metodicke usmernenia k nim, kym napises takyto blud.

Zverejnenie mena, priezviska a napr. okresu v zozname vydanych povoleni sa neda chapat ako zverejnenie osobnych udajov, nakolko sa nejedna o identifikatory, ktorymi je mozne jednoznacne urcit konkretnu osobu. Podla Tvojej uvahy by na webe ani nemohli byt informacie o statutaroch firiem, o vlastnikoch nehnutelnosti, ani o startujucich na maratonoch napr. ;)

Takze rozmyslaj trosku. :)


Statutarov firmy a vlastnikov nehnutelnosti do toho netahaj. To uklada zakon. Maraton je nejaka sukromna akcia, je to na tebe co si tam napises. Mas zle prirovnania :) Dam ti ine .. ako by sa ti pacilo, ked ti na webe bude zverejnovat napriklad Tesco, ze pan Roman ten a ten, si vtedy a vtedy kupil vlozky tam a tam :) Tiez tam nebude zverejnene tvoje rodne cislo, tak je to v pohode, vsak ? :) Tu sa ide par ludi pasovat do role posudzovatela, ci je povolenie adekvatne. No, na to nemaju kompetencie. Som proti zakazu v tej forme ako je, rovnako aj proti sposobu vybavovania povoleni. Ale ta peticia je este z hlupejsieho sudka :) Ak totizto chces nieco kontrolovat vyuzitie, nepotrebujes tam uvadzat mena. Len informaciu, ze bolo udelene za ucelom tym a tym. Pravne aspekty su podstatne zlozitejsie ako sa domnievas a vobec to nie je len jednoduchy vyklad nejakej vety v zakone o rodnom cisle. A nechce sa mi tym vobec zaoberat, takze sa k tomu uz nebudem vyjadrovat :) Kludne si peticiu podpiste :lol:
16.10.2015 - 22:40:46
00
čaute chalani bude sa dat pojazdit cebrat ? planujem zajtra ráno dobehnúť? ak je to moc blatistvé tak to radšej odložím

Co je proboha cebrat ? Sice asi tak nejako tusim, co by to mohlo byt, ale kdesi nabral ten patvar ? :o
16.10.2015 - 22:41:41
00
meno, priezvisko a adresa trvaleho bydliska nie su zakonom chranene osobne udaje - bezne sa zverejnuju v zmluvach ktore fyzicke osoby uzatvaraju s organizaciami financovanymi z verejnych zdrojov (ktore maju povinnost tieto zmluvy zverejnovat). Analogicky nepovazujem ani zverejnene meno a priezvisko v ziadosti o vynimku za porusovanie ochrany osobnych udajov.
16.10.2015 - 23:16:46
01
Co je proboha cebrat ? Sice asi tak nejako tusim, co by to mohlo byt, ale kdesi nabral ten patvar ? :o
pletie sa mi čebrať s cerovkou (cerova draha). Risknem to zajtra a uvidím..
16.10.2015 - 23:27:21
00
Neriskuj, aj teraz prsi ako sproste. Vsade bude voda.
17.10.2015 - 00:04:16
00
to nema zmysel, cez vikend to nevyschne a od pondelka uz zase udajne prsi... aj ked ten terajsi dazd aladinovi zjavne usiel...
17.10.2015 - 00:23:09
03
ak zajtra nebude prsat najde sa dakto kto pojde somnou zabehnut reigna?
17.10.2015 - 07:23:24
00
ja som tuto diskusiu necital a aj preto som dnes rano siel na vyjazd, samozrejme moje klasik kolecko. s blatom to nebolo az take strasne, ale traily aj listie bolo mokre samozrejme, dosiel som teda riadne zaprskany ale bez vrstiev blata, takze z mojho pohladu este akceptovatelne ;). Rano pekne svietilo slnieco a v lese super farby, uzival som si to. Len 1 biker na 5bojari a inak nikto. Start 8:40 od Figara a potom cez Kamzik na Panovu luku, Cerovku a tak. Vlastne este jedneho som stretol od jazera ku Kamziku na stupaku, postazovali sme si navzajom jak mame odidenu kondicku ;) Cerovka celkom zarubana, kopa popadanych konarov aj stromov, cca 500m od krizovatky s asf. na Kacin komplet zablokovany trail, dal som si tam malu brigadu a urobil tam taku dieru, ze suchy padnuty kmen je pri zemi a mensi zeleny stromcek ktory strhol so sebou tvori obluk, da sa s bikom teda prejst medzi nimi cez 'dieru'. Dalsi strom v stupani na chrbat Hraboviny sa mi podarilo tiez odpratat. Bud to nikto nejazdite alebo to napadalo za posledne 2 dni. Inak v tomto slniecku naozaj odporucam, Cerovka je rewarding ;)

Panova luka o 9:45 dnes

Prílohy:

20151017_094636.jpg
20151017_094636.jpg 404.49 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2015 - 13:54:25
08
Vybehol som vyskusat blatniky, okolie Kamzika je v pohode. Tu je pekna zvaznicka pre dupacov - http://mapy.hiking.sk/?x=17.1118&y=48.1879&ref=permalink (je to slapatelne, len to chce dobru kondicku a hlavne velke odhodlanie, ja z toho nemam ani jedno :D). V okoli su pekne lesne chodnicky (mini trailiky) ale dost zapadane stromami :(.
17.10.2015 - 17:16:23
00
žiadne vášne :) reportaz o teme aut na ZS
http://www.ta3.com/clanok/1071108/motoristi-na-zeleznej-studienke-mozno-opat-dostanu-zelenu.html
17.10.2015 - 17:52:28
00
nie je to z tým blatom až také zlé-dostal som sa konečne po týždni aspoň na poobedný minivýjazd Rača-B.Kríž-Koška a späť-jeseń už je asi tu , v lese hrubý koberec z lístia...kde sú pomenšie alebo žiadne stromy ani nie :) v Zapadnutom kúte čapovaný Svijanský máz :beer: -spomienka na staré dobré časy :P

Prílohy:

PA170001.JPG
PA170001.JPG 622.05 KiB thumb_up0thumb_down

PA170003.JPG
PA170003.JPG 626.33 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2015 - 18:36:40
05
Aj ja dnes bk trail mokro, ale v poho sa dalo aj v okoli bieleho kriza. Pocko uplne paradne
17.10.2015 - 19:05:25
00
Dano prvý fotka je kde fotená?
17.10.2015 - 19:29:40
00
keyboard_arrow_up