Pri určitých podmienkach ti nepomôže nič, najmä v zime a pri veľkej vlhkosti. Ja väčšinou používam čistú vodu, alebo anti fog sprej, ten pomôže, teda pri bežných podmienkach a pri aspoň trochu odvetraných okuliaroch, lebo pri tých lacných bez vetrania tam môžeš dať hoci čo a bude na prd :)
21.09.2015 - 16:58:08
00
Ja som nosil okuliare cely zivot az do 39-tky. Cistenie je jedina prstami a tekutym mydlom. Ic ine nie je lepsie. Potom jen oplachnut a vysledok je paradny. Len mydlo musi byt tekute a cim lacnejsie tym lepsie. Pri plavani sa okuliare zahmlia raz dva a tam jednoznacne najlepsie fungju sliny. Naplujem do okuliarov a potom to s prstom vytriem. Vydrzi to omnoho dlhsie ako nejake spreje. Otazka je, ako by to fungovalo na okuliare pri bicyklovani. Vyskusam.
01.10.2015 - 09:20:26
01
prešiel som všetke cenove relacie..od 25 do 600€čkovych okuliarov,,všade jedna mikrovlaknova utierka a nič iné... a zahmlievaniu zabraniš, ked po jazde daš hned dole...ani na tych superior nezabraniš zaroseniu pri zastavení..a to mam teraz len Oakley Radarlock Path Photochromic red
27.10.2015 - 22:59:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up