a takto vznikli bikers wars - ked stretnes bikera, skopni ho a najlepsie mu na*eb s jeho vlastnou pumpickou (jedine pravidlo - aj ty musis byt na bajku)
02.11.2015 - 13:49:11
00
A vy ste nechceli flame? Lebo dalo sa to cakat. Tiez sem nedavam vsetko lebo je tu kopa precitlivelych jedincov, ktory len cakaju na spravnu chvilu.
02.11.2015 - 13:50:29
07
AdMich napísal:
Koľko krát si tam už bol? Išiel si terén od Siahov na vrchol Vtáčnika? Tvoje enduro tretry by tam zomreli :P dosť sa tam tlačí (aspoň teraz na jeseň, keď je veľa lístia....). Keď som tam bol v lete, vyšliapal som si to poctivo, ale chápem, že egohoniči, čo si dovidia len na konček nosa sa budú do nás za to obúvať.
Zdar

No zrejme ty si bol asi 100 krát na Vtáčniku a ani raz vo Fatre. To ked na Vtáčniku sa vela tlačí tak neviem potom aké pomenovanie bude mat Fatra. Ved Vtáčnik je uplne bajkovatelný kopec. Tie enduro tretry by sa tam nudili ved to je XCckové pohorie:) A Podla mna je uplna kravina brat DH bike na Vtáčnik:) Potom jasné že potrebujete auto:)
02.11.2015 - 13:55:15
01
Su bajkeri, co sa vozia hore autom.
Su bajkeri, co sa vozia hore lanovkou.
Su bajkeri, co hore slapu v sedle a pomahaju si elektromotorom.
Su bajkeri, co hore slapu v sedle a nepomahaju si nicim.

Vsetko su to bajkeri, kazdy preferuje iny styl. Ale ti z nich, co na zem hadzu odpadky, su navyse aj hoväda.

A jasne AdMich, odpadky vyhadzuju zasadne len ti, co slapu hore bez pomoci. :D Tym si asi chcel zdoraznit, ze Ty si vlastne lepsi, ked sa hore vyvezies autom ako niekto, kto to hore vysliape v sedle, ze? Tak to Ti gratulujem ked mas takuto optiku a dokazes sa takto "ospravedlnit" pred sebou samym.

Inak tipol by som podla ludi co poznam, ze viac odpadkov vyhadzuju do prirody tie hoväda, ktore sa na kopec vozia autami a lanovkami ako tie hoväda, co sa na kopec dostanu vlastnou silou. Ale to je len moj tip.
02.11.2015 - 13:56:46
03
Bol som Fatru, neboj sa nič, takisto som si ju vyšliapal a čo som nevládal, som si vytlačil....hrebeň VF aj Lúčanskú MF. "Uplne bajkovateľný" nie je pre každého, ale dobre, no všetci ste tu užasní Saganovia a pardón, že sme dovolili, vôbec do toho auta sadnúť. Mali sme všetkým vynadať, dorezať gumy na bikoch, šoféra dolámať a auto podpáliť.
02.11.2015 - 14:01:30
02
AdMich napísal:
Koľko krát si tam už bol? Išiel si terén od Siahov na vrchol Vtáčnika? Tvoje enduro tretry by tam zomreli :P dosť sa tam tlačí (aspoň teraz na jeseň, keď je veľa lístia....) Zdar

Moje enduro tretry by tam celkom isto nezomreli :) .. tie presli za svoju zivotnost viac, ako ty za cely zivot, to, ze prepierame s kvakobom Mavic tretry, ktore som pouzil doteraz asi 3x na vyjazde neznamena, ze jazdim bosy :) .. len s uzasom zistujem, ze som miernym podrypavanim niekomu paradne stupil na otlak :o :lol:

Apropo, Vtacnik (teda vrchol a okolie) nie je CHKO ale rezervacia stupen ochrany 5. To len tak, aby sme vedeli na com sme, ze ano ;)
02.11.2015 - 14:02:46
00
AdMich napísal:
a pardón, že sme dovolili, vôbec do toho auta sadnúť. Mali sme všetkým vynadať, dorezať gumy na bikoch, šoféra dolámať a auto podpáliť.

Zrejme si nepostrehol, ze pointa je trosku inde, ako to, ze sa niekto vyviezol niekam autom. Napoveda .. okrem ineho, postoj "lanovkarov" voci obycajnym cyklistom, ktora je aj vo fore o ebikoch. Sam si sa totiz vyclenil z komunity tym , ako nazyvas ludi, ktori sa obvykle nevozia v aute, ani lanovkou. A to nie je o tom, ze sa niekto vyvezie, ale o niecom inom :)


Naposledy upravil lto dňa 02.11.2015 - 14:06:29, celkovo upravené 1 krát.

02.11.2015 - 14:04:41
01
keby bola sychrava jesen, by som povedal, ze Vam vsetkym ***** (nie bezdovodne), ale tomuto sa neda rozumiet. Sledujem tu mozno len 6 vlaken, ale na 4roch minimalne citam taketo veci.
Kto ma kus chrbtovej kosti a prekusne nemat posledne slovo ma u mna pivo. Lebo toto je na gulku. :-)
02.11.2015 - 14:06:06
01
Izzy68: pocitaju sa aj ti, co maju pocet prispevkov na fore rovne 0 ? Lebo sa ti to dost predrazi potom :lol:
02.11.2015 - 14:07:37
00
Jezus napísal:
Inak tipol by som podla ludi co poznam, ze viac odpadkov vyhadzuju do prirody tie hoväda, ktore sa na kopec vozia autami a lanovkami ako tie hoväda, co sa na kopec dostanu vlastnou silou. Ale to je len moj tip.

Tazko povedat, tiez by som sa k tomu priklanal, z dovodu, ktory som neuspesne vysvetlovat velkemu bojovnikovi za ebike .. nickom Dado.Bzz, ale to je ako keby si prazdny gel o strom hadzal.
02.11.2015 - 14:09:12
00
Jezus napísal:
Su bajkeri, co sa vozia hore autom.
Su bajkeri, co sa vozia hore lanovkou.
Su bajkeri, co hore slapu v sedle a pomahaju si elektromotorom.
Su bajkeri, co hore slapu v sedle a nepomahaju si nicim.

Vsetko su to bajkeri, kazdy preferuje iny styl. Ale ti z nich, co na zem hadzu odpadky, su navyse aj hoväda.

A jasne AdMich, odpadky vyhadzuju zasadne len ti, co slapu hore bez pomoci. :D Tym si asi chcel zdoraznit, ze Ty si vlastne lepsi, ked sa hore vyvezies autom ako niekto, kto to hore vysliape v sedle, ze? Tak to Ti gratulujem ked mas takuto optiku a dokazes sa takto "ospravedlnit" pred sebou samym.

Inak tipol by som podla ludi co poznam, ze viac odpadkov vyhadzuju do prirody tie hoväda, ktore sa na kopec vozia autami a lanovkami ako tie hoväda, co sa na kopec dostanu vlastnou silou. Ale to je len moj tip.


Na tvoju rýpačnú odpoveď som čakal....každopádne som nečakal, že sa chytíš tej blbosti, s obalom...bolo to skôr obrazne napísané, ale to je jedno.
Chalan čo nás viezol hore, chodí čistiť lesy od bordelu, pomáha stavať trate....tú vlečku tam nemal aby z nej vyhádzal pneumatiky do lesa ;-)

Ako som písal, toto bol ojedinelý prípad, že sme sa vyviezli hore. Nechodíme autom nikam do lesa, ani nikam kde je to zakázané. Vývoz mali vybavený chalani s DH bajkami a na spiatočnej ceste sme dostali možnosť skrátiť si to, tak sme to využili.
Čakal som, že tu bude debata zas okolo toho, ale nie taká, ako keby som vyniesol hore vrecia so smeťami a vysypal ho tam. No čo som mohol čakať, keď za môj článok o mojich prvých pretekoch kde som skončil na chvoste sa mi dostalo akurát posmechu...bohužiaľ asi kto tu nedosahuje super výsledky a nevyhráva je nula a nemá čo robiť na bicykli. Och...aby som nezabudol, nezabudnite sa chytiť teraz toho, že to že som bol predposledný je kvôli tomu, že sa vyvážam všade a za každých okolností autom.

Komunita ľudí ktorých spája láska k cyklistike? Možno niekde na západe, ale nie to Slovensku. A kľudne mi daj ban, nebudem banovať ;-)
02.11.2015 - 14:10:06
00
AdMich: no vida, ide to aj bez urazok :) .. hodil si do vreca vsetkych bez rozdielu, co slapu bez pomoci. Mas asi tazke srdce na tych, co sa ti posmesne vyjadrili o clanku (ja som ho nikdy necital, netusim o co ide) a teraz takto reagujes voci vsetkym slapacom. Ale to tak nie je. Najvacsie hovada ak si dobre pamatam, co som ja stretol (zatial) v lese, slapali vlastnou silou.
02.11.2015 - 14:13:28
00
najväčšie hovädá čo som stretol v lese ja, tiež šlapali na niečom dobrom zjavne :)
02.11.2015 - 14:16:15
02
To citanie s porozumenim je vazne velky problem, preto vznikaju tieto zbytocne diskusie...

AdMich: Mna vobec nezaujima, ze ste sa vyviezli hore autom. Aj ja by som sa za urcitych okolnosti nechal vyviezt autom. Ja som poukazal na tomto priklade vyvezenia sa autom len na to, ze sa tu neustale hejtuju e-bajkeri a pritom e-bajker na kopec slape v sedle a motor mu len pomaha a teda viac by sa mali podla hejterskej logiky hejtovat ti, co sa na kopec vozia autami a lanovkami, lebo ti neslapu vobec. A zjavne sa toto poukazanie na fakt, ze vyvezenie sa autom je horsie ako jazda na e-bajku asi dotklo Tvojho ega a nedokazes to uznat, lebo kopes a hryzies na vsetky strany a utocis na vsetkych okolo a robis tu zo seba obet...
02.11.2015 - 14:21:59
00
tu asi len netreba byt vztahovacny a pojde to :)
02.11.2015 - 14:23:42
00
keyboard_arrow_up