Taaaaaakze ak nepadla ziadne zavezna hodina tak kto ma chut zajtra o 10.00 hod na letisku. Trasu dohodneme tak, aby sme boli vonku cez obed ked je slniecko 8) lebo uz ho bude stale menej :(

ok
14.10.2007 - 08:26:15
00
Tak kto ide poobede ako som už písal 13 40 pred kostolom.....
kto ide do obeda tak letisko 10 00.....
14.10.2007 - 09:22:58
00
stale fuka dost studeny vietor uvidim poobede, ked pojdem zo psom von tak sa rozhodnem :cry:
14.10.2007 - 10:21:18
00
Taaaaaakze ak nepadla ziadne zavezna hodina tak kto ma chut zajtra o 10.00 hod na letisku. Trasu dohodneme tak, aby sme boli vonku cez obed ked je slniecko 8) lebo uz ho bude stale menej :(

Som bol na letisku od 10:02 do 10:20 a nikto nikde :shock:
14.10.2007 - 10:43:48
00
Taaaaaakze ak nepadla ziadne zavezna hodina tak kto ma chut zajtra o 10.00 hod na letisku. Trasu dohodneme tak, aby sme boli vonku cez obed ked je slniecko 8) lebo uz ho bude stale menej :(

:shock: Som bol na letisku od 10:02 do 10:20 a nikto nikde :shock:

takze sorry, drotar mi volal, že on nejde a nikto iný na fóre nereagoval (volal som aj majoviBULL), takže som šiel na Medvediu hlavu a ďalej sám... ale už nie cez letisko. Do prčic :!: :shock:
14.10.2007 - 16:56:57
00
Taaaaaakze ak nepadla ziadne zavezna hodina tak kto ma chut zajtra o 10.00 hod na letisku. Trasu dohodneme tak, aby sme boli vonku cez obed ked je slniecko 8) lebo uz ho bude stale menej :(

:shock: Som bol na letisku od 10:02 do 10:20 a nikto nikde :shock:

takze sorry, drotar mi volal, že on nejde a nikto iný na fóre nereagoval (volal som aj majoviBULL), takže som šiel na Medvediu hlavu a ďalej sám... ale už nie cez letisko. Do prčic :!: :shock:

?y sme sa stretli okolo tristvrte na dva pri kostole v zostave MajoBull, Majo (horsky vodca :D) inak Magic65, Lukas, a nasa hviezda LaciStrajk.
Trasa: sidl. zapad kostol, Kosiarny Briezok, Medvedia Hlava (tam nas Magic6 5 povodil po neznamych cestach) dalej Certov pramen, Vojtechova samota, Rybniky, Nov. Huta ale po lese okolo bani (Jahimoviec) , Fercaky, Kvasne luky, Kosirany Briezok a s MajomBullom par piv vo Wimbachu
14.10.2007 - 19:50:38
00
Koncom toho týždňa máme nočný výjazd 8) Padol návrh v piatok Kalaj Majobull Maťo o 17 00 na bikšovku cez Čingov kopec nazad na bikšovku okolo prameňa dole na lesnicu a rascectie Čingov 15km ďalej podľa situacie :wink: Zajtra kto má čas a chuť si tú trasu prejsť za vidna o 15 30 pred kostolom ako vždy. Ide aj Maťo ..............raz darmo pevna pracovná doba ma aj svoje klady :P
15.10.2007 - 18:44:37
00
ja som bol aj dnes opat na Medvedej, dal som si to pekne okolo medvedej a po zltej som siel dole smerom na kvasne luky len ne jednej skladke dreva som zle odbocil a siel som po zvaznici naspat na asfaltku este som to pred rampou opat hodil do lesa a vysiel som na tej luke kde sme boli v nedelu pred zjazdom na kosiarny briezok
P.S: zacal som rozmyslat o nasej internetovej stranky a chcel by som vediet ak y nazov by sme dali zatial moj pracovny nazov je SNVBiker (dufam ze ma cervo nezazaluje :wink: ) ale mozte dat navrhy hoci ake a dame hlasovat

Prílohy:

nove-logo.jpg
nove-logo.jpg 41.95 KiB thumb_up0thumb_down

15.10.2007 - 19:40:18
00
:wink: Zajtra kto má čas a chuť si tú trasu prejsť za vidna o 15 30 pred kostolom ako vždy. Ide aj Maťo ..............raz darmo pevna pracovná doba ma aj svoje klady :P


Počkám Vás o 16,00 na Čingove.
15.10.2007 - 22:13:50
00
:wink: Zajtra kto má čas a chuť si tú trasu prejsť za vidna o 15 30 pred kostolom ako vždy. Ide aj Maťo ..............raz darmo pevna pracovná doba ma aj svoje klady :P


Počkám Vás o 16,00 na Čingove.


a ja možem tak akurat isť do rici!!!
dnes mi cahali vodu z kolena(preťažené),takže pauza na take dva tyžne,ta asi tak
16.10.2007 - 16:01:43
00
ja som bol aj dnes opat na Medvedej, dal som si to pekne okolo medvedej a po zltej som siel dole smerom na kvasne luky len ne jednej skladke dreva som zle odbocil a siel som po zvaznici naspat na asfaltku este som to pred rampou opat hodil do lesa a vysiel som na tej luke kde sme boli v nedelu pred zjazdom na kosiarny briezok
P.S: zacal som rozmyslat o nasej internetovej stranky a chcel by som vediet ak y nazov by sme dali zatial moj pracovny nazov je SNVBiker (dufam ze ma cervo nezazaluje :wink: ) ale mozte dat navrhy hoci ake a dame hlasovat

mne sa celkom páči oboje.
16.10.2007 - 20:37:17
00
dnes sme si dali opat mali vyjazdik cca 25 km Majo z horskej sluzby (Magic65) nam ukazal super singlace hlavne v okoli kosiarneho Briezku takze Drotiky budes mat velky problem aby si ma presvedcil aby sa nase pripravovane preteky konali niekde inde ako v okoli Kosiarneho Briezku a v Sl. raji :P
kto ma zajtra cas tak o 15:30 pred kostolom na zapade
16.10.2007 - 21:19:03
00
takze Drotiky budes mat velky problem aby si ma presvedcil aby sa nase pripravovane preteky konali niekde inde ako v okoli Kosiarneho Briezku a v Sl. raji :P

Ja nebudem nikoho presviedcat ja to beriem ako alternativu, vsetky lepsie navrhy akceptujem. A kedze padol navrh na nocnu jazdu ja by som navrhol piatok o 19.00 hod trasa moze byt ved je absolutne jedno kde si nabijeme drzky :lol: dohodnime pocet a miesto stretka.
Zoznam :
1. drotar
2. ?
16.10.2007 - 23:03:52
00

a ja možem tak akurat isť do rici!!!
dnes mi cahali vodu z kolena(preťažené),takže pauza na take dva tyžne,ta asi tak

Prajem ti skore spojazdnenie a dufam ze si ho nepretazil v robote bo to zapacha pracovnym urazom :wink:
16.10.2007 - 23:06:49
00
Ahoj chlopy,
neviem ci vam tu mozem do vaseho skoro privatneho vlakna pisac, ale dufam ze vas nenaserem. Vcera som si presiel pekny okruh a mozno to dakoho zaujme. Povedal som si ze vyrazim uz konecne raz aj na vychod od SNV tak reku prejdem cez Telicku na Bindt a cez Hnilcik domu. Samozrejme nevyslo, zbehol som zo zelenej znacky ani som neznal kde presne idzem a zrazu som natrafil na dajake domky (to som ale esci neznal ze som na Safarke). Intuiciou som tam narazil na cyklotrasu co vedie z Gretli na Bindt a dalej na Zavadku tak som se konecne nasol. Zobral som aj fotak ale fotky nesu (samozrejme dzeci se bavili s fotakom a baterky vybite). Trasa to bola velmi pekna vela po lukach takze po slniecku a pekne vyhlady na Teplicku a SNV. Urcite to este dakedy prejdem.
Prikladam mapku.
Caf

www.ecomp.sk
16.10.2007 - 23:43:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up